Zawsze jak gdzies zamawiam kebaba to tylko w bułce, i po raz pierwszy od bardzo dlugiego czasu musze przyznac ze jest to jeden z najlepszych jakie jadłem. Wiadomo że to polska wersja kebaba i nie ma nic wspólnego z tureckim. Zamówiłem bułke z kurczakiem i warzywami za 22 żł. Sosy mieszane. Od samego początku do końca zadziwiał smakiem. Mieso cienko skrojone dobrze doprawione, świeżutkie warzywa, bardzo dobre sosy ale najlepsza w tym wszystkim była bułka. Cienka, chrupka, i smak jak prosto z piekarni. Nie polece tortilli ze wzgledu ze nigdy ich nie zamawiam, ale kebab w bułce petarda !
Zdjęcia
Opinie
-
Zjem Cię na śniadanie ★★★★★
-
wojtek wojtkowski ★★☆☆☆
Kebab broni się jedynie ceną mimo zamówienia pity siatkę się tortille która nie zachwyca ale kosztuje 15 zł więc warte swojej ceny
-
Dominik ★☆☆☆☆
Mimo zerowego ruchu zamówienie zaczeli składać po 10min, przez ten czas gadali sobie w najlepsze. Nie interesuje ich, że ktoś się spieszy. Na jednego kebaba trzeba czekać nawet 30min. Niech zamkną tą budę. Nie polecam
-
MrSupcio ★☆☆☆☆
Kebab gorzej niż ujowy, mięso zwykła kula mocy, nie dobry sos smakował jak majonez najtańszy z biedronki, marchewki w kebabie więcej niż miesą i pita najtańszy gotowiec w dodatku rozmoczony. Lokal strasznie zaniedbany, nieprzyjemny zapach, obsługa jakaś nie kontaktowa mówisz do gościa dzień dobry a on jakby języka w buzi nie miał. W lokalu były dosłownie 2 osoby i na kebaba musiałem czekać pół godziny xD.
-
Łukasz ★★☆☆☆
Kebab mocno średni mięso gumowe prędzej to ono się nadaje na żelki + za czystość w lokalu
-
Arek Szaman ★☆☆☆☆
Jak zwykle dzwonie wczesniej zamówić zeby na darmo nie czekać w kolejce. Pan mowi ze prosze byc za 10 min. Przychodzę w wyznaczonym czasie lokal pusty zero kolejek etc i czekam na jedzenie kolejne 20 min. Dla Mnie po raz kolejny przecięcie..
-
Pawel Bednar ★☆☆☆☆
Kula mocy bardzo kiepskiej jakości jeśli chodzi o pseudo kurczaka jaki i pseudo wołowinę, źle doprawione, mięso ścięte wcześniej. Sos łagodny mdły, ostry nawet ok. Zamówiliśmy dwa kebaby xl w picie, po zjedzeniu nie byliśmy w stanie bez postoju dojechać do Lublina. Nie polecam!
-
KaViax ★★☆☆☆
Mimo tego że ocena niska naprawdę dobry kebab na kraśnickie standardy mogę powiedzieć, że jeden z lepszych. Ogólnie mówiąc tortilla typowa sklepowa ta z śliskich, warzywa może i świeże ale po ugotowaniu w zapiekaczku ciężko powiedzieć, mięso to typowa kula nie zbyt dobra, jedynie co ratuje kebaba to sosy które są w miarę dobre.
-
marcin S ★★★☆☆
Na pierwszy rzut oka kręcące się i ścięte już częściowo mięso kurczaka zachęca, wołowina wygląda średnio do tego to już końcówka. Biorę dużą bułkę z kurczakiem, sosy mieszane. Czekam krótką chwilę bo jestem sam w lokalu. Świeże warzywa na górze sporo sosu, dodatkowy plus. Mięso kurczaka łagodne, wręcz za delikatne bez "pazura" nie podopieczne. Na spodzie biała kapusta stwarza wrażenie mdłości, na plus ostry sos którego mocno tu brakuje.. i niestety spód bułki absolutnie nie zjadliwy!! miękki w środku, czerstwy i twardy jak cholewa na zewnątrz!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SHARMA KEBAB?
SHARMA KEBAB znajduje się przy Zygmunta Krasińskiego 13A, 23-204 Kraśnik, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do SHARMA KEBAB?
Można skontaktować się z SHARMA KEBAB pod numerem +48 724 684 214
Jak można dotrzeć do SHARMA KEBAB?
Do SHARMA KEBAB można dotrzeć, korzystając z poniższego linku