Korzystamy z usług tego biura rachunkowego od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne podejście, świetny kontakt i szybkie reagowanie na wszystkie pytania. Dokumenty zawsze przygotowane na czas, a wszelkie formalności wyjaśnione w prosty i zrozumiały sposób. Pełne zaufanie i spokój – zdecydowanie polecamy!
Zdjęcia
Opinie
-
Olejarczyk Remonty pod klucz ★★★★★
-
Łukasz Kapica ★★★★★
Szczerze polecam. W końcu księgowa, która dopilnuje wszystkiego jak trzeba. Dobry kontakt, tłumaczy, aż zrozumiem. Co miesiąc zestawienie, nigdy mi nic nie umknęło. Informacja o zmianach podatkowych, nigdy nie zostałem bez odpowiedzi. No i w ogóle kulturalna, fajna babeczka. Polecam
-
Łukasz Mrozowski (Mroz3k) ★★★★★
Pełny profesjonalizm, zaskakująco pozytywna responsywność i dostępność, przystępna cena - jednym słowem : Polecam! :)
-
Krasovia Freight ★★★★★
Mogę z czystym sercem polecić współpracę z Panią Emilią :)
-
Łukasz Cysewski ★☆☆☆☆
Pozwolę sobie na aktualizację, ponieważ otrzymałem odpowiedź: 1. Pani Emilio, przez 12 miesięcy prosiłem o rozrachunki z wyciągów. Zabrała się Pani za nie, gdy trzeba było zamknąć 2024 rok. Dopiero w lutym 2025 poinformowała mnie Pani, że ma Pani problem z wgraniem plików (swoją drogą wysyłałem co miesiąc PDFy, które mogła Pani wklepać, ale nie zrobiła tego Pani przez cały rok). 2. Od miesięcy nie odbiera Pani e-maili, a na smsy czy maile odpowiada Pani wybiórczo unikając odpowiedzialności i ciągle przesuwając terminy rozliczeń. Zresztą: wystarczy zadzwonić do Pani Emilii i zobaczyć, że nie odbiera żadnych telefonów, w szczególności tych, których nie zna. 3. Umówiliśmy się, że będziemy płacić częściowe faktury, ponieważ po 6 miesiącach pełnych płatności zewnętrzny audyt stwierdził wyjątkowe nieprawidłowości - np. księgowanie faktur kosztowych marketingowych na konto magazynowe. Umówiliśmy się, że poprawi Pani analitykę, a my rozliczymy resztę faktur. Co ciekawe: rozliczyliśmy faktury, a do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy poprawionych ksiąg. 4. Informowałem Panią, że nie mamy jak sprawdzić tych ksiąg wykorzystując dane, które Pani wysłała i że biuro audytujące księgi wymaga ZSO analitycznego i syntetycznego, czego Pani od miesięcy nie jest w stanie dostarczyć. W związku z tym - nie mamy jak zweryfikować ksiąg, a sądząc po pierwotnej bazie wszystko jest w absolutnej rozsypce. 5. Swietnie, że podpisała Pani SF2024, natomiast ja też mam taki obowiązek, a do dnia dzisiejszego go nie otrzymałem. 6. Myślę, że najlepszym podsumowaniem Pani działań będzie przytoczenia 2 i 3 kwartału 2024, w którym to najpierw wykazała Pani VAT na minusie (nadpłata), po czym w dzień płatności kolejnego kwartału poinformowała mnie Pani, że mam do zapłaty 80k VATu za 3 kwartał i dodatkowe 40k za 2 kwartał, gdzie wcześniej dowiedziałem się, że mam nadpłatę (nie dosyłałem żadnych faktur, więc skąd ta "drobna różnica" wykazana w dniu płatności VATu? To jest po prostu skandal. Zatem Pani Emilio WIDZIMY SIĘ W SĄDZIE, bo oszukała mnie Pani tyle razy (choćby ostatnio: proszę rozliczyć faktury, wyślę dokumenty. Rozliczyłem. Nic nie dostałem do dnia dzisiejszego), że już Pani nie zaufam w żadnej sprawie. Sprawy urzędowe traktuje Pani z przymrużeniem oka, przez co nawet US wezwał mnie na osobiste spotkanie. Jedyne, co od Pani dostałem, to bazę po 6 miesiącach, która jest jednym wielkim śmietnikiem (piękny dowód sądowy), a do dnia dzisiejszego nie mam żadnych konkretów w kwestii SF. To daje mi przesłanki do tego, że Pani tego roku 2024 po prostu nie zamknie, bo ma taki bałagan, że nie jest w stanie tego zrobić. Rozpoczynam więc księgowanie 2024 roku ponownie, a z Panią widzę się w sądzie, bo tego nie odpuszczę. --- Pierwotna opinia poniżej: Niestety, ale KATEGORYCZNIE odradzam współpracy z Panią Emilią Wieczorkiewicz. Po 12 miesiącach KATORGI z nią stwierdzam, że te wszystkie opinie muszą być kupione. Fakty: 1. Po 6 miesiącach zrobiliśmy audyt ksiąg przez zewnętrzne biuro rachunkowe. Zostały wykazane tak wielkie nieprawidłowości, że w głowie się to nie mieści. Wartość magazynu przekraczała 10 krotnie realną wartość. Koszty zaksięgowane na złych kontach. Brak rozrachunków i mapowania płatności z przelewami. SZOK. 2. Ta Pani od przynajmniej 6 miesięcy UNIKA KONTAKTU i odpisuje zdawkowo na maile. 3. Z tego powodu mieliśmy już kilka kontroli, a ostatnio zostałem nawet wezwane przez naczelnika do US, ponieważ Pani Emilia po prostu OLAŁA wezwania Urzędu. 4. Pani Emilia jest manipulatorką. Pisze np.: mam gotowe dokumenty, proszę rozliczyć faktury. Rozliczam, po czym NIE DOSTAJĘ DOKUMENTÓW przez TYGODNIE. To po prostu SKANDAL. 5. Przez CAŁY ROK nie otrzymałem rozrachunków z kontrahentami, to znaczy, że przelewy nie były mapowane z fakturami. Cała ta księgowość u Pani Emilii to jeden wielki ŻART, który powinien skończyć się zakazem wykonywania działalności. Podejmuję działania prawne w celu odzyskania dokumentów, bo w mojej 15 letniej karierze przedsiębiorcy nie spotkałem gorszego księgowego. ABSOLUTNIE ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ.
-
Magdalena Bak ★★★★★
Polecam wszystkim, którzy chcą mieć księgowość prowadzoną na wysokim poziomie. Biegła znajomość ustaw, wysoka kultura osobista oraz rzetelność. Nie da Ci tego wódka ani impreza długa, co Pani Emili księgowa obsługa:)
-
adam 10 ★★★★★
Jesli się ktoś zastanawia nad wyborem biura księgowego to polecam p. Emilie. Fachowość w każdym calu. Pomoc przy założeniu działalności. Następnie rzetelne, staranne prowadzenie księgowości. W razie pytan p. Emilia zawsze służy pomocą. Człowiek nie czuje się tu tylko numerkiem, widać że potrzeby klienta sa bardzo ważne. Polecam usługi tego biura.
-
Malwina Bieganowska ★★★★★
Bardzo długo szukałam miejsca, które będzie miało naprawdę podejscie indywidualne. I takie tez znalazłam! Pani Emilia jest bardzo rzetelna, pomocna i szybko rozwiąże każdy problem, a jak trzeba to będzie tłumaczyć po kilka razy, jeśli nie jest sie biegłym w tych sprawach ;) I co najważniejsze kontakt z Panią Emilią jest o każdej porze. Bardzo polecam :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biuro Rachunkowe Emilia Wieczorkiewicz?
Biuro Rachunkowe Emilia Wieczorkiewicz znajduje się przy aleja Kraśnicka 2i, 20-718 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biuro Rachunkowe Emilia Wieczorkiewicz?
Można skontaktować się z Biuro Rachunkowe Emilia Wieczorkiewicz pod numerem +48 508 366 491
Jak można dotrzeć do Biuro Rachunkowe Emilia Wieczorkiewicz?
Do Biuro Rachunkowe Emilia Wieczorkiewicz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku