Opinie

  1. Weronika Ślusarz ★★★★★

    Profesjonalna i rzetelna firma na każdym etapie realizacji. Zdecydowanie polecam!

  2. Kamil Stelmasiewicz ★☆☆☆☆

    Gorszej firmy budowlanej zajmującej się budową i remontami dróg jeszcze nie spotkałem. Obecnie firma prowadzi prace w Niedrzwicy Dużej i to co tam się dzieje to jeden wielki śmiech, pracownicy leżą sobie pod drzewkami a utrudnienia jak były tak są. Wogóle nie widać progresu prac.

  3. Irena Nowak ★★★★★

    Fajni sympatyczni pracownicy, robią szybko i dosyć solidnie, u nas kładą kanalizację

  1. Kaśka S. ★☆☆☆☆

    Okropna firma, właśnie zajmują się przebudową ulicy przy moim domu, poniszczone prywatne wjazdy już na posesjach, trudność z przejazdem, koparki, palety pozostawione na środku, na prośbę o przestawienie patrzą jeden na drugiego, ignorując mieszkańców momentami są bardzo nieuprzejmi. Najgorsza firma jaką widzieliśmy

  2. Alicja ★☆☆☆☆

    Fatalna, nieuczciwa firma. Niszczą wjazdy na posesje. Jednym robią piękne, długie wjazdy wylane asfaltem lub ułożone kostką a innym zostawiają rozwalone drogi, bez wylania asfaltem. Znajomości czy przekupstwo, a może zwykła złośliwość? Ponadto pracownicy są opryskliwi jak chce się ich zapytać czy coś jeszcze będą z tym robić. Jestem strasznie zawiedziona i czuje się niesprawiedliwie potraktowana przez tą firmę. Nie rozumiem dlaczego w jednej gminie gdzie mają zlecenie jednym robią ładne wjazdy na posesję a reszte zostawiaja z rozwaloną drogą. Może termin ich gonił i olali sprawę a może kierownik sprzedał na lewo materiał który miał być jeszcze do wylania na wjazdy? Jestem bardzo ciekawa. Jedna gwiazdka w tej opini to zdecydowanie za dużo.

  3. malinka trzystatrzy ★☆☆☆☆

    Dla mnie osobiście to totalna porażka. Firma wykonując prace drogowe rozkopuje wjazdy do prywatnych posesji, ALE nie informuje o tym wcześniej. Przecież można powiedzieć dzień wcześniej, że od następnego dnia nie będzie wjazdu na posesje a nie stawiać przed faktem dokonanym. Firma pracuje "z doskoku" czyli 1-2 dni na danym odcinku a następne 3 dni nie ma nikogo. Tym sposobem nie mam wjazdu do domu 2,5 miesiąca i końca nie widać!!! To co zrobią, za tydzień rozkopują i poprawiają (ul. Leszka w Lublinie). Obiecanki kierownika budowy to bzdury. Jak najmniej takich "fachowców".

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres WOD-BUD Sp. z o.o. Firma Budowlana?

WOD-BUD Sp. z o.o. Firma Budowlana znajduje się przy Józefa Piłsudskiego 12, 23-200 Kraśnik, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do WOD-BUD Sp. z o.o. Firma Budowlana?

Można skontaktować się z WOD-BUD Sp. z o.o. Firma Budowlana pod numerem +48 818 252 605

Jak można dotrzeć do WOD-BUD Sp. z o.o. Firma Budowlana?

Do WOD-BUD Sp. z o.o. Firma Budowlana można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements