Sylwester w szlafroku to był bardzo udany pobyt, klimat spokojny i cichy. Jedzonko bardzo dobre, kawa przepyszna. Strefa basenowa bardzo przyjemna. Jedyny minusik to brak możliwości płatności kartą.
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Kozieł ★★★★★
-
Bogusław Stępczyński ★★★★★
SPA 10/10, Wysoki standard bez nachalności, po prostu taki jest. Obsługa, serwis, pomoc jest zawsze tam gdzie trzeba. Posiłki - poezja smaku. Szef kuchni - to jest dopiero szczyt profesjonalizmu, perfekcja smaku i doskonały technik... Jedyne zastrzeżenie co do lokalizacji - jak spacer to tylko w połączeniu z dojazdem samochodem. Jednak te 2 km od parku zdrojowego to chyba przesada.
-
Krzysztof Spalka ★★★★☆
Pokoje czyste, brak lodówki, klimatyzatory niesprawne, w naszym pokoju drzwi się nie zamykały, śniadania normalne, basen na plus ( trzeba uważać na basenie są szafki w przebieralni bez możliwości zmknięcia na zamek zostawiasz ciuchy na własną odpowiedzialność, brak możliwości wyjścia z basenu w ręczniku czy tez szlafroku, musisz się przebrać by wyjść na taras takie zasady, nie dokońca w mojej ocenie podejście przez właścicieli), nie wolno ubrudzić ręczników bo możesz być obciążony kosztem nowych ręczników. Trochę dziwne zasady (takie regulamin). Ogólnie na 4+ można polecić lokal, Pani Właścicielka bardzo pomocna w planowaniu pobytu i zwiedzania okolicy.
-
Dorota Krzyt ★★★★★
Spędziliśmy cztery cudowne dni w Krainie Alicji.Bardzo ładne czyste klimatyzowane pokoje. Obsługa bardzo miła i profesjonalna.Śniadania bardzo urozmaicone z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.Obiadokolacje porcje po prostu olbrzymie.Super że basen jest dostępny cały dzień , można popływać albo odpocząć na ławeczce z masażem bąbelkowym.Fajną atrakcją jest również chatka solna.Polecam i na pewno wrócimy jeśli będzie okazja
-
Łukasz M ★★★★☆
W pokojach brak lodówek, mimo tego że jest klimatyzacja brak te pilota. Programy tv średnio działają, po za tym obsługa super, miejsce zadbane i miłe.
-
Aneta Zalewska ★★★★★
Bardzo ładny,przytulny ,czysty hotel. Na uboczu ale wszędzie blisko. Basen z ciepłą wodą, kameralnie bez tłoku. Śniadania urozmaicone i pyszne każdy znajdzie coś dla siebie. Personel i właściciel bardzo pomocni i mili.
-
Kinga Konopacka ★★★★★
Bardzo fajne miejsce. Pokoje czyste i bardzo miła obsługa. Jedzenie pyszne. Teren wokół zadbany i sporo atrakcji do obejrzenia.
-
Marta ★★★★★
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Miły ,życzliwy właściciel. Smaczne ,różnorodne śniadania. Wspaniały basen i sauna parowa. Miła obsługa. Jasne,czyste pokoje,. Wygodne łóżka. Chętnie powtórzymy pobyt wKrainie Alicji
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres "W Krainie Alicji" Nałęczów - SPA, BASEN.?
"W Krainie Alicji" Nałęczów - SPA, BASEN. znajduje się przy Kolejowa 37, 24-150 Nałęczów, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do "W Krainie Alicji" Nałęczów - SPA, BASEN.?
Można skontaktować się z "W Krainie Alicji" Nałęczów - SPA, BASEN. pod numerem +48 609 925 609
Jak można dotrzeć do "W Krainie Alicji" Nałęczów - SPA, BASEN.?
Do "W Krainie Alicji" Nałęczów - SPA, BASEN. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku