Opinie

  1. klaudia gozdzikowska ★★★★★

    ​W nawiązaniu do niesprawiedliwej opinii, którą zamieścił Pan niżej... Zdecydowanie neguję wszelkie zarzuty dotyczące rzekomego bycia ,,gburowatą osobą" dotyczącą Pani z czarnymi włosami. Moje osobiste doświadczenie jest diametralnie inne. Owa Pani jeat wyjątkowo profesjonalna i szczera z ogromem chęci pomocy bez wciskania na siłę produktów. Nie odczułam w jej zachowaniu ani cienia wyższości, a jedynie pasję i dążenie do jak najlepszej obsługi :) Każdy moze mieć zły dzień a Panu niżej proponuję jeden dzień popracować z klientem przez 12h, ciekawe czy podtrzyma opinię. Oczywiście kazdy z pracowników tego punktu jest turbo zaangażowany w pracę w tym miejscu :)

  2. Zuzia Radecka ★★★★★

    Rzadko kiedy piszę opinię, ale tu musiałam:) Szukałam prezentu dla swojego chłopaka, ale totalnie nie znam się na wyrobach tytoniowych. Akurat trafiłam na Panią w czarnych włosach, która wybrała mi prezent idealny. Bardzo miła, widać, że zna się na rzeczy. Chłopak zachwycony, a ja napewno wrócę!

  3. Laura Kwiatkowska ★★★★★

    Serdecznie polecam! Spotkałam się z naprawdę profesjonalną obsługa, chodzi mi tu konkretnie o panią z czarnymi włosami, świetne podejście do klienta, doradziła miło i z uśmiechem

  1. Zbyszek Kozak ★☆☆☆☆

    Obsług nie do opisania co tu więcej mówić. Przyszedłem w sobotę do galerii aby kupić sprzęt na którym nie za bardzo się znam, więc poprosiłem bardzo ale to bardzo gburowatą pania w czarnych włosach żeby mi doradziła co by było najlepsze i opisałem sytuację, pani całkowicie mnie olała nie dość że czekałem aż łaskawie zwróci na mnie uwagę i przestanie siedzieć w telefonie to jak już to zrobiła z wielką łaską mi odpowiedziała na jakiekolwiek pytania. Ciężko jest sobie wyobrazić takie nieprofesjonalne a przede wszystkim nie miłe, nie kulturalne i żenujące podejście do klienta.

  2. Maja Ruman ★★★★★

    Mega przyjemna obsługa – czuć, że znają się na rzeczy i chcą naprawdę pomóc. Ceny bardzo w porządku, a wybór ogromny! Świetne miejsce, zdecydowanie wrócę. Polecam z czystym sumieniem!

  3. Weronika Fiedor ★★★★★

    Fajny sklep, wszystko czego trzeba na miejscu. Ekspedientka bardzo pomocna, zna się na rzeczy. Polecam z czystym sumieniem.

  1. Claudia Brzezina ★★★★★

    Super profesjonalna obsługa przez panią Olę, szeroki asortyment, ciekawe promocje oraz miła o obeznana obsługa zachęcają do odwiedzania tego miejsca częściej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lemon Vape Shop Lublin?

Lemon Vape Shop Lublin znajduje się przy Aleja Spółdzielczości Pracy 34, 20-147 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lemon Vape Shop Lublin?

Można skontaktować się z Lemon Vape Shop Lublin pod numerem +48 790 425 423

Jak można dotrzeć do Lemon Vape Shop Lublin?

Do Lemon Vape Shop Lublin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements