Opinie

  1. Artur A ★★★★★

    Profesjonaliści! Robiłem trzy kolory z Debeera, wszystkie trafione w punkt. Polecam.

  2. Tomasz Gołaś ★★★★★

    Świetny kontakt, szeroki wybór asortymentu. POLECAM!

  3. Kamyczek1212 ★★★★★

    Profesjonalne podejście do klienta. Podałam tylko numer lakieru a po godzinie dostałam już gotowy produkt. (Uwzględniając że była sobota i tylko jeden Pan na obsludze) Doradził co jeszcze mi będzie potrzebne aby pomalowanie elementu samochodu nie skończyło się fatalnie(podkład, papier ścierny itp) Pierwszy raz byłam ale jak będzie mi jeszcze potrzebna farba w spray-u zapewne ten sklep wybiorę.

  1. Klaudia ★☆☆☆☆

    Lakier całkowicie odbiega kolorem od tego na samochodzie, co zresztą widać na zdjęciu. Ma kolor chabrowy a nie powinien! Poza tym, wchodząc do tego oto sklepu zalatuje dyskryminacją kobiet. Będąc kilkukrotnie w tym sklepie odniosłam takie wrażenie, dzięki jednemu i temu samemu panu za kasą. Z całego serca nie polecam !

  2. Conrad Grabsky ★☆☆☆☆

    Udałem się do zakładu w celu dobrania koloru do elementu którzy przyniosłem jako próbkę (widelec). Zapytałem który kolor uda im się łatwiej dobrać - siwy, czy ten 'szary-biały'. Powiedzieli że mogą dobrać każdy kolor. Następnego dnia udałem się odebrać lakier. Żadnej próbki do wglądu, ale zaufałem im. Zabrałem się za malowanie ponieważ chciałem mieć gotowy rower na majówkowy wyjazd. Gdy przyniosłem ramę do domu i chciałem zabrać się za składanie rowera gdzie były wszystkie części wraz z widełkami oniemiałem... Ktoś zbagatelizował sobie sprawę i moje zamówienie i zmieszał / wlał cokolwiek do puszki za którą zapłaciłem. Udałem się do sklepu w piątek przed weekendem majowym aby mi dobrali na miejscu farbę. Zastałem samego WŁAŚCICIELA więc myślałem że gładko pójdzie. Jednak nikt w tym czasie nie był wstanie zmieszać mi farby... poprosiłem więc o zwrot za farbę i bezbarwny który zakupiłem, ponieważ zużyłem go na pokrycie bazy. Stanowczo mi odmówiono zwrotu za bezbarwny... Szef sam zaproponował że weźmie ramę i po majówce ktoś ją dla mnie pomaluje. Usilnie prosiłem o farbę tak żebym się wyrobił z tym sam. Nasza komunikacja lub jej brak niczego nie przyniosła. Gdy wysłałem brata żeby w czwartek zawiózł im ramę - nagle nikt nie pamięta takiej rozmowy i sytuacji, w tym sam WŁAŚCICIEL, który dał mi słowo. Nie mówiąc już o moim straconym czasie na malowanie, sama obsługa klienta na poziomie poniżej ZERA! Jak sam właściciel się chlubi - 'prowadzi ten biznes od 30 lat'... jestem w szoku że tak długo robi ludzi w balona i nie dotrzymuje słowa... jednym słowem PORAŻKA. Dawno tak nie byłem zażenowanym, nie wspominając że to małe miasteczko i fama szybko się rozniesie... (dodam bezbarwny kosztował około 24PLN - tak chciał właściciel zaoszczędzić - bo klient się dla niego nie liczy jak widać). Również widełki zostały ubrudzone przez nich farba - widać na 1 zdjęciu pod kciukiem - nad litera R.

  3. Jsrosław Chrzanowski ★★★★★

    Często odwiedzam ten sklep w celu zakupu kosmetyków do samochodu. To czego zawsze potrzebowałem to było dostępne, miła obsługa oraz niskie ceny. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres TOP-CAR - Hurtownia Chemii Samochodowej?

TOP-CAR - Hurtownia Chemii Samochodowej znajduje się przy Juliusza Słowackiego 4, 23-204 Kraśnik, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do TOP-CAR - Hurtownia Chemii Samochodowej?

Można skontaktować się z TOP-CAR - Hurtownia Chemii Samochodowej pod numerem +48 818 261 225

Jak można dotrzeć do TOP-CAR - Hurtownia Chemii Samochodowej?

Do TOP-CAR - Hurtownia Chemii Samochodowej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements