Opinie

  1. Anna X ★☆☆☆☆

    Pan Piotr K , próbował wyłudzić na nas zakup dodatkowego ubezpieczenia poinformował nas , że jesli tego nie zrobimy rata za zakupiony sprzęt wyjdzie dużo drożej, ponieważ wtedy bedą musieli doliczyć nam płatne ubezpieczenie kredytu, a jeśli tego również nie chcemy to bedziemy musieli płacić duze oprocentowanie co absolutnie nie jest na naszą , korzyść. Podpisaliśmy umowe i po przyjedzie do domu zadzwoniliśmy na infolinie czy aby napewno tak jest , bo nie jest to pierwszy zakup nasz w tej sieci sklepów. Oczywiście poinformowano nas, że to co powiedział nam sprzedawca to kompletna bzdura musieliśmy tracić czas i pieniadze aby wrócić i zmienić umowe ! Kierownik sklepu tylko rzucił do pracownika teraz to odkręcaj, a Pan Piotr zapytany dlaczego nas tak oszukał nie umiał odpowiedzieć. Straciliśmy bardzo dużo czasu i paliwo. A nawet nie usłyszeliśmy przepraszam . Polecam omijać ten sklep .

  2. Beata Chudek ★☆☆☆☆

    Piszę w imieniu córki, która odbierała pralkę dla szlachetnej paczki. Pan z obsługi nie raczył jej pomóc przy załadunku na samochód. Była sama. Musiała poprosić o pomoc przechodnia, który sam był zdziwiony takim zachowaniem obsługi. Dramat i masakra. Nie polecam sklepu i omijać szerokim łukiem.

  3. Pawcio ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego sklepu. Szczególnie Kierownik Pan Marek jest opryskliwy, nieuprzejmy i pogardliwy wobec klientów. Wpierają, że klient nie ma prawa do odwołania, powołując się na regulaminy sklepu, nie znając przy tym przepisów prawa lub celowo wprowadzając klientów w błąd. Obsługa pokazuje podejście „znamy się do bramy – wydoić klienta, a jak coś się popsuje, to zaszczuć i pogonić. Cwaniactwo. Omijać z daleka.

  1. Magdalena Walczak ★★★★★

    Chciałabym serdecznie podziękować za obsługę w sklepie Euro RTV AGD w Białkach przy ul. Łukowskiej. Miałam przyjemność być obsługiwana przez Pana Piotra Krasnodębskiego, który wykazał się ogromną wiedzą o sprzęcie, pełnym profesjonalizmem i niezwykle miłym podejściem do klienta. Zakupiłam m.in. piekarnik, płytę indukcyjną i pralkę marki Amica, lodówkę MPM, kuchenkę mikrofalową Toshiba oraz odkurzacz Electrolux. Pan Piotr pomógł mi dobrać urządzenia idealnie dopasowane do moich potrzeb, wyjaśnił wszystkie szczegóły techniczne i rozwiał moje wątpliwości. Sprzęt sprawuje się bardzo dobrze i w pełni spełnił moje oczekiwania – lodówka pracuje cicho, odkurzacz świetnie odkurza, piekarnik doskonale piecze, a płyta indukcyjna spełnia swoje zadanie. Takie podejście do klienta sprawia, że zakupy są przyjemnością, a nie obowiązkiem. Z czystym sumieniem polecam zarówno ten sklep, jak i Pana Piotra Krasnodębskiego każdemu, kto szuka fachowej i życzliwej obsługi.

  2. Lilianna Młynarska ★☆☆☆☆

    Byłam dzisiaj w sklepie chciałam kupić pewną rzecz, której nie było na dany moment na stanie sklepu . Pani sprzedająca poprosiła kolegę aby sprawdził na stronie RTV czy jest. Nie sympatyczny , nadęty sprzedawca po wglądzie sekundowym stwierdził, że niema czegoś takiego. W domu na stronie RTV okazało się że jest. Zamówiłam. Dlaczego tam nie było? Nie wiem, ale myślę, że ktoś tam pomylił się z pracą, . Kupowałam tam sporo różnych sprzętów i było profesjonalnie, ale nie z tym sprzedającym, nie pierwszy raz.

  3. Mariola Kuszneruk ★☆☆☆☆

    Pojawiłam sie w sklepie po konkretny model sprzętu. Wcześniej sprawdziłam parametry opinie i dane. Doszłam do wniosku ze ten model będzie idealny dla mojego użytkowania. Kiedy okazało się ze model jest w sklepie, poprosiłam jednego z pracownikow o ten upatrzony sprzęt. Musiałam się nasłuchać ze nieznam sie na sprzęcie, ze model ponad 1000 zlotych droższy będzie dla mnie lepszy. Ze on lepiej wie czego potrzebuje. Jedna z gorszych wizyt w sklepie ze sprzętem elektronicznym. Obsługa bardzo nie uprzejmą, stanowczo ktoś powinien sie tym zająć.

  1. Mariola Marczak ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa przy zakupie odkurzacza model EP61H21WET, opiniamotywowananagroda

  2. Magda Magda ★☆☆☆☆

    Po ostatniej wizycie chyba zrezygnuje z zakupów w tej sieci. Podczas zakupu produktu pan „sprzedawca” usiłował wcisnąć mi raty, które przewyższały wartość produktu o kilkaset złotych. Po chwili, gdy oznajmiłam panu, że zrezygnuje z rat i wrócę następnego dnia aby kupić produkt za gotówkę bo przepłacanie jest bezsensem powiedział, że jest jednak korzystniejszą opcją. Wówczas wartość rat wyniosła równowartość ceny produktu podanej na wystawie. Zapytany o fakt, dlaczego chciał sprzedać mi produkt drożej, nie uzyskałam odpowiedzi na pytanie, jedynie wymijające wypowiedzi oraz unikanie kontaktu wzrokowego co przestało mnie dziwić, zapewne trudno spojrzeć w oczy komuś kogo próbuje się naciągnąć i oszukać. Przez cały czas obsługi przez wyżej wspomnianego pana byłam namawiana za zakup dodatkowego ubezpieczenia. Po kilku odmowach nadal upierał się, że powinnam kupić ubezpieczenie i pytał mnie dlaczego nie chce go kupic. (Nie wiedziałam, że muszę tłumaczyć się sprzedawcy dlaczego nie potrzebuje oferowanego przez niego ubezpieczenia). Po dłuższej chwili rozmowy byłam tak poirytowana brakiem profesjonalizmu, że miałam ochotę wyjść ze sklepu rezygnując z zakupu. Liczyłam na pomoc fachowca w wyborze sprzętu oraz profesjonalna obsługę, w rezultacie spotkałam się z dużym rozczarowaniem. Obsługa klienta leży.. Współczuję jedynie tym osobom, które dają się nabrać na wątpliwej jakości oferty rat oraz ubezpieczenia. Dziwię się jedynie, że po tylu sygnałach ze strony klientów nie są wyciągane wnioski a sklep w dalszym ciągu obsługuje kiepsko wykwalifikowany personel o niskim poziomie kultury. Nie polecam tego sklepu.

  3. Julia Potter ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiła,niewiele znająca się na podstawowych sprzętach elektrycznych i baaaaardzo nieprofesjonalna obsługa. Grupka roześmianych i gawędzących ze sobą pracownikòw na środku sklepu była urażona tym, że miałam śmiałość zapytać się o coś. Pani poradziła mi bardzo źle w kwestii kabli - chiała mi wcisnąć kabel do ładowania telefonu aby ten ładował laptopa… Jeśli nie znałabym się trochę na elektronice i poszła za poradą pani pracującej - albo spaliłby się kabel albo laptop przestałby pracować. Na wiadomość o tym że nie posiadają kabli zasilających, spytałam innego pracownika i oto moim oczom ukazały się kable zasilające 2 regały dalej…. Jeśli ktoś pracuje w sklepie z elektryką, to chyba powinien mieć minimum wiedzy o niej, bo może zdarzyć się nieszczęście.

  1. Wojtek ★☆☆☆☆

    Niestety w dniu dzisiejszym były to moje ostatnie zakupy w tym sklepie . Obsługa pozostawia wiele do życzenia . Panie na kasie Klaudia i Anna wyniosłe, niemiłe , lekceważące , robiące problem ze wszystkiego nawet z wydania reszty. Zaczęło się od tego że odmówiłam podania meila ( nie mam takiego obowiązku ) uprzejmie poinformowałam że wystarczy mi tylko paragon w wersji papierowej . Rachunek 89,99 a Panie zażądały płatności kartą twierdząc że nie wydadzą reszty z 200 zł . Nie mamy obowiązku płatności kartą. Podsumowując obsługa do wymiany w tym sklepie , bo przy takim podejściu i traktowaniu klienta nie wróżę przyszłości . Ewelina

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres RTV EURO AGD?

RTV EURO AGD znajduje się przy Łukowska 109, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do RTV EURO AGD?

Można skontaktować się z RTV EURO AGD pod numerem +48 855 855 855

Jak można dotrzeć do RTV EURO AGD?

Do RTV EURO AGD można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements