Opinie

  1. Marcin HBR ★★★★★

    Jestem pod wrażeniem. Sprzęt polizingowy jak nowy, zero rysek. Perfekcyjnie zapakowany. Polecam sklep.

  2. aivx ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona, ze swojego MacBooka korzystam już 2 miesiące. Obsługa i kontakt z firmą wzorowe, Pan nie miał problemu z odpowiedzią na każde moje „głupie” pytanie. Wysyłka całkiem sprawna, sprzęcik działa super, cena też konkurencyjna. Mogę jak najbardziej polecić. :)

  3. Wojtek Rudnik ★★★★★

    Zdecydowanie polecam. Co tu dużo mówić - bardzo atrakcyjna cenowo oferta i świetny sprzęt. Na pewno jeszcze mi posłuży, a potrzebowałem czegoś mobilnego od Mac'a nie za miliony. Wszystko zgodnie z ofertą. Przejrzyście i na czas. Sprzęt powystawowy, ale klasy A, więc jedynie 2 ślady po naklejkach na obudowie - do ogarnięcia! ;)

  1. Mariusz Tomczyk ★★★★★

    Jestem zadowolony z zakupu. Sprzęt przyszedł profesjonalne zapakowany. Grade A faktycznie nosi minimalne ślady zużycia. Martwiący jedynie jest róg który wygląda jak po upadku ale sprzęt jest sprawdzany przed wysyłką więc laptop który dotarł jest sprawny. Można znaleźć podobne maszyny w niższej cenie bądź z większym dyskiem ale do zakupu w Refabryce przede wszystkim zachęca dwu letnia gwarancja. Moim zdaniem z uwzględnieniem promocji back2school to był wyśmienity deal. Dziękuję również za dołączony prezent. Mac bez przejściówki nie byłby pełen. Polecam zakupy w Refabryce każdemu kto nie lubi przepłacać a chce mieć bezpieczeństwo oferowane przez gwarancję na poleasingowy sprzęt.

  2. AV ★★★★★

    Przyszedł piękny , jak nowy laptop pro z gratisowym akcesorium. Dodam, że model trochę starszy, ale wygląda jakby czekał na klienta. Obsługa bardzo kontaktowa, warto dzwonić i rozmawiać o gratisach. Dziękuję i wracam do tworzenia.

  3. arek ★★★★★

    Pełny profesjonalizm .Świetny kontakt, wyczerpująca informacja. Ekspresowa przesyłka, i najważniejsze bardzo atrakcyjne ceny. Brawo tylko tak dalej, wszystkiego dobrego.

  1. Piotr Mikołajczak ★★★★★

    Laptop zakupiłem bezpośrednio na stronie, obsługa sklepu jest bardzo profesjonalna i pomocna. Sam komputer jest w bardzo fajnym stanie, ekran jest bez rys, klawisze nie są przetarte, warto zawsze zapytać w jakim stanie jest obecna partia, żeby nie mieć później nieprzyjemności. Wiadomo że tu i tam znajdzie się ryskę na obudowie ale to zależy od materiału z jakiego zrobiony jest laptop. Po odpakowaniu miałem wrażenie że jest jak nowy więc oceniam to super pozytywnie! Gorąco polecam!

  2. Inco Gnito ★★★★★

    Rzadko kiedy wystawiam opinie jednak tu się chłopakom należy! Mogę polecić z czystym sercem Panowie podchodzą profesjonalnie. Laptop zakupiony w super pieniądzach stan idealny. Z laptopem pojawił się mały problem który wystąpił po paru dniach jednak Panowie rozwiązali problem w mgnieniu oka plus bardzo miło wynagrodzili za co bardzo dziękuję :) Jeszcze raz serdecznie polecam !!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Refabryka?

Refabryka znajduje się przy Floriańska 39, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Refabryka?

Można skontaktować się z Refabryka pod numerem +48 518 323 872

Jak można dotrzeć do Refabryka?

Do Refabryka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements