Jak zwykle, serwis na najwyższym poziomie, a obsługa bardzo miła. Poza serwisem wg wskazań komputera dotyczących cyklicznych czynności serwisowych, Panowie zauważyli i szybko wymienili pęknięty przewód odmy. Dzięki tej temu silnik pracuje teraz o wiele ciszej. Dziękuję za profesjonalizm i dbałość o szczegóły.
Zdjęcia
Opinie
-
Adam Kostecki ★★★★★
-
Przemysław Konieczny ★★★★★
Polecam w 100% profesjonalne podejście i obsługa.Specjale podziękowania dla handlowca Marka Wróblewskiego za pomoc w zakupie , wyposażeniu i transporcie motocykla pod dom.Pomimo że zakup odbył się na odległość wszystko na najwyższym poziomie zaangażowanie pana Marka i rzetelność pozwoliła sfinalizować zakup przez telefon i ,,@. Taka sugestia dla kierownictwa o docenienie tak wspaniałej osoby która jest rzetelna ma wielką wiedzę i poczucie humoru co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach! Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz wielkie dziękuję i pozdrowienia dla Pana Marka !
-
Jan Hajduk ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojej Hondy CR-V. Wszystko zostało wykonane solidnie i terminowo. Co ważne, panowie zwrócili uwagę również na drobne rzeczy – nawet przykręcili lampki w klapie bagażnika, mimo że nie było to w zakresie naprawy. Pełen profesjonalizm i podejście z sercem do klienta. Polecam!
-
Przemek Nowak ★☆☆☆☆
Dałbym 0 gdyby była taka możliwość, ale obsługa była tak absurdalna, że zasługują w sumie na 1 gwiazdkę za kabaret. A było to tak. Chciałem przetestować Hondę CB650R z e-clutch. Prosta sprawa – dzwonię, umawiam termin, jadę. No ale nie w Siedlcach. Tutaj to sport ekstremalny w stylu “Escape Room”. Pierwsza próba – chciałem sobotę, dostałem info: „w tę akurat nie pracujemy, proszę dzwonić kiedy indziej”. Na stronie oczywiście – soboty otwarte. No to dobrze zaczynamy. Druga próba – kolejna sobota. Odpowiedź: „panie, my w soboty pracujemy… losowo. To lepiej się nie umawiać”. Losowe soboty – brzmi jak loteria, może jeszcze wprowadzą kupony scratch&win. Trzecia próba – mówię: „to umawiam się z tygodniowym wyprzedzeniem, bo jadę z Warszawy, muszę wziąć wolne w pracy”. Odpowiedź: „na tak długo to my nie umawiamy, proszę dzwonić tego samego dnia, motocykl zawsze jest wolny”. Czwarta próba – zrobiłem jak kazali, wziąłem wolne, dzwonię w dzień jazdy. Odpowiedź: „yyy, to akurat dzisiaj się nie da, może 20 minut byśmy coś zorganizowali, ale wie pan co… lepiej pan w ogóle nie przyjeżdża”. I tak oto w salonie Hondy Wyszomirski w Siedlcach można odkryć nowy poziom obsługi klienta – nie tyle odradzają zakup motocykla, co wręcz aktywnie walczą, żeby klient niczego nie kupił. Podsumowując: jeśli chcecie przetestować cierpliwość i poczuć absurd jak w skeczu Monty Pythona – polecam. Jeśli chcecie przetestować motocykl Hondy – powodzenia.
-
Krzysztof Gotwald ★☆☆☆☆
Niestety jakość obsługi klienta w tym salonie pozostawia wiele do życzenia. Odbiór nowego motocykla przebiegł na zasadzie "to chyba ten", a całość trwała może 6–7 minut. Zero zaangażowania, zero zainteresowania – wszystko odbyło się z wielką łaską. Po formalnościach zostałem po prostu wystawiony za drzwi z suchym "do widzenia", a sprzedawca wrócił do swoich "ważnych zajęć", mimo że w salonie nie było żadnych innych klientów. Pamiętam czasy, gdy wyglądało to zupełnie inaczej – sprzedawca oferował kawę, wodę, pytał, czy pomóc w załadunku, wszystko dokładnie tłumaczył. Tym razem na techniczne pytanie usłyszałem tylko, że "instrukcja powinna być w schowku", którego – swoją drogą – sprzedawca nie potrafił nawet otworzyć kwitując słowami "nie zawracaj mi Pan dupy". Szkoda słów....
-
Elżbieta Niedźwiedziuk ★★★★★
Chcę wyrazić Nasze zadowolenie za bardzo miłą i profesjonalną obsługę w salonie przez Pana Artura S. Kupowaliśmy Hondę. Miłe spotkanie do którego doszło po przejechaniu aż 400km tym bardziej jesteśmy bardzo zadowoleni .Pozdrawiamy Pana Artura jeszcze raz dziękuję.
-
Jakub Wąsała ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony z obsługi :) Zostawiłem mój motocykl- na serwis- Honda CBR 1000RR-R Fireblade SP ,SC77 ( 2017r ) na kompletną wymianę całego rozrządu , wymianę oleju+filtr oleju oraz regulację luzów zaworowych . Na samym początku zadzwoniłem i opisałem co jest do zrobienia , poproszono mnie żebym wysłał maila z opisem problemu oraz VIN-em , tak też zrobiłem , po bardzo krótkim czasie dostałem telefon z wyceną i po małych negocjacjach dogadaliśmy się na robotę . Czas oczekiwania w moim przypadku - 2 tygodnie , natomiast realnie 12 dni , Pan Marcin zadzwonił do mnie wcześniej że można przyjeżdżać i zostawiać moto bo są już gotowi - chcę zaznaczyć że jak na tak poważny serwis przy tak poważnym motocyklu to bardzo krótki termin . W Warszawie skąd jestem średni czas oczekiwania to około 30-40 dni . W trakcie przyjmowania zamówienia omówiliśmy szczegóły dot. faktur/ rozliczeń za serwis oraz moich wytycznych ( zachowanie faktury za części , adnotację o wymianie rozrządu w książce gwarancyjnej z pieczątką itd. ) Naprawa trwała ok 2 tyg. , na bieżąco byłem informowany o przebiegu serwisu i nowościach które wychodziły w trakcie od A do Z . Moje zlecenie serwisowe zostało przyjęte i doprowadzone do końca od A do Z przez Pana Marcina Księżopolskiego - mega podejście do klienta , fachowa i treściwa rozmowa , przede wszystkim pełna kultura , dobre zdolności negocjacyjne i profesjonalizm . Także jeszcze raz dziękuję . Dodam tylko że jest dość drogo - ale za jakość się płaci, w końcu to autoryzowany serwis Hondy a nie jakiś lokalny warsztat motocyklowy . Na pewno jeśli będę miał poważniejsze naprawy , będe tutaj wracał choćbym miał znowu przyjeżdżać z Wawy . Życzę wszystkim klientom takiej obsługi i profesjonalizmu jak sam otrzymałem . Miłego dnia :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Honda Wyszomirski?
Honda Wyszomirski znajduje się przy Terespolska 7, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Honda Wyszomirski?
Można skontaktować się z Honda Wyszomirski pod numerem +48 256 333 355
Jak można dotrzeć do Honda Wyszomirski?
Do Honda Wyszomirski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku