Opinie

  1. K koyxhd Fjztklyxlud ★★☆☆☆

    2 dni temu około 14:30 pewna Pani w okularach która tam pracuję zaczęła robić awanturę innemu pracownikowi tak że było słychać to na sklepie. Ten miły Pan który później mnie obsługiwał wydawał się być zdenerwowany tą sytuacją. Rok temu jak byłem w tym sklepie przed wyjazdem za granicę to klimat był świetny a teraz wyraźnie czuć napięcie w atmosferze.

  2. Aleksandra Obłoza ★★★★★

    skoro szefowa patrzy w kamery, to Dominik nie miał wyjścia - ryzykować pracą dla jednej kanapki to trochę za dużo A z tą parówką przebijaną przez bułkę to już niemal sztuka kulinarna awangardy... Może Dominik ma duszę artysty?

  3. Milena Obłoza ★★★★★

    Kanapki/bagietki o których mowa, są produktami gotowymi i zgodnie z wewnętrznymi procedurami nie możemy ich podgrzewać w sklepie. Przepraszamy, jeśli ta sytuacja była dla Pana rozczarowująca.

  1. Norkraft2011 ★☆☆☆☆

    Tragiczna obsługa obsługują mnie mówie że. Hce zapłacić gotówką a oni mówią że nie mogę są taż bardzo nieuprzejmi

  2. Tomasz Wiśniewski ★☆☆☆☆

    byłem dziś w tej żabce był tam kasjer o imieniu dominik który nie potrafi zrobić hot doga zapłaciłem za dużego dostałem dużą parówkę w małej bułce którą przebił od dołu parówką żeby ukryć że dał mi małą bułkę kolega chciał kupić kanapkę na której było napisane że kasjer może ją przygrzać to odmówił z powodu szefowej która patrzy kamery i nie pozwala im podgrzewać kanapek nie polecam pana dominika

  3. Weronika Stanislawowska ★★★★☆

    Sklep jak sklep. Ale jeżeli ktoś ma jakieś z jakieś ale to niech pisze dokładniej chodzi o datę i pracownika żeby nie było niejasności!!

  1. LukaGamer YT ★★☆☆☆

    Chciałem już wcześniej napisać Opinie na sklep moja córka parę dni temu przyszła kupiła napój Energetyczny który był po terminie i dużo jedzenie i napoje które są po terminie nie wiem dlaczego sklep nie pilnuje tego

  2. Lidia ★☆☆☆☆

    Współczuję właścicielom. Uważajcie na nową kasjerkę ! W swojej okolicy jest znana z tego że generuje straty w towarze oraz ma manka na kasie w zakresie 20-100 zł. Prawie codziennie!!!! Jeśli będziecie próbowali odzyskać swoje pieniądze naśle na was matkę alkoholiczkę oraz będzie straszyć inspekcją pracy. Telefony z wyzwiskami od jej bliskich to norma. Najgorszy pracownik z możliwych. Radzę sie szybko pozbyć zanim narobi wam problemów i oskubie z kasy.

  3. Zaneta Penda ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła kasjerka, najpierw każę czekac czekać na siebie aż wypali papierosa a pozniej odzywa sie w sposób arogancki. Cytuję "tylko szybko, nie tak jak ostatnio". Nie polecam...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka | Prosto z pieca?

Żabka | Prosto z pieca znajduje się przy 10 Lutego 1, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka | Prosto z pieca?

Można skontaktować się z Żabka | Prosto z pieca pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka | Prosto z pieca?

Do Żabka | Prosto z pieca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements