Rewelacyjne miejsce. Byłam w lubartowskim oddziale pierwszy raz i wróciłam zachwycona. Ubrałam syna na studniówkę od stóp do głów- garnitur, koszula, krawat, spinki, buty, pasek, poszetka (i gratis-skarpetki :)) A ponieważ koszt wszystkiego okazał się dużo niższy niż planowałam, w budżecie zmieścił się jeszcze płaszcz. Wybór garderoby i dodatków jest imponujący. Specjalne słowa uznania należą się paniom, które profesjonalnie dobierają poszczególne elementy, doradzają i odradzają, i są w tych czynnościach niezastąpione, cierpliwe i przesympatyczne. Nasze zakupy trwały około godziny i była to bardzo przyjemna godzina :) Dziękuję szczególnie pani, która "ubierała" mi syna (pani z pięknym złotym pierścionkiem). Życzę kolejnych zadowolonych klientów!
Zdjęcia
Opinie
-
margerytka 9 ★★★★★
-
Tom Mor ★★★★★
Byłem z bratem, obsługa przez dwie godziny doradzała, pomagała i podsuwała pomysły. W końcu udało się znaleźć idealny garnitur plus dodatki. Jesteśmy zadowoleni i na pewno tam wrócimy bo asortyment jest ogromny, mnóstwo rozmiarów. Radzę pojechać na tygodniu bo w weekendy jest dużo klientów.
-
Edyta G. ★★★★★
Dziękuję za profesjonalne podejście do naszego zakupu garnituru na studniówkę, dużo pomocnych podpowiedzi,duży profesjonalizm i ogólnie bardzo miła,pomocna i życzliwa obsługa,czuliśmy się bardzo zaopiekowani i dobrze pokierowani w wyborze dodatków. Zakupy u Państwa były przyjemnością.
-
Paweł Mitura ★☆☆☆☆
Niestety muszę opisać sytuację jaka mnie spotkała. Odwiedziłem sklep w celu zakupu garnituru, Pani z obsługi profesjonalnie podeszła do sprawy i szybko wybrałem odpowiedni garnitur. Niestety trzeba było oddać spodnie do zwężenia w pasie. Przy odbiorze okazało się, że na dole jest widoczny szew oraz wystająca gumka, Pani od której odbierałem spodnie stwierdziła, że przy skracaniu tak niestety jest i nikt tego nie zobaczy. Ja w ogóle nie dawałem spodni do skracania jedynie zweżenia w pasie, niestety nikt nie był chętny mi pomóc i z uwagi na to, że impreza była za kilka godzin wziąłem spodnie i wyszedłem. Zdjęcie w załączeniu.
-
Michał Dziatkiewicz ★★★☆☆
Sklep oferuje bardzo szeroki asortyment i fachową pomoc przy doborze garnituru czy smokingu – pod tym względem oceniam go wysoko. Problemy zaczynają się jednak przy poprawkach krawieckich. Zostałem zapewniony, że spodnie po poszerzeniu będą znacznie wygodniejsze. Niestety, po odbiorze i przymiarce nie odczułem żadnej różnicy. Kiedy zwróciłem na to uwagę obsłudze, spotkałem się z nieprzyjemnymi komentarzami w stylu: „czego pan oczekiwał?” czy „to pan wcześniej nie przymierzał?”. W rezultacie na własnym weselu nie czułem się komfortowo w smokingu, którego nie dało się już poprawić. Dodatkowo, do smokingu kupiłem dwie koszule, które okazały się problematyczne. Jedna, mimo fabrycznego opakowania, miała poplamiony kołnierzyk. Druga natomiast miała rozciągniętą dziurkę od guzika, przez co guzik wypadał. W dniu ślubu, zamiast skupić się na przygotowaniach z fotografem i świadkiem, musieliśmy na szybko zaszywać dziurkę. Podsumowując: sklep posiada duży wybór i początkowo bardzo miłą obsługę, jednak jej poziom zmienia się w momencie zgłaszania zastrzeżeń. Polecam to miejsce tylko w przypadku zakupu garnituru czy smokingu bez konieczności korzystania z usług krawieckich.
-
Wioletta Król ★★★★★
Serdecznie polecam. Pani Agnieszka wykazała się dużym profesjonalizmem i doskonałym wyczuciem stylu. Mimo młodego wieku posiada imponującą wiedzę, dzięki której dobór garniturów przebiegł sprawnie i z pełnym zadowoleniem. Obsługa bardzo uprzejma, a asortyment wysokiej jakości. Wyszliśmy zadowoleni i z pewnością wrócimy przy kolejnej okazji.
-
Natalia Natalia ★☆☆☆☆
Wiele znajomych polecało to miejsce, wybór jest ogromny - jednak obsługa , a właściwie starsza Pani blondynka pozostawia wiele do życzenia. Nie słucha , jakie są oczekiwania, znika na dłuższy czas, po czym przynosi zupełnie inne fasony niż prosiliśmy. Wciska na siłę , uważa że wie lepiej . Garnitur udało się kupić u konkurencji.
-
piotr libera ★☆☆☆☆
Było to miejsca polecane mi przez wiele osób i z tego względu najbardziej się zawiodłem. Pomijając fakt bardzo małego wyboru rozmiarówki na wyższą zbudowaną osobę (lub braku chęci do „poszukania takiego rozmiaru”) to najwięcej do życzenia pozostawiała obsługa. Pani, która mnie obsługiwała zachowywała się jakby była tam za karę, pokazała nam dwa rodzaje garniturów, widać że nie za bardzo miała ochotę na obsługiwanie mnie. Ogromny zawód.
-
Dominika Filipek ★★★★★
Polecam salon. Dobra obsługa i jakość garniturów. Byłam wspólnie z narzeczonym w sobotę - kolejka była duża, ale równo po godzinie wyszliśmy z wymarzonym garniturem. Panie bardzo pomocne, słuchają oczekiwań klienta i tworzą z klientem wspólną wizję. Był to nasz pierwszy zakup, ale teraz wiemy, że pewnie nie ostatni ☺️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Club Conesera?
Club Conesera znajduje się przy Przemysłowa 4, 21-100 Lubartów, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Club Conesera?
Można skontaktować się z Club Conesera pod numerem +48 668 691 564
Jak można dotrzeć do Club Conesera?
Do Club Conesera można dotrzeć, korzystając z poniższego linku