Drogo i bardzo długi czas oczekiwania na proste rzeczy. sa o wiele lepsze warsztaty niestety nie moge polecic, zmiencie podejscie do klienta bo pracuje 5 osob i 5 sie szwęda udaje ze cos robi poza zajmowaniem sie klientem
Opinie
-
zdzislaw kręcina ★☆☆☆☆
-
Bartłomiej Tarkowski ★★★★★
Zakupiłem w tym warsztacie opony z zamiarem odrazu założenia ich na felgi niestety urwała się jedna nakrętka ponieważ była zapieczona udało się wszystko ładnie i szybko problem rozwiązać bardzo polecam miła i profesjonalna obsługa oraz ceny przystępne do danej usługi jaką się potrzebuje
-
Leszek S ★★★★★
Jak zwykle pełna profeska, zmiana opon, kół, depozyt. Szybko, sprawnie i terminowo. Zainteresowanie klientami przez Pana Karola, chęć pomocy w każdym aspekcie jak zawsze na najwyższym poziomie. Osobiście polecam!
-
DarkDrv ★☆☆☆☆
No cóż... Przyjechałem bo miałem dziurę w oponie, więc prosta, szybka robota, wstawić łatkę i po robocie. Na szczęście było pusto to myślę 15 min i gotowe. Nic bardziej mylnego :) 1. Początek był dobry, bo od razu ściągnęli mi koło po czym czekałem z 30 minut zanim koło trafiło na halę. 2. Po tych 30 minutach opona została ściągnięta z felgi i została naprawiana przez chyba jakiś młodych stażystów, bo szło to bardzo nieudolnie. Oczywiście zwykła łatka 3. Przez kolejne półgodziny opona została nakładana na felgę i wyważana z przerwami na nie wiadomo co. Po czym rachunek 130 zł. Pytam się Pani w recepcji dlaczego 130 zł za zwykłą łatkę. To ze zdziwieniem otrzymałem informacje że to normalna cena. No nic, nie będę się szarpał. Zapłaciłem i wyszedłem. Podczas wychodzenia zaczepił mnie pracownik żebym wjechał jeszcze na halę, bo on chce czujniki TPMS posprawdzać. O co oczywiście nie prosiłem, ale chyba z góry założyli ze mnie na to naciągnął. Spędziłem tam pewnie z 1.5 godziny. Przypominam że było pusto. Na normalnej wulkanizacji w tym czasie zostałby pewnie zrobione z 4 samochody. Nie dość, że chyba pracują tam stażyści to jeszcze drogo jak pierun. Pewnie jakbym zadzwonił po mobilnego mechanika to byłby szybciej i może nawet taniej. Omijajcie, lepiej wziąć koło na plecy i pójść gdzieś dalej.
-
K I ★★★★★
Jestem tak zachwycony że słów mi brakuje! Profesjonalne podejście do klienta. Zadzwoniłem nie odmówiono mi mimo tego że do naprawy była opona 20". Pan odebrał telefon - proszę przyjeżdżać. Opona szybko została naprawiona. Nic nie poobdzierane mimo wielkości felgi. Bardzo miła obsługa. Polecam z całego serca!!
-
snajper ★☆☆☆☆
Drogo. Załatanie opony 80 PLN, koło w bagażniku bez montażu na samochód. Właściciel powiedział że będzie łatka na gorąco a była zwykła za 25 groszy.
-
Nat ★☆☆☆☆
Polecam, ale omijać szerokim łukiem. Moje problemy zaczęły sie rok temu. Kupiłam auto z pompą paliwa do wymiany, zaufałam owej firmie. Wymieniona pompa posłużyła ok. 2msc, zareklamowałam usługę, gdzie: 1.okazalo się, ze warsztat dolicza sobie +100zł do ceny sklepowej pompy i opowiada bzdury, ze InterCars oddaje mniejszą kwotę, 2. wymieniają pompę, wszystko na jednym paragonie. Właściciel tak nawija klientowi makaron na uszy, że idzie się pogubić, a Panowie mechanicy, oczerniają klienta, wszystko nagrywa się na wideorejestrator... Po kilku kolejnych miesiącach dalszych problemów z autem, dowiaduję się, ze zamontowano mi złą pompę, 3.5 bar a nie 5bar. Pomijając fakt, ze auto z silnikiem 0.9, nazywają 9.0. Zapłaciłam pierwszym razem za usługę, zapłaciłam drugim razem za usługę, bo rzekomo kolejna pompa, jak droższa, to lepsza, a potem jeszcze zapłaciłam trzeci raz w innym zakładzie mechanicznym.
-
Maciej Szelech ★☆☆☆☆
Dotyczy SKP, stojąc ponad 40min w kolejce do przeglądu podjeżdża znajomy diagnosty, (witają się, smieszkują), diagnosta podchodzi do mnie i mówi że ten Pan co przyjechał za mną był umówiony na konkretną godzinę i zostaje automatycznie wyrzucony z kolejki. Śmiech i zażenowanie, pierwszy raz od 12 lat taka sytuacja na Stacji kontroli pojazdów. Pierwszy i ostatni raz na "tej śmiesznej" stacji.
-
Water Geting ★★★★★
Naprawa dwóch koł wykonana od ręki. Z plusów : - pracownicy zostali po 18 aby zrobić wszystko jak należy. - wyważone 4 koła w końcu nie biją przy autostradowych prędkościach. -koła dokręcane za pomocą klucza dynamometrycznego. - podnośnik ustawiony centralnie pod punktami podnoszenia, dzięki czemu mam pewność że nic nie zostało pogięte. - felgi zostały porządnie oczyszczone, w szczególności w miejscach przylegania opony do felgi. Minusów - brak
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres First Stop Inter-Gum?
First Stop Inter-Gum znajduje się przy Zambrowska 40, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do First Stop Inter-Gum?
Można skontaktować się z First Stop Inter-Gum pod numerem +48 507 115 203
Jak można dotrzeć do First Stop Inter-Gum?
Do First Stop Inter-Gum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku