Porażka radze omijać ten sklep od dłuższego czasu brak jakiejkolwiek obsługi jak już ktokolwiek znajdzie czas to widać że nie został odpowiednio przeszkolony do tego stanowiska ,bywałem wcześniej w tym sklepie dość często można było liczyć na miła obsługę przedewszystkim kompetentną ,jak ładnie się uśmiechnołem do sprzedawcy to i jakis rabat się znalazł a teraz staram się omijać ten sklep 0 zainteresowania klientem dowiedzenie się czegoś więcej o produkcie niż cena graniczy z cudem ,normalnie staram się nie dodawać opinii bo wiadomo każdy może mieć gorszy dzień ale to był mój ulubiony sklep motoryzacyjny na mapie naszego miasta .
Zdjęcia
Opinie
-
Arkadiusz ★☆☆☆☆
-
Łukasz ★★☆☆☆
Witam, w sklepie byłem pierwszy raz jakiś czas temu ( sobota) w celu zakupu kurtki i spodni na motocykl. Muszę w tym momencie trochę ponarzekać na obsługę. Pan niby coś pokazał i powiedział ale generalnie dało się wyczuć że mu nie zależy. Generalnie doszedł do wniosku ,że mam za mały budżet na ten cel. Niestety nie udało się nic kupić a przyjechałem tam specjalnie z dość daleka. Następnie odwiedziłem sklep motocyklowy w Rykach, gdzie z powodzeniem obkupiłem się w założonym budżecie!!! Także można trzeba, tylko chcieć. Dziękuję.
-
Jarek Wojtczuk ★☆☆☆☆
Byłem w sklepie dwa razy zawsze w sobotę i niestety nie udało mi się nic załatwić. Za pierwszym razem chciałem zakupić kurtkę niestety po wybraniu modelu Pan z działu Moto poinformował mnie że nie będzie odpalał specjalnie systemu i jak jestem zainteresowany to mam przyjechać w tygodniu. Dodam że nie mieszkam na miejscu. Kurtkę zakupiłem więc u konkurencji z miłą obsługą. Następna wizyta w celu zakupu drobnej części. Zależało mi kupić ją od ręki. Ten sam Pan poinformował mnie że nie mają jej jednak może mi ją zamówić na poniedziałek. W drodze powrotnej w mojej miejscowości, w lokalnym sklepie, dowiedziałem się że mogą mi ją zamówić właśnie z Inter cars z Siedlec bo tam jest na stanie. Zamówiłem więc ją na miejscu. Nie polecam wizyt w tym sklepie.
-
a a ★☆☆☆☆
Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów i dotarciu do tego sklepu, okazało się że w sklepie nie ma żadnej (!) kompetentnej osoby. Byłem pozostawiony sam sobie, bez żadnej obsługi. Po przymierzeniu kilku kurtek, nikt nie był w stanie udzielić informacji o towarze, o innych rozmiarach czy też sprzedać towaru. Skorzystałem z innej lokalnej firmy Benz-Ol ul. Sokołowska. Tam sprzedawca był bardzo kompetentny w doradzaniu, a ja bardzo zadowolony z zakupu. Z takim podejściem do klienta firmie I'M Motors życzę sukcesów.
-
Krystian Pastor ★☆☆☆☆
Strasznie słaba obsługa. Pani nie potrafi doradzić tylko poprostu wybiera sprzęt z półki o cenie naszego maksymalnego budżetu, przy czym podejscia do klienta czy jakiegokolwiek badania potrzeb zero. Wyszedłem zniesmaczony. Wróciłem tam drugi raz kilka dni później po inną rzecz do motocykla to dopiero po 15 minutach stania jak kołek i czekania na jakąś obsługę po moim zapytaniu czy ktoś mi pomoże otrzymałem informację że Pani obsługującej ten dział nie ma I dziś już nie będzie ... zero zainteresowania klientem. Dwie wizyty dwie negatywne. Więcej nie wrócę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Inter Motors - sklep motocyklowy?
Inter Motors - sklep motocyklowy znajduje się przy Warszawska 144, 08-103 Siedlce, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Inter Motors - sklep motocyklowy?
Można skontaktować się z Inter Motors - sklep motocyklowy pod numerem +48 782 782 793
Jak można dotrzeć do Inter Motors - sklep motocyklowy?
Do Inter Motors - sklep motocyklowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku