Moje doświadczenia odnoście właściciela były okropne Wielki Szef wyprosił mnie z lokalu z racji że zapytałem o rozmiar i sos do pizzy rozumiem że włoch z wybujanym ego szczęście że po włosku nie trzeba rozmawiać ale mógł poinformować iż we włoszech jest inna kultura żyjemy w polsce i tego się trzymam więc obsługa w mojej opini okropna jedzenia z racji tego nie mogłem spróbować
Zdjęcia
Opinie
-
maciej ★☆☆☆☆
-
Magdalena Łukasik ★☆☆☆☆
Pizza przyjechała całkowicie rozwalona po czym pizzeria wypierała się że była cała
-
Patryk G ★★☆☆☆
Super jedzenie. Ale kultura właściciela pozostawia wiele do życzenia. Na klienta się nie krzyczy tylko się rozmawia po ludzku, PRL się juz skończył!
-
BARTOL1NI ★★★★★
Odwiedziliśmy pizzerię podczas wypadu weekendowego, i muszę powiedzieć, że w takiej małej miejscowości można zjeść dobrą oryginalną włoską pizzę. Zamówiliśmy 7 placków i czekaliśmy na to zamówienie 30 min. Placki były bardzo dobre w stylu Neapolitańskim, składniki przepyszne, ciasto cieniutkie z pulchnymi rantami. Naprawdę wszystko grało. Odrazu powiem dla próbujących, że Diavola z pikantnym salami naprawdę jest pikantna. Polecam z całego serca. Pięć gwiazdek.
-
Tom ★☆☆☆☆
Opinia dot. pizzy z dn. 11/06. Duży spadek na jakości, warto popracować nad powrotem do przeszłości. Ciasto dramatycznie przesolone, nie dało się jeść. Składniki kiepskiej jakości, prosciutto crudo na końcówce przydatności do spożycia, salami picante zrobione ze zwykłego salami posypanego gigantyczną ilością chili w proszku (!!). Nie polecam.
-
Bartek Furdal ★★☆☆☆
Pizza byla smaczna, dobra nie czekalismy dlugo. Dla nas ciasto moglo by byc troche bardziej slone ale to juz zalezy od gustu. Serwis/obsługa/atmosfera - zadna. Nikt nas nie przywitał, nikt nas nie porzegnał jak wychodzilismy. Jak to mozliwe ze cała obsługa 5/6 osob schowala sie za lada/barem nie zwracajac na innych wychodzacych gosci. Obsluga nawet nie zareagowala jak 4 osobowy stolik wyszedl chociaz nawet sie zatrzymali i podziekowali - nikt nie zareagowal. Masakra Polecam wlasicielowi zareagowac bo dobry produkt ale obsługa w tym miejscu nie istnieje. Wystarczy dzien dobry, do widzenia, czy smakowalo - to chyba mega podstawy ktore kazdy powinien ogarniac i nie trzeba jakiegos drogiego szkolenia zeby to zagrało. Pracujac 20 lat w branzy nie spodziewalem sie ze takie sytulacje jeszcze maja miejsce na swiecie. No chyba ze stawiacie na dowozy.
-
Pizzer Man ★★★★★
Aktualizacja kwiecień 2025: lokal się poprawił. Pizza znowu jest pyszna, ceny przystępne, czas oczekiwania krótki. Lokal czysty i zadbany. Mam nadzieję, że ten stan się utrzyma na stałe (opinia z lutego 2025) Nie wiem co się dzieje ale z każdym kolejnym miesiącem jest coraz gorzej. Kiedyś robili genialną pizzę, ostatnio się pogarsza. Przede wszystkim przy każdym kolejnym zamówieniu pizza jest coraz mniejsza. W smaku też jest gorzej. Ciasto od spodu smakuje, jakby ktoś je przetarł brudną szmatą do podłogi. I to nie była jednorazowa akcja "bo mieli gorszy dzień" tylko zdarzyło mi się to dwa czy trzy razy. Mam nadzieję, że się opamiętają bo kiedyś pizza była na na prawdę wysokim poziomie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar Pizzeria Capri?
Bar Pizzeria Capri znajduje się przy Zamoyskiego 67, 23-300 Janów Lubelski, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar Pizzeria Capri?
Można skontaktować się z Bar Pizzeria Capri pod numerem +48 504 064 997
Jak można dotrzeć do Bar Pizzeria Capri?
Do Bar Pizzeria Capri można dotrzeć, korzystając z poniższego linku