Opinie

  1. Michał Kubicki ★★★★★

    Pyszny mega kebab z wołowina, turbo aromatyczne mięsko. 200gram to solidna porcja mięsa. Najadłem sie do syta. Warzywka świeże i sosy bardzo sympatyczne. Milutka Pani przyjmująca zamówienie. Warte swojej ceny.

  2. Michał Goławski ★★★★★

    Bardzo sympatyczny właściciel, podchodzi do klienta z uśmiechem. Jedzenie - myślę że zdjęcie mówi samo za siebie. Pyszne! Świeżość warzyw i smak ormiańskiego mięsa definiuje bardzo wysoki poziom tego „kebaba” chociaż uważam, że poziom klasycznego, znanemu każdemu kebaba jest dawno przebity. Napewno tu wrócę. Polecam każdemu spróbować tej lepszej odmiany kebaba z tego miejsca. A co do porcji… napewno każdy będzie zadowolony oraz nasycony jak za taką cenę.

  3. this user is no name ★★★★★

    Najlepszy kebab w mieście, inne nie są nawet blisko. Zastanawiam się czy nazwanie go kebabem nie będzie wręcz obrazą. Arcydzieło w czystej postaci, mięsa dużo (właśnie mięsa, a nie mielonki tak jak w innych lokalach), warzywa świeże, bez grama gotowych kiszonek, kolendra i pietruszka jak wisienka na torcie, wydobywają nowe nuty smakowe. Przemiły Pan, szybka obsługa, mam nadzieję że się utrzyma i ludzie docenią co mają pod nosem. Bardzo cieszę się że wrócił. Polecam każdemu kto zajada się sieciówkami i ma przeżarte kubki smakowe żeby spróbował w końcu prawdziwego kebaba. Pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piekarnia Ormiańsko-Gruzińska?

Piekarnia Ormiańsko-Gruzińska znajduje się przy Sokołowska 113, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Piekarnia Ormiańsko-Gruzińska?

Można skontaktować się z Piekarnia Ormiańsko-Gruzińska pod numerem +48 517 449 906

Jak można dotrzeć do Piekarnia Ormiańsko-Gruzińska?

Do Piekarnia Ormiańsko-Gruzińska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements