Opinie

  1. Tomasz ★☆☆☆☆

    Dostawca zostawia swojego fiata w totalnie losowych miejscach - trawniki, krzaki. Rozjeżdża i niszczy infrastrukturę miejską. Opinia jest informacyjna, ale będę robił zdjęcia i jak się zbierze odpowiednia ilość czyli 24 to wyślę w zgłoszeniu zbiorczym, żeby stracił prawo jazdy na strzała.

  2. olcia ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Właściciel straszny buc bez kultury osobistej. Kelnerka nie przyniosła nawet zamówionych napojów ani szklanek tylko samemu trzeba chodzić. Flaki jak pomyje, obrzydliwe niezjadliwe, drugie danie też nie lepsze. Szklanki brudne. Ostatni raz w tym żałosnym "lokalu"

  3. Man In Hat ★☆☆☆☆

    Zastanawiające skąd tyle pozytywnych opinii. Obsługa dramat , wymusiłem podejście do kasy żeby zostać ostatecznie poinformowanym że na dania z karty trzeba czekać 1,5h . Obsługa chodziła przez kilka minut i poprostu mnie zlewała. Podczas pory obiadowej serwują jedno danie. Polecam - ale omijać to miejsce szerokim łukiem.

  1. Ludwik ★☆☆☆☆

    Jedzenie smaczne i dobrej jakości, jednak obsługa pozostawia wiele do życzenia. Pan, prawdopodobnie odpowiedzialny za dostawy, zachowywał się opryskliwie, wchodząc i wychodząc w nerwowy sposób, co wprowadzało nieprzyjemną atmosferę. Rozumiem, że w godzinach szczytu może być dużo zamówień, jednak sposób komunikacji zarówno tego pana, jak i jednej z pań, był niemiły i mało profesjonalny. Mam nadzieję, że poprawa nastawienia pracowników wpłynie na lepsze wrażenia klientów

  2. Tymoteusz Uziębło ★☆☆☆☆

    Jedzenie jest nawet w porządku, ale radzę popracować nad poziomem kultury osobistej obsługi.

  3. David Zieliński ★★★★★

    Smacznie, domowo i świeżo przygotowywane obiady! Spore porcje, ceny stosunkowo odpowiednie do jakości serwowanych dań. Dziękujemy również przesympatycznej Pani za super obsługę, uwijała się expresowo. Tak trzymać!

  1. Mika & Milka ★☆☆☆☆

    Niestety tragiczne doświadczenie. Pełna entuzjazmu weszłam do restauracji tylko po to, żeby po minucie ten entuzjazm został zgaszony przez obsługę i zimno panujące w lokalu. Obsługa niezbyt sympatyczna, ziemniaki i kotlet spalony, smak gorzej niż średni.

  2. m1976g ★★★★★

    Bardzo pyszne, domowe, ładnie podane, świeże.Dobre obiadki przystępne cenowo, porcje duże i smaczne :) Można płacić kartą.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fabryka Smaków Katering Obiady Domowe?

Fabryka Smaków Katering Obiady Domowe znajduje się przy Partyzantów 17, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fabryka Smaków Katering Obiady Domowe?

Można skontaktować się z Fabryka Smaków Katering Obiady Domowe pod numerem +48 256 320 000

Jak można dotrzeć do Fabryka Smaków Katering Obiady Domowe?

Do Fabryka Smaków Katering Obiady Domowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements