Opinie

  1. tuptus017 ★★★★★

    kwiatuszki wspaniałe a tulipany w szczególności!! Obsługa na najwyższym możliwym poziomie z chęcią częstuję klientów makowcem i kawą bądź herbatą. Daję pięć gwiazdek w skali Dr. Oetkera, polecam wybrać się z całą rodziną na zakup kwiatów!

  2. Piotr Stępień ★☆☆☆☆

    Drzwi otworzyła mi młoda dziewczyna w stanie lepszej wiadomości.

  3. bambambam bam ★☆☆☆☆

    Drzwi otworzyła mi młoda dziewczyna w stanie lepszej wiadomości.

  1. Grzegorz Woźniakowski ★★★★★

    Super kwiaty. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaty?

Kwiaty znajduje się przy 08-504 Ułęż, Lubelskie, Polska

Jak można dotrzeć do Kwiaty?

Do Kwiaty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements