Opinie

  1. Angelika Borek ★★★★★

    Polecam z czystym sumieniem , obiady pizza oraz makarony rewelacja . Produkty czuć , że świeże i najwyższej jakości . Obsługa bardzo pomocna i uśmiechnięta .

  2. Karolina Z ★☆☆☆☆

    Zamówiona sałatka Cezar, totalne rozczarowanie - nie pod względem smaku, ale świeżości składników i ilości. Płacąc 25 zł za sałatkę , liczy się na to że składniki będą świeże, a niestety w moim przypadku nie były. Mix sałat więdły i miejscami zgniły, dwa pomidorki koktajlowe na całą sałatkę które również były zwiędłe i zżółknięte. Ogólnie nie polecam.

  3. Karolina ★★★★☆

    Jedzenie: burgery bardzo dobre, porcje odpowiedniej wielkości, frytki świeżo wysmażone. Obsługa: bardzo miła, uśmiechnięta! Klimat: Restauracja jest mieszanką wielu stylów: sufit zrobiony w stylu sal weselnych, wyniosłych restauracji, stoliki, krzesła z poduszkami i kwiatki w oknach dające klimat obiadu u babci, bar z cegły i czerwone lodówki jak ze stacji benzynowej. Półki jeszcze z innej parafii za barem - taki mocny miszmasz. Butelkowa zieleń i czerwone lodówki ze sobą walczą. Nie do końca wiadomo po wejściu czego się spodziewać. Lokal wygląda po prostu smutno, a gdyby został dopieszczony tak jak serwowane pyszne jedzenie - byłoby bardzo fajnie! Trzymam kciuki za rozwój lokalu, ponieważ jedzenie jest bardzo dobre. Polecam!

  1. Gerry Son ★★★★★

    Bylem ponad 2 lata temu, dania w tamtym czasie mnie nie porwały, były bez wyrazu. Dzisiaj po ponad dwóch latach odwiedziłem ponownie to miejsce i niespodzianka. 1. Pyszna kawa z porządnego ekspresu 2. Smaczny kompot 3. Pomidorowa i pulpety z ziemniakami wraz z genialną surówka z marchewki petarda. 4. Sernik puszysty. Autorem powyższych pozycji jest ktoś kto ma większe pojęcie niż standardowe o przygotowywaniu dań, z charakterem, choć wyważonym smakiem, aby podpasowało większej ilości odwiedzających. Wrócę tu ponownie. Oczywiście pamiętam o sympatycznej obsłudze, jest to dodatkowy punkt, który sprawia, że chce się tam wracać. Dziękuję i do zobaczenia!

  2. zx zx ★★★★☆

    Burger kosmiczny , wielki i bardzo dobrze zrobiony. Tagliatele muchomor aldente ale pieczarki zamiast prawdziwków i czuć smarzenie w smaku. Ogólnie bardzo dobrze jak na taką cenę i w lokalu .

  3. Joanna Biss ★★★★☆

    Jedzenie naprawdę bardzo smaczne – domowe smaki, barszcz czerwony, pulpety i burger w zestawie były świetne. Niestety, całości trochę szkodziło chłodne wnętrze (na zewnątrz zimno, a drzwi otwarte), no i obsługa mogłaby być milsza – na pytanie o czas oczekiwania usłyszałam: „to nie apteka”. Szkoda, bo kuchnia broni się znakomicie jedzenie jak u mamy – może po prostu trafiłam na gorszy moment.

  1. Rajmund ★★★★★

    Przypadkowo znalezione w Internecie miejsce okazało się strzałem w dziesiątkę. Wpadłem tutaj z kolegą w piątkowe popołudnie. Zamówiliśmy dwa burgery diablo w zestawie z frytkami. Obsługa była bardzo miła, spokojna i uśmiechnięta. Dziewczyny sprawiają bardzo dobre wrażenie. Same burgery pyszne, treściwe i dobrze podane. Frytki pyszne, odpowiednio wysmażone i doprawione. Nie jestem Magdą Gessler ale po prostu nam smakowały i na pewno nie raz wrócimy tam by spróbować innych potraw. Ceny bardzo dobre a nawet rzekłbym bardzo konkurencyjne i nie przesadzone. Koledze tak posmakowało, że zamówił burgera na wynos dla swojej mamy :) Wrócimy tam niebawem i spróbujemy innych potraw. Pozdrawiamy obsługę

  2. Natalia ★★★★★

    Miejsce bardzo smaczne, przyjemna i ciepła atmosfera, czekaliśmy bardzo krótko na zamówienie patrząc po tym ile zamówiliśmy. Obsługa podchodziła do nas pytała czy wszytko smakuje. Można płacić kartą jak i gotówką

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Folwark Smaków?

Folwark Smaków znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 7, 23-200 Kraśnik, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Folwark Smaków?

Można skontaktować się z Folwark Smaków pod numerem +48 511 594 595

Jak można dotrzeć do Folwark Smaków?

Do Folwark Smaków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements