Opinie

  1. Moto Plus ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Zamówiłem żurek, w zupie ścinki wędliny, biała kiełbasa której kolor już nie jest biały, podane z jedną czerstwą kromką chleba. Cena 25zł.

  2. AgaMon AgaMon2016 ★★★★★

    Jedyny minus to,że był po wejściu bardzo nie miły zapach z łazienki w pokoju. Jakby długo nie użytkowany prysznic i przez to odpływ wysechł i nie był "przelewany" ,żeby neutralizować zapach przed przyjazdem gości. Klapa w łazience źle zamontowana ,bo wysuwa się z tych "bolców " ,a w sumie w ogóle nie można zaczepić,jeśli ktoś nie zwrócił uwagi,to można pomyśleć ,że to klient zepsuł. Tak to w porządku hotel. Śniadania smaczne.

  3. Julia Malcz ★★★☆☆

    Opinia dotyczy restauracji. Czas oczekiwania na posiłek jest dosyć długi - jakiś czas temu zamówiłam tam jedno danie obiadowe i czekałam na nie godzinę, podczas gdy w restauracji było może 5-6 klientów. Jedzenie szczerze mówiąc średnie w stosunku do ceny. Cała reszta ok

  1. Adam K ★★★★★

    Mimo że byłem głodny jak pies, to czekałem za zupa 12 min.... Juz chciałem wyjść, ale.. Pani kelnerka przyniosła pachnąca, parujaca zupkę. Naprawdę pyszna. Polecam

  2. Mariusz Bałazy ★★★☆☆

    Trzy gwiazdki za jedzenie Naprawdę dobre i świeże gorzej z obsługą wychodzi z zaplecza tylko jak pojawia się jakiś klient lub żeby podać zamówione danie pomiędzy tymi czynnościami można stać przy barze i czekać w nieskończoność Sala duża czysta z wydzielonymi strefami co jest super Parking duży nie ma problemu z zaparkowaniem Może trafiłem na ciężki dzień więc nie krytykuje za mocno ale na pewno wrócę będąc w pobliżu bo było smacznie

  3. Emanuel ★★★★☆

    Bardzo przyjemne miejsce do zjedzenia czegoś w trasie, miejsce ciche i przyjemne. Jeśli chodzi o jedzenie to ceny niektórych dań są naprawdę spore przykładowo żurek za 25zł, natomiast z plusów z dużymi cenami idą spore i smaczne porcję ( nadal uważam, że i tak ceny do niektórych pozycji są znacznie zawyrzone mimo porcji ). Obsługa bardzo miła, ogólnie wizyta przebiegła pomyślnie

  1. Agnieszka ika ★★★★★

    Oceniam restauracje-Choć położona obok stacji benzynowej to nie jest barem. Można nazwac ja poł restauracja. Dania duze,bardzo duże w odróżnieniu od topowych restauracji. Ceny niskie danie główne 30-40,przystawka koło 20-25.woda 0.3-6zl,a kieliszek procentów 10zl.Dobre,smaczne jedzenie. Jako lokalny przewodnik polecam to miejsce i daje 5 gwiazdek

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PAUZA Restauracja & Hotel Radzyń Podlaski?

PAUZA Restauracja & Hotel Radzyń Podlaski znajduje się przy Budowlanych 1, 21-300 Radzyń Podlaski, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PAUZA Restauracja & Hotel Radzyń Podlaski?

Można skontaktować się z PAUZA Restauracja & Hotel Radzyń Podlaski pod numerem +48 604 237 137

Jak można dotrzeć do PAUZA Restauracja & Hotel Radzyń Podlaski?

Do PAUZA Restauracja & Hotel Radzyń Podlaski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements