Opinie

  1. Przemek Krzysiak ★★★★★

    Bardzo dobry kebab i miła obsługa.

  2. Michał Pazdan ★★★★★

    Nie wiem skąd te negatywne opinie ja specjalnie z Radzynia podlaskiego jeżdżę tam na kebaba znaczy się w tym roku jeszcze nie byłem ale poprzedni rok bywałem często

  3. Mohaned AL-TAM ★★★★★

    Bardzo dobrze kebab naprawdę

  1. Bagieta ★☆☆☆☆

    Najgorszy podlak. Cały dzień się męczyłem po chamie.

  2. Rafal Kujawski ★★★★★

    Abdul zrobił zajebisty kebab

  3. Iza Świder ★☆☆☆☆

    Kebab za 26zl porcje pomyliły im się z menu dla dzieci. Nie polecam!

  1. Moniczka K ★★★★☆

    Bardzo szybka obsługa dość smacznie i nawet dużo mięsa , jednak mało sosu odejmuję jedną gwiazdkę, zamówiłam pite

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebab hayati 3?

Kebab hayati 3 znajduje się przy 21-136 Firlej, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kebab hayati 3?

Można skontaktować się z Kebab hayati 3 pod numerem +48 663 852 125

Jak można dotrzeć do Kebab hayati 3?

Do Kebab hayati 3 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements