Opinie

  1. Ewka ★★★☆☆

    Powiem tak, sałatka Cezar nie jest w ogóle sałatka Cezar. Kurczak który w takiej sałatce gra główną rolę, tutaj chyba nawet nie przyszedł na ivent. Kilka małych kawałków prosto z paczki, zimnych bez smaku. Sos to sam majonez z przyprawą czosnkową. W skrócie kupując za 29zl sałatkę cezar dostajecie sałatę z majonezem, paroma mikroskopijnymi kawałkami kurczaka i z ogórkami pokrojonymi tak grubo jakby miał jeść to koń. Co do schabowego szału nie było. Jadało się lepsze.

  2. malutka0223 ★★★☆☆

    Miejsce bardzo fajne ale jedzenie nie bardzo . Lemoniada spoko ale ciasto nazwane tarta w ogóle nie było tarta tylko zwykła szarlotka czy jablecznikiem ,było wyjęte z zamrażalnika ,twarde i zimne. Nie polecam

  3. Agnieszka Wolny ★★★★★

    Byłam ze znajomymi już kilka razy i na tym nie poprzestanę. Piękny lokal, bardzo miła i sympatyczna obsługa, jedzenie bardzo dobre - pielmieni robione na miejscu wyśmienite, pizza - palce lizać. Wszystko gotowane i smażone na bieżąco dlatego dłuższy czas oczekiwania, zwłaszcza w weekendy. Przepiękne widoki. Brawo.

  1. Mariusz Konopka ★☆☆☆☆

    Byliśmy tam ostatnio. Jedzenie w miarę okej, ale obsługa to dramat. Kompletnie nie ogarniają, zero profesjonalizmu. Graliśmy w bilarda – osoby przed nami przedłużyły grę o ponad pół godziny. Weszliśmy po nich, a następni mieli pretensje do nas, że to niby my zawiniliśmy. Obsługa zamiast zareagować i wyjaśnić sprawę, zrzuciła winę na nas. Zamiast ogarnąć sytuację, umyli ręce. Żenada. Po czymś takim odechciewa się wracać.

  2. Mateusz Dumiec ★☆☆☆☆

    Nie polecam, obsługa totalne 0, brak kultury i rezerwacja i danie słowa się dla nich wgl nie liczy, zarezerwowaliśmy bilarda na określoną godzinę, jechaliśmy 20km specjalnie na ustaloną godzinę, po przybyciu Państwo stwierdzili, że pomimo była rezerwacją to ktoś sobie inny wziął stół i ich to nie obchodzi bo ktoś inny teraz gra, nie polecam

  3. Anna Wo ★★★★★

    Miejsce , do którego nie mogę się doczekać aż wrócę. Rybka przepyszna, drinki również. Panie bardzo sympatyczne i miejsce klimatyczne . Polecam

  1. TOMASZ TOMASZ ★★★★☆

    Miejsce z niepowtarzalnym klimatem i wyjątkowo miłą obsługą. Choć pizza nie zachwyciła, a sosy wymagałyby dopracowania, serwowane przekąski takie jak frytki i nuggetsy trafiały w gust. Szczególnie warto odnotować profesjonalizm i sympatię obsługi oraz smaczną kawę. Miejsce na oszklonym molo dodaje niezapomnianego charakteru wizycie w tym lokalu. Mimo drobnych niedoskonałości w menu, zdecydowanie polecam.

  2. iwona ★☆☆☆☆

    Jedzenie oraz widok jak najbardziej super, jednak barszcz czerwony mógłby być troszkę mniej ostry :) ceny przystępne, duży wybór menu Co do obsługi tylko i wyłącznie *. Do latte dana mała łyżeczka gdzie nie jest się w stanie wymieszać kawy, duży kubek bez uchwytu gdzie jest niemożliwe picie gorącej kawy. Słaba znajomość piwa regionalnego. Zupa powinna być podana jako pierwsza niż drugie danie. Przy odbiorze samemu dań restauracja mogła by wydawać tace a nie klient chodzi z gorącymi daniami. Dania są wydawane na pager bezprzewodowy z numerkiem, a ile dań jest zamówionych tyle razy trzeba chodzić po posiłki. Płatność za dania jest przed wydaniem jakiegokolwiek posiłku. Atmosfera w lokalu jest bardzo napięta, a obsługa nie ma za bardzo kultury w sobie. Przeklinanie, wyzywanie oraz wykrzykiwanie na cały taras oraz salę - nie słucha się tego miło. Zwracajcie uwagę gdzie siadacie bo możecie zostać potraktowani za uszkodzenie czegoś, co nie było z waszej winy. A obsługa sama poiwnna podejść i zapytać czy wszytsko dobrze i czy klientowi się nic nie stało, niestety w takiej sytuacji restauracja powinna wziąć odpowiedzialność bo każdy z nas mógłby w tym momencie pić coś gorącego. ( Zarwana plastikowa sofa 3 osoba gdzie siedziały 2 osoby. ) Zwracajcie uwagę na swoje bezpieczeństwo.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MOLO Zaklików?

MOLO Zaklików znajduje się przy Zaśluzie 10, 37-470 Zaklików, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MOLO Zaklików?

Można skontaktować się z MOLO Zaklików pod numerem +48 601 529 580

Jak można dotrzeć do MOLO Zaklików?

Do MOLO Zaklików można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements