Opinie

  1. Podróżnik Sławek Daniel ★★★★☆

    Obsługa bez zastrzeżeń. Ceny produktów spożywczych niestety za wysokie by byc konkurencyjnym do chociazby sąsiadującej przez ulicę zabki

  2. Dobry Duszek ★★★★☆

    Myjnia deko droga, w innym miejscu za ta samą kwotw mozna dluzej korzystać.

  3. Piotr ★☆☆☆☆

    Swego czasu często korzystałem z tej stacji ze względu na bliskość od mojego miejsca zamieszkania. Niestety stacja ma trochę minusów, najważniejszym jest jakość LPG. Według mojego doświadczenia niestety auto spala więcej niż na innych stacjach. Zdążało mi się że raptem na tej konkretniej stacji do baku wchodziło mi więcej litrów niż zwykle… niestety z tego powodu przestałem z niej korzystać.

  1. Zuzanna Cicha ★☆☆☆☆

    Obsługa poniżej jakiejkolwiek krytyki, sytuacja miała miejsce 20.09.2024 około godziny 5:40, gdy podeszłam pod drzwi wejściowe zauważyłam, że na tej stacji funkcjonuje kasa nocna, której zakres godzin napisany jest jak wół do 6:00 rano z uwagi na to, że było jeszcze 20 minut do planowanego otwarcia sklepu zadzwoniłam dzwonkiem, aby Pani z obsługi podeszła do okienka, niestety Pani postanowiła spojrzeć na mnie i wrócić wzrokiem do przeglądania prawdopodobnie telefonu, zadzwoniłam więc drugi raz jednak reakcja Pani się nie zmieniła. Uważam, że mogła pokazać chociaż palcem na drzwi że są otwarte i mogę wejść. Jako klient, który rzadko odwiedza tą stację nie przypuszczałam, że drzwi otwierane są przed godziną 6 więc stałam i czekałam aż Pani łaskawie mnie obsłuży.

  2. Harry Listerin ★★★★★

    Najlepsza obsługa!!!! Stacja czysta,ceny najniższe w Siedlcach!!!

  3. klaudiusz Nowak ★☆☆☆☆

    2021.09.05 Nie polecam już tam nie tankuję dwa razy jechałem do wrocławia po tankowaniu lpg robiłem 460km z powrotem tankowanie na różnych stacjach robiłem 520km to samo do krakowa. Ogólnie paliwo kiepskiej jakości. Teraz tankuję na orlenie drożej ale bardziej się opłaca. 2020.07 uwzględniając rabat 10g na litr paliwa i jakość chyba najlepsza i najtańsza stacja w Siedlcach. Nie tankuję już na orlenie przy lidlu bo strasznie podnieśli ceny po początkowym okresie działania. W ogóle Siedlce i okolice to ok +30 gr za litr więcej niż w reszcie kraju. LPG tankuję w Siedlcach a benzynę pod korek w wawie.

  1. Krzysiek Krzysiek ★★★★★

    Jak dotąd najtańsza stacja w Siedlcach. Pełny asortyment paliw, myjnia, odkurzacz, parking. W środku pełny asortyment spożywczy i motoryzacyjny. Jak na razie jakość paliwa OK. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Avia Siedlce Składowa 34?

Avia Siedlce Składowa 34 znajduje się przy Składowa 34, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska

Jak można dotrzeć do Avia Siedlce Składowa 34?

Do Avia Siedlce Składowa 34 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements