Opinie

  1. Sylwia Suszek ★★★★★

    Pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Wspaniała specjalistka i bardzo sympatyczna osoba, każda wizyta przebiega w miłej atmosferze. Swoje wizyty zaczęłam u Edyty będąc w ciąży (bóle kręgosłupa i przygotowanie do porodu) i nadal korzystam z jej usług. Polecam serdecznie!

  2. Karo Lina ★★★★★

    Świetne podejście do pacjenta, poprzedzone szczegółowym wywiadem. Ogrom wiedzy i empatii. A wszystko to w przytulnym gabinecie, w którym można zapomnieć o całym świecie ;) Bardzo polecam ❤

  3. Milena K-S ★★★★★

    Serdecznie polecam Panią Edytę podchodzi do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem. Atmosferace gabinecie przyjazna. Trafiłam do Pani Edyty już w ciąży i nadal korzystam z jej usług :)

  1. Barbara L ★★★★★

    Serdecznie polecam wizyty w FizjoHolistycznie. Pani Edyta w swojej pracy jest bardzo profesjonalna, zbiera dokładny wywiad na temat pacjenta, prostym językiem tłumaczy wszelkie wątpliwości. Jednocześnie to bardzo miła, ciepła osoba, z którą można porozmawiać jak z kimś bliskim. Podczas wizyt u pani Edyty panuje atmosfera spokoju i intymności. Jeszcze raz polecam =)

  2. Katarzyna Łukasik ★★★★★

    Polecam! Specjalistka od zadań specjalnych. :) Profesjonalnie i skutecznie a przy tym delikatnie. Doceniam przede wszystkim za kompleksową opiekę podczas ciąży oraz połogu i niejednokrotny ratunek dla moich pleców.

  3. Sylwia Rakwał ★★★★★

    Pani Edyta to bardzo sympatyczna osoba, a przede wszystkim wspaniała specjalistka w swojej dziedzinie! uwolniła mnie od bólu rwy kulszowej podczas ciąży. serdecznie polecam! ☺️

  1. Natalia ★★★★★

    Polecam Edytę w 100%! Opiekowała się mną w ciąży i nie mogłam lepiej trafić. Edyta zawsze wszystko robi dokładnie i szczegółowo wyjaśnia. Odpowie na każde pytanie czy wątpliwość. Dowiedziałam się od niej więcej o porodzie niż ze szkoły rodzenia!

  2. krzysztof jurko ★★★★★

    Pani Edyta to wspaniała osoba o ogromnej wiedzy i niezwykłym podejściu do pacjenta. Pomogła mi pozbyć się bólu pleców w odcinku lędźwiowym już na pierwszej wizycie. Dodatkowo otrzymałem od Pani Edyty zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu, aby ból nie powrócił. Bardzo cieszę się, że trafiłem do Pani Edyty, ponieważ jej zaangażowanie i trafne diagnozy pozwoliły mi uniknąć operacji. Polecam z całego serca, nie ma drugiej takiej fizjoterapeutki jak Pani Edyta. Jak dla mnie absolutny TOP.

  3. natalia malec ★★★★★

    Bardzo polecam Panią Edytę :) Duża wiedza i profesjonalizm. Chodziłam do Pani Edyty cały 3 trymestr ciąży i bardzo pomogła mi z bólami kręgosłupa. W dodatku przystępnie cenowo :) W skali od 1 do 10 Panią Edytę oceniam na 12 :D Polecam jeszcze raz !!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres FizjoHolistycznie Edyta Kowalik?

FizjoHolistycznie Edyta Kowalik znajduje się przy Stanisława Staszica 20, 20-081 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do FizjoHolistycznie Edyta Kowalik?

Można skontaktować się z FizjoHolistycznie Edyta Kowalik pod numerem +48 732 021 929

Jak można dotrzeć do FizjoHolistycznie Edyta Kowalik?

Do FizjoHolistycznie Edyta Kowalik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements