Polecam duży sklep, duży wybór.Parking dostępny.
Zdjęcia
Opinie
-
Dominika Romanowska ★★★★★
-
Edyta Psz ★★★★★
Szeroki asortyment, miła obsługa bardzo polecam!!!
-
Sławomir Małecki ★★★★★
Polecam. Szybko i solidnie
-
Joanna Kornacka ★★★★★
Duży wybór, świetna obsługa
-
Piotr Stawecki ★☆☆☆☆
Uwaga na naciąganie. Sklep naciąga na ceny. Na produktach inna (stabilizator 60, a przy kasie 80zl), a przy kasie inna. Pani stanowczo powiedziała, że do zapłaty wyższa cena i tłumaczy, że produkt źle ometkowany, pomimo, że ma obowiązek sprzedać po tej cenie co na metce. Sprawa zgłoszona do uokik!! Nie dajcie się naciągnąć! Edit: co to za tłumaczenie? Skoro cena jest 60 to nie żąda się i nabija na kasę 80. Do tego zostałem poinformowany dopiero po nabiciu na kasę i powiedziałem, ze towar powinien być sprzedany za tyle ile na metce. Osoba sprzedająca nie powinna pobrać wyższej sumy!! Wasze wewnętrzne błędy nie interesują klientów. Zakupu dokonałem, ponieważ było to wymagane przez lekarza, a tylko u was było dostępne na daną chwilę. Co do moich wolnych chwil zajmuje się czymś innym, a co do opinii inne opinie mają racje. Jesteście po prostu nie mili, bezczelni i jak widać wyżej do tego wszystkiego naciągacie. Skoro by tak nie było, nie było by negatywnych opinii i różnica by została oddana, Ba! Nie została by przyjęta suma z paragonu tylko z metki. Opinie warto wystawiać by przestrzegać ludzi właśnie przed takimi sytuacjami. Życzę zmiany podejścia do klienta, więcej empatii, nie naciąganie więcej ludzi i zrobienia porządku w tym bałaganie do którego sami się przyznaliście.
-
P ★☆☆☆☆
Uwaga na naciąganie. Sklep naciąga na ceny. Na produktach inna (stabilizator 60, a przy kasie 80zl), a przy kasie inna. Pani stanowczo powiedziała, że do zapłaty wyższa cena i tłumaczy, że produkt źle ometkowany, pomimo, że ma obowiązek sprzedać po tej cenie co na metce. Sprawa zgłoszona do uokik!! Nie dajcie się naciągnąć! Edit: co to za tłumaczenie? Skoro cena jest 60 to nie żąda się i nabija na kasę 80. Do tego zostałem poinformowany dopiero po nabiciu na kasę i powiedziałem, ze towar powinien być sprzedany za tyle ile na metce. Osoba sprzedająca nie powinna pobrać wyższej sumy!! Wasze wewnętrzne błędy nie interesują klientów. Zakupu dokonałem, ponieważ było to wymagane przez lekarza, a tylko u was było dostępne na daną chwilę. Co do moich wolnych chwil zajmuje się czymś innym, a co do opinii inne opinie mają racje. Jesteście po prostu nie mili, bezczelni i jak widać wyżej do tego wszystkiego naciągacie. Skoro by tak nie było, nie było by negatywnych opinii i różnica by została oddana, Ba! Nie została by przyjęta suma z paragonu tylko z metki. Opinie warto wystawiać by przestrzegać ludzi właśnie przed takimi sytuacjami. Życzę zmiany podejścia do klienta, więcej empatii, nie naciąganie więcej ludzi i zrobienia porządku w tym bałaganie do którego sami się przyznaliście.
-
Krzysztof ★★★★☆
Dobrze zaopatrzone miejsce. Duży plus za możliwość zakupów w soboty co w Lublinie, w tej branży sklepów jest ewenementem. Słabo tam jest z parkingiem bo pod sklep trudno wjechać. Obsługa bardzo miła I przede wszystkim cierpliwa.
-
Magdalena ★★★★★
Bardzo dobrze wyposażony. Dostałam wszystko czego potrzebowałam. Do tego miła i pomocna obsługa w gratisie. Wyszłam bardzo zadowolona bo byłam już w wielu miejscach i wychodziłam z niczym.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AMBULANS - księgarnia i sklep medyczny?
AMBULANS - księgarnia i sklep medyczny znajduje się przy Lubartowska 75 A, 20-123 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AMBULANS - księgarnia i sklep medyczny?
Można skontaktować się z AMBULANS - księgarnia i sklep medyczny pod numerem +48 814 448 835
Jak można dotrzeć do AMBULANS - księgarnia i sklep medyczny?
Do AMBULANS - księgarnia i sklep medyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku