Opinie

  1. Zuza ★★★★★

    Polecam! Dzięki pomocy Pani Ani mój problem został usunięty. Profesjonalne podejście, duża wiedza i przede wszystkim czuć od Pani Ani chęć pomocy ❤️ Polecam każdemu!

  2. Julia Kolczyńska ★★★★★

    Bardzo polecam! Wizyta przewyższyła moje oczekiwania. Pani Ania jest bardzo miłym i kompetentnym specjalistą! Jestem pod wrażeniem wiedzy i umiejętności. Aspekt sterylności i czystości był dla mnie kluczowy - nie zawiodłam się!

  3. Katarzyna Murawska ★★★★★

    Profesjonalne podejście, miła atmosfera i ogromna wiedza sprawiają, że każda wizyta to czysta przyjemność. Zabiegi wykonywane są bardzo dokładnie, delikatnie i z dbałością o komfort pacjenta. Gabinet jest nowoczesny, czysty i w pełni wyposażony. Z całego serca polecam każdemu kto szuka dobrego specjalisty z prawdziwą pasją do swojej pracy.

  1. Ewa Czarnocka ★★★★★

    Jesteśmy z synem bardzo zadowoleni z pomocy Pani Ani , syn miał kurzajkę , z którą dermatolog sobie nie poradził , Panie z gabinetu przez 3 miesiące zlikwidowały nasz problem na zawsze . Jesteśmy bardzo zadowoleni , nie po raz pierwszy ! Polecamy serdecznie

  2. Ewa Sobiło ★★★★★

    Z całego serca polecam ten gabinet podologiczny! Byłam na wizycie z moim synem i od samego wejścia zostaliśmy przyjęci z ogromną życzliwością i profesjonalizmem. Pani Ania wykazała się wyjątkowym podejściem do dzieci – spokojna, cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczyła, dzięki czemu maluch czuł się bezpiecznie i swobodnie. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i zaangażowanie. Na pewno wrócimy w razie potrzeby i z czystym sumieniem będziemy polecać innym rodzicom.

  3. Antoni T ★★★★★

    Gabinet godny polecenia! Od 7lat korzystam z usług Pani Ani-zarówno ja, jak i dzieci. Błahostką okazało się usunięcie brodawek (nawet u najbardziej niewspółpracujących małych pacjentów :) ), a pedicure KART PRO polecam każdemu, kto ma problem z rogowaciejącym naskórkiem, czy pękającymi piętami! Pozdrawiam i do zobaczenia w gabinecie! :)

  1. Magdalena Jamborska ★★★★★

    Serdecznie polecam! Pani Ania to prawdziwa profesjonalistka z wyjątkowym podejściem do pacjenta – to właśnie dzięki takim cechom jest absolutnie bezkonkurencyjna. Pomoc, którą otrzymałam jest nieoceniona i przyszła w najważniejszym momencie. Ponadto Pani Ania to osoba pełna ciepła i pozytywnej energii, którą zaraża wszystkich wokół.

  2. Małgorzata Badur ★★★★★

    Pełen profesjonalizm, bardzo polecam panią Anię. Długo miałam problem z wrastającymi się paznokciami, które pani Ania uratowała podczas jednej wizyty. Zabieg wykonany bardzo starannie i sprawnie. Bardzo dobrze poradziła jak dbać o problematyczne paznokcie.

  3. zaczytana karo ★★★★★

    Cudowny gabinet i cudowna Pani Anna, podejście profesjonalne, atmosfera miła, czego chcieć więcej. Zostałam bardzo mile zaskoczona, ponieważ to było moje pierwsze zetknięcie się z tego typu gabinetem i strach przed bólem został rozwiany od razu po tym jak znalazłam się w gabinecie. Pani Anna jest osobą delikatną, żadne wykonywane zabiegi nie bolały, dokładną - zalecenia były sformułowane w taki sposób, że czułam się pewna tego co mam zrobić w domu. Podczas wizyt czułam się bardzo swobodnie, atmosfera była cudowna, ale to co dobre szybko się kończy. Pani Anna sprawiła, że znowu mogę chodzić w szpilkach i jestem za to bardzo wdzięczna. Polecam serdecznie ten gabinet i jeżeli sama będę miała jakiś problem to na pewno to właśnie do niego zgłoszę się o pomoc.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet Podologiczny PODO-LOG?

Gabinet Podologiczny PODO-LOG znajduje się przy Gabriela Narutowicza 66, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet Podologiczny PODO-LOG?

Można skontaktować się z Gabinet Podologiczny PODO-LOG pod numerem +48 505 470 355

Jak można dotrzeć do Gabinet Podologiczny PODO-LOG?

Do Gabinet Podologiczny PODO-LOG można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements