Opinie

  1. Arcia ★☆☆☆☆

    Obsługa fatalna. Nigdy nie spotkała mnie tak okropna obsługa. Panie nie miłe, czepiają się o cokolwiek. Szczególnie pani kierownik opryskliwa, bardzo niemiła dla klienta, wszystkiego się czepia, a o jakiejkolwiek pomocy nie wspomnę..Proszę Was omijajcie szerokim łukiem tą "cudowną drogerię". Lepiej zamówić online albo pójść do jakiejkolwiek innej (i zapewniam, że lepszej) drogerii. Ostatni raz tu byłam.

  2. Maja Osypińska ★☆☆☆☆

    Przychodzę tu że względu na parę firm których nie ma w rossmanie ale czasem się zastanawiam czy opłaca się psuć sobie chumor ze zwgędu na kosmetyk mam na myśli że jak wejdziesz pani chodzi za tobą krok w krok patrzy się jak na słodzieja gdy oglądasz produkty przy regale podchodzi patrzy ci na ręce jak jakiemuś słodziejowi jednym słowem mówiąc nie polecam ze względu na paskudną obsługę

  3. Izabela Gwiazda ★☆☆☆☆

    Nie mieszkam na codzien w Łukowie ale wczoraj wyjątkowo byłam i odwiedziłam ta drogerię,powiem szczerze jak byłam tutaj kilka lat temu było zupełnie inaczej,odnoszę się do obsługi,młoda pani która tutaj pracuje odrazu jak ktoś wejdzie do sklepu może się poczuć jak złodziej chodzi w krok za osoba alejka za alejka,nie można zrobić zakupów bo poczucie niekomfortu przez takie patrzenie na ręce jest nie fajne,po 4 minutach opuściłam sklep z brakiem humoru,już nawet się perfum balam powąchać przez to zajście, jeżeli płacicie tej pani za odrstraszanie klientów to dobra robota!

  1. Laura ★☆☆☆☆

    Zgadzam się z opinią niżej. Tak jak lubiłam przychodzić do tej drogerii na zakupy tak w ostatnim czasie ze względu na obsługę unikam jej jak ognia. Szczupła pani blondynka w dłuższych włosach ciągle chodzi za klientem jak za potencjalnym złodziejem i się patrzy na ręce. Działo się tak za każdym razem gdy tam byłam. Nie da się w spokoju zrobić zakupów. Nie polecam, a szkoda bo asortyment w tej drogerii jest świetny.

  2. marie jsjsj ★☆☆☆☆

    Odwiedzam ten sklep raz na jakiś czas lecz chyba przestanę. Produkty nawet w dobrej cenie, ale poza tym nie ma więcej plusów. Obsługa w tym sklepie to jakiś żart. Chodzą za tobą jak za psem. Nie można swobodnie poczuć się na zakupach bo ciągle się na ciebie patrzą. Nawet nie można z kimś porozmawiać bo stoją nad tobą i podsłuchują - żałosne i bezczelne zachowanie. Brak mi na to słów jak obsługa sklepu może być aż tak wredna i nie szanować prywatności klienta. Wystarczy, że wyjdziesz do sklepu to już szukają alejki w której jest klient i stoją nad tobą udając, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ciekawe jak obsługa czułaby się na miejscu klienta. Aż strach zapytać się o jakiś produkt lub o doradzenie w zakupach bo jedynie co widzisz i odczuwasz to krzywe spojrzenie na sobie. Nie dziwię się, że większość osób woli i wybiera Rossmana. Tam przynajmniej miła i przyjazna atmosfera a zakupy to istna przyjemność!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Drogeria Natura?

Drogeria Natura znajduje się przy Nowopijarska 9D, 22-400 Łuków, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Drogeria Natura?

Można skontaktować się z Drogeria Natura pod numerem +48 727 058 285

Jak można dotrzeć do Drogeria Natura?

Do Drogeria Natura można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements