Opinie

  1. Robert Małysza ★★★★☆

    Pieczywo smaczne, bardzo duży wybór chleba, bułek, drożdżówek, a nawet do wyboru pizza. Obsługa miła , może ceny wydają się wysokie, ale warto kupić dla jakości.

  2. Julia Hyda ★☆☆☆☆

    Odwiedzam tą piekarnię od kiedy powstała ale mam wrażenie że jest coraz gorzej. Najpierw dostałam podpłomyka który miał być z budyniem - tego budyniu praktycznie na nim nie było- był suchy. Sprzedawczynie są chyba nie przeszkolone ze składów pieczywa ponieważ pytając o sklad pieczywa mówią ze chleb jest np. Bez drożdży, a w książce ze składami drożdże jednak w składzie są . A wisienką na torcie był pączek „z malinami” - teo chyba nie trzeba komentować bo widać na zdjęciu ile tych malin w środku było. Strucla z sercem okazała się struclą bez nadzienia, nie miałam tam ani kszty sera. Masakra.

  3. Kinga Kinga ★★★★★

    Drodzy przyjaciele, uwielbiam wszystkie wasze łakocie. Od chlebów po pizzę ciasta czy drożdżówki. No i właśnie o nich mowa czy nie dało by rady zrobić drożdżówek również bez RODZYNEK ?! Nie każdy jest ich smakoszem i fanem. Ja zawsze muszę wygrzebywać wszystkie :(

  1. Anna Baruch ★★★★★

    Najlepsza w całym Lublinie i nie wiem czy nie w województwie. Świeże wypieki, pyszne lody i ciastka. Chleby i bułki przepyszne. Nie lubię pieczywa, ale te bułki z cebulą.... rzemieślnicze lody również pyszne. No poezja. Ceny nie są najniższe (około 1,5 zł za bułkę i około 6 zł za drożdżówkę) ale poważnie warto. *Prawie zawsze są kolejki, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość *Mają w sprzedaży własnej roboty pizzę *Ciasta nie smakują chemią tylko tak jak domowej roboty.

  2. Anna Zawadzka ★★★★★

    Pani Moniko, dziękujemy za podpowiedzi. Doradziła Pani zakup dobrego pieczywa i jeszcze lepszych słodkości. Warto odwiedzić Lublin i popróbować tu specjałów

  3. Pawel K. ★☆☆☆☆

    Kupiłem dzisiaj u Państwa dwie jagidzianki niestety w domu okazały sie to drożdżówki z rabarbarem . Fatalna pomyłka.

  1. Natalia Wójcik ★★☆☆☆

    Tłusty czwartek a pączek taki bidny. Drugiego paczka zostawiłam na wieczór z nadzieją ze będzie lepiej. Jest tak samo źle. Nie polecam pączków. Bardzo mało nadzienia. Prawie nie ma. W dodatku bardzo suche.

  2. Józef Piróg ★★★★☆

    Wstępuję tu czasami, gdy sam nie zdążę upiec chlebka. Szału nie ma, ale wybór i jakość powyżej przeciętnej. Zdecydowanie lepsze tu wyroby od marketowych. W załącznikach to, czego mi brakuje w tej piekarni. Czyli chlebuś żytnio-orkiszowy na samym zakwasie wzbogaconym miodem z ziarnami dyni, słonecznika, czarnuszki, lnu i chia.

  3. Marcin Zieliński ★★★★★

    Nie zastanawiaj się dlaczego są tak długie kolejki do tej piekarni. Stań w niej i kup coś. A później sam się przekonasz, że było warto. Kupiłem rurki ze śmietaną, podpłomyki, calzone z warzywami, cebularze, które były bardzo pyszne. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piekarnia-Cukiernia Marcin Orlikowski?

Piekarnia-Cukiernia Marcin Orlikowski znajduje się przy Kaczeńcowa 1a, Czuby, 20-543 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Piekarnia-Cukiernia Marcin Orlikowski?

Można skontaktować się z Piekarnia-Cukiernia Marcin Orlikowski pod numerem +48 782 888 793

Jak można dotrzeć do Piekarnia-Cukiernia Marcin Orlikowski?

Do Piekarnia-Cukiernia Marcin Orlikowski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements