Opinie

  1. Beata Lewandowska ★★★★★

    Brałam udział w warsztatach u Gosi, bardzo serdeczna atmosfera, dużo przydatnej wiedzy, mile spędzony czas. Profesjonalnie przygotowane warsztaty pod wzgledem programu i miejsca.

  2. Monika Jaworska ★★★★★

    Szczerze polecam wizytę w gabinecie Małgosi, niesamowita energia, każdy przynajmniej raz w życiu powinien skorzystać z usługi wglądu w siebie, swoje ciało, swój umysł i swoją duszę. Co ważne gabinet oferuje wiele skutecznych usług w formie zdalnej. Dziękuję za otwartość i ogrom wiedzy - to było transformujące przeżycie, a to dopiero początek! :) Pozdrawiam i polecam wszystkim zainteresowanym i gotowym

  3. Monika Drozd ★★★★★

    Warsztaty "Powrót do Siebie" to były wspaniałe dni spędzone w miłej atmosferze w otoczeniu pięknej przyrody. To był czas na to, aby obudzić w sobie wewnętrzną moc i z nową energią ruszyć dalej. Jestem wdzięczna, że mogłam tam być.

  1. Agnieszka Celińska ★★★★★

    Bardzo polecam Panią Małgosię. Jestem bardzo zadowolona a efekty są zdumiewające. Pani Małgosia stawia mnie na nogi, krok po krok, z każdym dniem czuję się lepiej, mam więcej energii i chęci do życia . Również moja trzy letnia córeczka, dzięki Pani Małgosi i poleconej odpowiedniej suplementacji nareszcie zaczęła przesypiać noce.

  2. Iwona Frukacz ★★★★★

    Z wielką przyjemnością polecam usługi Gosi. Gosia to profesjonalizm, wiedza, życzliwość, wiarygodność oraz pełne zaangażowanie w efektywne rozwiązanie przyczyn problemów Klienta. Ponadto lubi dzielić się swoją wiedzą z innymi i tym samym inspiruje do własnego rozwoju.

  3. elzbieta b. ★★★★★

    Korzystam z terapii u Pani Małgosi od wielu lat. P. Małgosia posiada wszechstronną wiedzę w terapiach naturalnych. Dzięki P. Małgosi pozbyłam się wielu groźnych chorób. Gdyby nie P. Małgosia już dawno nie było mnie na tym świecie. Byłam w tak tragicznym stanie, że przewracałam się na ulicy bez powodu. "Masakra". Dolegliwości minęły. Czuję się silniejsza pod względem fizycznym. Jest osobą serdeczną, czułą, przyjacielską. Pomocną w najcięższych chwilach. Pomogła mnie i mojej Mamie. Gdyby było więcej takich ludzi jak P. Małgosia świat byłby piękniejszy - bez chorób. Nawet w gabinecie P. Małgosi stworzona jest przytulna atmosfera. Rewelacja!!!!. Serdecznie polecam terapie P. Małgosi.

  1. Barbara Leszczyńska ★★★★★

    Bardzo dobra i miła atmosfera spotkania w gabinecie. P. Małgosia otwarta i pozytywnie nastawiona. Posiada wszechstronną wiedzę o terapiach naturalnych. Po pierwszej wizycie, w ciągu kilku dni ustały dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Czuję się coraz lepiej. Polecam.

  2. Anna Delendowska ★★★★★

    Dzięki pani Małgosi powolutku i stopniowo wychodzę z dużego osłabienia mojego organizmu. Pani Małgosia jest bardzo życzliwa, ma dużo dobrej woli i wiedzy, przez co pozytywnie wpływa nie tylko na moje ciało przez przepisywanie mi suplementów i udzielanie rad co do żywienia i aktywności, ale również na moją duszę - wzmacnia moje dobre chęci ku wyzdrowieniu i wyzwala dobrą energię. Serdecznie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biorezonans i Naturoterapie?

Biorezonans i Naturoterapie znajduje się przy 21-008 Tomaszowice-Kolonia, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biorezonans i Naturoterapie?

Można skontaktować się z Biorezonans i Naturoterapie pod numerem +48 502 365 029

Jak można dotrzeć do Biorezonans i Naturoterapie?

Do Biorezonans i Naturoterapie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements