Opinie

  1. Katarzyna Nazorek ★★★★★

    Fajne miejsce na wypoczynek. Ciepła woda, prysznice, toalety (brakowało papieru). Właściciel jest sympatyczny, pomocny, stara się dbać o czystość. Byliśmy pierwszy raz i wrócimy.

  2. Karolina Szczepanik ★★★★★

    Piękny duży kemping . Miejsce dla kamperów i namiotów. Położony nad rzeką Wieprz. Klimat robi rodzinny dom Zofii Kossak. Sanitariaty bardzo czyste. Wszystko zadbane. Wiaty i miejsce na ognisko. Dla najmłodszych plac zabaw . Spływy kajakowe...Coś pięknego...cisza i spokój. Polecam wszystkim.

  3. Paweł ★★★★★

    Dwór w Kośminie, w którym urodziła się Zofia Kossak (https://pl.wikipedia.org/wiki/Zofia_Kossak). Miejsce na cywilizowany odpoczynek pod wiatami i nocleg na kempingu. Nowoczesne i czyste sanitariaty. Brak łagodnego wyjścia z rzeki (pomost), więc konieczna jest cumka. Polecam zwiedzenie dworku Kossaków z przewodnikiem.

  1. Arti kol ★★★★★

    Trafił się nam idealny czas. Cisza i spokój. Bardzo sympatyczni zarządzający. Możliwość spływów kajakowych. Polecam.

  2. Elżbieta Ratajczak ★★★★★

    Bardzo dobre pole biwakowe nad rzeką Wieprz przy dworku rodzinnym Zofi Kossak-Szuckiej wszystkie media. Można skorzystać ze spływu kajakowego. Świetna baza wypadowa do Dęblina, Puław, Kazimierza Dolnego, Nałęczowa i Gołębia. Gospodarz tego obiektu bardzo pomocny i sympatyczny. Bardzo polecam to pole!!!

  3. Maciej Cios ★★★★★

    Urokliwe miejsce nad rzeką Wieprz wyposażone w toalety, prysznic i prąd. Za 1 osobę + namiot 35 zł co nie jest mega wygórowaną ceną. Serdecznie polecam!!

  1. Adriana Czaja ★★★★★

    Urokliwe miejsce z pięknym zachodem słońca na rzece Wieprz. Pole czyste, zadbane, w miarę nowe sanitariaty. Wiata, miejsce na ognisko. Możliwość kupienia we Dworku wyrobów lokalnych, polecam konfuturę z płatków róży. Niestety blisko drogi ekspresowej, słychać samochody. Za przyczepę i dwie osoby 60 zł tanio.

  2. Marek Belowski ★★★☆☆

    Jest to kemping tylko na jedną noc. Prawdopodobnie przed wybudowaniem trasy szybkiego ruchu S17 tętnił życiem. W dzień jest głośno a w nocy jest bardzo głośno. Brakuje ekranów wyciszających. Samochody jeżdżą bez przerwy trasą S17. Sam kemping jest raczej słabo utrzymany. Właściciele skupili się na spływach kajakowych a nie na polu namiotowym. Teren jest nierówny. Porastała go wysoka trawa i było dużo kretowisk. Niby dużo miejsca a nie ma zbyt wielu dobrych miejsc na rozbicie namiotu. Jest dużo koszy na śmieci, ale nie są opróżniane regularnie. Sanitariaty nie są sprzątane na bieżąco. Jedyny prysznic męski był z niedrożnym odpływem. Odniosłem wrażenie, że nikt nie zajmuje się polem namiotowym. Wielka szkoda bo teren jest z dużym potencjałem.

  3. Maurycy Migda ★★★★☆

    Kemping idealnie nadający się jak jesteśmy przejazdem 2- 3 noce i dalej w drogę. Dodatkowo idealne miejsce dla tych, którzy chcą delektować się cisza i spokojem. Sanitariaty czyste. W sumie to taki mały kameralny kemping/ pole namiotowe. Kemping posiada kilka miejsca- boksów dla kamperow, reszta przeznaczona jest na namioty. Mamy również kilka minusów- teraz o ile kemping ma miejsc dla kamperow wraz z przyłączem do prądu -to jednak brakuje miejsca skąd można podpiąć się po wodę ( brak chociażby jednego zewnetrznego kranu), brak również WC chemicznego dla kamperow oraz brak możliwości zrzutu szarej wody. Jeżeli chcemy teraz za pomocą węża nabrać jednak usilnie wodę do zbiornika i aby nie nosić w konewce:) to można ekstremalnie podpiąć się pod prysznic :):) ( odkręcając słuchawkę i posiadając odpowiednia przejściówkę ) wtedy waż przez okno i ciągniemy wodę bezpośrednio do Kampera, ale to takie rozwiązanie ekstremalne. Poza tym mamy do dyspozycji miejsce mycia naczyń ( zawsze ciepła woda). Mamy również płac zabaw dla dzieci, ale wymaga on jednak opieki ( zarośnięty, pokrzywy itp), mamy boisko do gry w piłkę, ale również trawą zarośnięte) Także to miejsce ma swoje plusy i minusy. Dodam- bardzo miła obsługa kempingu i lokalni mieszkańcy - zawsze Dzień Dobry, zawsze uśmiechnięci. Ps. W pobliżu jest rzeka, ale brak możliwości kąpieli. Do najbliższego większego sklepu typu Lidl lub Biedronka to jednak Ok 15 km - Dęblin. Na miejscu jest lokalny sklepik ( Ok 600m)- no, ale wybór ograniczony. Ten kemping po prostu służy do wyciszenia się i odpoczynku- na dłuższa metę i z dziećmi - po prostu nie ma co robić…

  1. Roland Cyran ★★★★★

    Spokojne miejsce na pobyt pod namiotem. Graniczy z rzeką Wieprz. Blisko od Dęblina. Idealne miejsce wypadowe do zwiedzania okolic. Jest specjalne zejście dla kajakarzy z wąskim kanałem dopływających do rzeki. Recepcja znajduje się w budynku szkoły podstawowej-dworku. Obszerne pola biwakowe. Stanowiska zadaszone dla grup turystycznych. Miejsce dla camperów z zasilaniem elektrycznym przy każdym stanowisku. Przed budynkiem znajduje się duży, ogrodzony plac zabaw dla dzieci. Toalety i łazienki na bardzo dobrym poziomie. To bardzo ważny atut. Sporo ławek. Oraz pojemników na śmieci rozsianych po obiekcie. I jeszcze bardzo miła obsługa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zielona Dolina?

Zielona Dolina znajduje się przy 24-103 Kośmin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zielona Dolina?

Można skontaktować się z Zielona Dolina pod numerem +48 605 879 060

Jak można dotrzeć do Zielona Dolina?

Do Zielona Dolina można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements