Bardzo dobry kebab i miła obsługa.
Opinie
-
Przemek Krzysiak ★★★★★
-
Michał Pazdan ★★★★★
Nie wiem skąd te negatywne opinie ja specjalnie z Radzynia podlaskiego jeżdżę tam na kebaba znaczy się w tym roku jeszcze nie byłem ale poprzedni rok bywałem często
-
Mohaned AL-TAM ★★★★★
Bardzo dobrze kebab naprawdę
-
Bagieta ★☆☆☆☆
Najgorszy podlak. Cały dzień się męczyłem po chamie.
-
Rafal Kujawski ★★★★★
Abdul zrobił zajebisty kebab
-
Iza Świder ★☆☆☆☆
Kebab za 26zl porcje pomyliły im się z menu dla dzieci. Nie polecam!
-
Moniczka K ★★★★☆
Bardzo szybka obsługa dość smacznie i nawet dużo mięsa , jednak mało sosu odejmuję jedną gwiazdkę, zamówiłam pite
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab hayati 3?
Kebab hayati 3 znajduje się przy 21-136 Firlej, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab hayati 3?
Można skontaktować się z Kebab hayati 3 pod numerem +48 663 852 125
Jak można dotrzeć do Kebab hayati 3?
Do Kebab hayati 3 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku