Polecam, lekarze poza doktor jsniszek są świetni , jak na NFZ 5 gwiazdek .
Opinie
-
Kamil M ★★★★★
-
Marcin Jakimiuk ★☆☆☆☆
Jeżeli komuś zależy na zdrowiu swojego noworodka niech omija te miejsce z daleka. Położna środowiskowa oraz lekarz prowadzący ( doktor Janiszek) nie umieją rozpoznać wzmożonego napięcia mięśniowego oraz wędzidełka u noworodka. Musieliśmy prywatnie chodzić do trzech specjalistów żeby potwierdzić to czego te panie nie widzą. Pani doktor nie przyjmuje dziecka spóźnionego o 10 min na wizytę. Pielęgniarki bezmyślnie powtarzają słowa zza drzwi z gabinetu że „jest 2 minuty po 14:00 , już mnie nie ma). Żenada i zero zaangażowania do swojej pracy, odwalić godziny i fajrant. Nie polecam.
-
Katarzyna Cza ★☆☆☆☆
Zeby sie umówić na wizytę, jako pierwsza w kolejce oczekuje na odbiór telefonu juz 1.5 godziny
-
Yasmina ★☆☆☆☆
Nie polecam Pani doktor Igi Pruchnickiej w przychodni dziecięcej. Bardzo nieprofesjonalna, ciężko się dogadać, gdy dziecko miało ewidentnie gorączkę, Pani doktor stwierdziła, że wszystko jest okej, musiałam sama w domu zbijać temperature i podawać paracetamol.
-
Misia ★☆☆☆☆
Nie polecam pediatry Sołowińskiej. Namówiła nas na kontynuację szczepień, chodź byłam świadoma jakie to dziadostwo i co się w nich znajduje. Zaszczepiliśmy dziecko na WZW b. Poczym dwa miesiące po szczepieniu, ta trutka zostaje wycofana na terenie całego kraju z powodu licznych odczynów poszczepiennych w tym zgonu dziecka. Zastanówcie się komu powierzacie swoje dzieci, zanim dojdzie do tragedii. Jej płacą pieniądze za to by to opchnąć a my zostaliśmy z dzieckiem z ciężkim NOPem, gdzie zdaje sobie sprawę że mógłbyć to zgon. Nie polecam!!!
-
Klaudia XYZ ★☆☆☆☆
Wszystkie badania które są wystawiane trzeba robić prywatnie bo na wizytę w przychodni nie ma co liczyć. Pobranie krwi dziecku najbliższy termin na za dwa tygodnie. To samo z usg brzucha skierowanie na pilne termin marzec (wizyta umawiana w grudniu) USG główki termin luty (wizyta umawiana w październiku). Panie w rejestracji niemiłe, opryskliwe.
-
Michał Fi ★☆☆☆☆
Kpina Badania medycyny pracy trwają pół dnia, płatne badania nadmienię Chaos, kompletny brak organizacji, lekarze przyjmujący w losowych godzinach, kolejki jak w PRL i kupa wrzeszczących sfrustrowanych oczekiwaniem pacjentów
-
Krzysztof Krasuski ★☆☆☆☆
Żałosny brak jakiejkolwiek odpowiedzialności pracowników i zrzucanie problemu na innych. W moim przypadku podejrzenie zapalenia płuc. Zdjęcie RTG, które było konieczne do potwierdzenia diagnozy, robione 8.04: miało być w mojej przychodni 14.04 - nie pojawiło się w ogóle przez następne 3 tygodnie. Recepcja na miejscu i telefonicznie poleca pytać w przychodni, do której zdjęcie miało być wysłane - w przychodni odpowiedź, że zdjęcia nie otrzymali. Tłumaczenia kobiety na recepcji to kpina. ,,Nie ma Pani X odpowiedzialnej za to, bo pracuje do 15 (była 14:55). Nie odbiera, nie mam jak jej zostawić wiadomości, proszę kontaktować się telefonicznie". Wielokrotny kontakt telefonicznyz mojej strony: albo nie ma osoby odpowiedzialnej albo kobieta z centrali nie może się połączyć bo nie odbierają. Za ilość czasu poświęconego i odstawianie takiej szopki, oraz to, że przy zapaleniu płuc musiałem się leczyć na ślepo, w dzisiejszych czasach zasługujecie na jedną gwiazdkę.
-
Sebastian Suśniak ★★★★★
Pani w punkcie wymazowym Covid-19 bardzo sympatyczna i mimo, że w dniu 14.11.2021- Niedziela sama obsługiwała rejestracje i pobieranie próbek to była w stanie wywiązać się z tego zadania.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum?
Centrum znajduje się przy Franciszka Kleeberga 2, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum?
Można skontaktować się z Centrum pod numerem +48 256 333 555
Jak można dotrzeć do Centrum?
Do Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku