Nie polecam tej przychodni gdyż nie chcąc sugerowac sie złymi opiniami postanowiłam ze umowie sie na wizyte i pojadę. Na wizytę do specjalisty czekałam jakis miesiąc. Zajeżdżam na miejsce w umówionym terminie na daną godzinę,po czym słyszę od Pani z rejestracji ze lekarza dzisiaj nie ma i ze bylo niby do mnie dzwonione a mówiąc jej ze dzien wcześniej dzwoniłam z potwierdzeniem wizyty to Pani z rejestracji potwierdziła podając mi konkretna godzinę na ktora mam byc i nagle zdziwienie ze strony Pani w rejestracji ze ona nie wie kto tak powiedział i kto wogole odebrał telefon... Także dzień zmarnowany przez takie podejście do pacjenta .NIE POLECAM
Zdjęcia
Opinie
-
Aga Taaa ★☆☆☆☆
-
Izabela Kuczewska ★☆☆☆☆
Nie polecam punktu pobran na kilinskiego,personel porażka kobieta nie potrafiła pobrać krwi u 2.5 letniego dziecka zero podejścia, wyszłyśmy z corka na korytarz zaczęła krwawić ponieważ nie umiejętnie pobrano krew to jeszcze wyszła ta kobieta która jej niestety ta krew pobierała i z łaska musiała zetrzeć krew i jeszcze podniesionym głosem do mojego dziecka ze była niegrzeczna nie polecam.
-
Justyna Solnica ★☆☆☆☆
Sytuacja z dzisiaj - pacjent w wieku powyżej 70 lat (wieloletni pacjent przychodni) od godziny 6 rano czeka na badanie krwi - będąc pierwszym w kolejce, jest zmuszony przepuścić kilka osób innej narodowości, które z jakiegoś powodu maja pierwszeństwo (pielegniarka nie byla w stanie skomentowac sytuacji). Jestem ciekawa, jaka jest podstawa prawna takiego traktowania polskich pacjentów?
-
Izabella Krzymowska ★☆☆☆☆
Nie polecam byłam zapisana 23.09 do okulisty na 14:30 w Przychodni byłam o 14:15 wzięłam taxi by sięcnie spóźnić zadzwoniłam na rejestrację z pytaniem który gabinet Psbibmi powoedziała że muszę podejść do rekestrtscji bo muszą odznaczyć wizytę na lux med wzięłam numerek czekałam pół godziny bo jesna psnibobslufiwała druga wydzwaniała po pacjentach o 14: 45 jak przyszła moja kolej dowiedziałam się że Pani doktor sobie już poszła analogiczna sytuacja była z mężczyzną który miał wcześniejszy numerek i był zapisany do neurologa pani na recepcji do niego inso mnie powiedziała zezpowinnam była przyjść wcześniej a ja strrczał tam od 30 min aż ona mnie łaskawie obsłuży to jest szczyt żenady co tam Się dzieje ! Nie polecam !
-
Hexen ★★★★★
Sprawnie szybko bez kolejek (oczywiscie prywatnie) nie bede stal jak biedak na nfz jak polowa ludzi tam smierdzacych :) Mila pani pediatra
-
Hubert ★☆☆☆☆
Fatalna i niemiła obsługa , „lekarze” pracują jak za karę.Podczas wizyty mojej dziewczyny pani lekarz zaczęła na nią krzyczeć bezpodstawnie.Kompletnie nie biorą pod uwagę tego co mówił pacjent.Nie polecam ;))
-
Katarzyna Stefaniuk ★★★★☆
od dawna moje dzieci należą do przychodni. Lekarze w większości są bardzo dobrymi specjalistami. Rejestracja dzieci, też jest przyjemnoscią, bo panie są bardzo miłe i pomagają. Panie od szczepień dobrze sprawdzają, czy dziecko nadaje się do szczepienia, czy należy je przełożyć ze względu na stan zdrowia. To jest duży plus. Natomiast dużym minusem, który może odstraszać, są bardzo długie terminy oczekiwania do lekarza i mała dostępność wizyt za bieżący dzień. W sezonie zachorowań na wizytę się czeka dwa tygodnie! Nie polecam rodzicom potrzebującym częstych nagłych wizyt. Natomiast, jeśli dzieci mają choroby przewlekłe wymagające kontroli, to system jest ok, a lekarze bardzo dobrze prowadzą takie przypadki.
-
Katarzyna Kryśko ★★★★☆
Często korzystam z wizyt u pediatry. Lekarze bardzo dokładni, z podejściem do dzieci. Mają dużą wiedzę i są kompetentni. Bardzo miła i pomocna pani na rejestracji. Minusem jest długość oczekiwania na wizytę planowaną (nawet dwa tygodnie) i to,że rano też jest zdecydowanie za mało miejsc do zapisu. Polecam wszystkich pediatrów.
-
Beata Maryniak ★☆☆☆☆
W dniu dzisiejszym zadzwoniłam do przychodni z prośbą o przepisanie stałego leku- poinformowałam, że lek mi się skończył, a to coś co przyjmuje codziennie. Panie w rejestracji powiedziały, że boją się dopisać pacjenta - bo lekarz będzie zły, na wypis recepty mam czekać tydzień, a na teleporadę 3 tygodnie ! Lekarz ma ponoć limit recept i szefostwo będzie złe. Panie - a rozmawiałam z 2 , nawet nie zapytały na co te leki. Może Pani przeżyje do wizyty, i te tłumaczenie- leczenie się planuje????? Szok.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salus Medycyna sp z o.o.?
Salus Medycyna sp z o.o. znajduje się przy Józefa Piłsudskiego 49, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salus Medycyna sp z o.o.?
Można skontaktować się z Salus Medycyna sp z o.o. pod numerem +48 257 405 455
Jak można dotrzeć do Salus Medycyna sp z o.o.?
Do Salus Medycyna sp z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku