Opinie

  1. M R ★★★★★

    Byliśmy w restauracji po raz pierwszy i nie ostatni. Dania są doprawione idealnie ja dla moich kubków smakowych. Restauracja przyjemna dla osób z małymi dziećmi, gdyż jest cicho, a stolik są rozmieszczone w sposób zapewniający swobodną rozmowę. Pan, który nas obsługiwał był bardzo miły. Istnieje możliwość rezerwacji stolika, jednak i bez tego uda się usiąść. Minusem jest brak podjazdu dla wózka przy wejściu. Parking bezpośrednio przy restauracji. Polecam

  2. Wojtaszko ★★★★★

    Trafiliśmy tutaj przypadkiem z polecenia i szczerze powiem. Rewelacja. Jedzenie jest wyborne. Golonka palce lizać. Naprawdę jestem bardzo mile zaskoczony. Napewno wrócę.

  3. Agata Partyka ★★★★★

    Jedzenie smaczne, pięknie podane. Obsługa bardzo miła, przy pełnym obłożeniu sali w niedzielę, bez rezerwacji, w kilka minut zorganizowali dla nas stolik. Jestem miło zaskoczona tym miejscem.

  1. Monika Dziewięcka ★★★★★

    Tyle razu przejeżdżałam obok restauracji Sezam, że w końcu należało tam zjeść. Klimat poprawny. Panie kelnerki proszę o więcej uśmiechu ... Mimo to były bardzo miłe . Co do jedzenia, długo nie musieliśmy czekać. Kurczak z kurkami i kopytkami... Danie bardzo mi smakowało. Porcja wydawała się nie duża jednak najadłam się. Mix sałat podany w "foremkach" z tortilli...ciekawy pomysł. Kurczak w sosie z kurkami bardzo smaczny i delikatny. Burger...duży... Bogato ułożony, pomidor, sałata, bekon, sos...do tego frytki.. Tatar...obłedny, polecam. Pierogi ruskie zupełnie zwykłe, w nich nic mnie nie urzekło...nawet mam odczucia, że ciasto było grube i kleiste. Naleśniki z nutellą i bananem... Z nimi było by wszystko super, gdyby nie były dodatkowo podsmażone... Ogólnie smak ok No i żur w chlebie... Pyszny, godny polecenia Ogólne wrażenia na 5, dlatego polecam!

  2. joanna ★★★★☆

    Jedzenie smaczne, poprawne i ładnie podane ale bez większego wow. Schab suchy i mało grzybów. Beza z mascarpone dobra ale powinny być świeże owoce typu maliny i borówki i trochę za mała jak za tą cenę. Ogólnie klimat w restauracji jest przytulny (minus za chwiejące się stoły:/

  3. Bajzon 88 ★★★★★

    Przepyszna kuchnia,bardzo ładnie podane dania, zawsze wszystko świeże. Obsługa restauracji na wyjątkowo wysokim poziomie. Polecam !

  1. Mateusz Jocek ★★★★★

    W niedzielę odwiedziłem Restaurację Sezam i muszę przyznać, że był to doskonały wybór na obiad. Zamówione dania były nie tylko pięknie podane, ale przede wszystkim bardzo smaczne. Główne danie było perfekcyjne - soczyste mięso zawinięte w chrupiący boczek, podane z aksamitnym puree ziemniaczanym i świeżymi warzywami. Wszystko to polane pysznym sosem, który doskonale dopełniał całość. Każdy kęs był prawdziwą przyjemnością dla podniebienia. Na deser wybrałem lekką i orzeźwiającą bezę z owocami. Była idealnie chrupiąca na zewnątrz i miękka w środku, a świeże owoce dodawały jej wyjątkowego smaku. To była idealna słodka nuta na zakończenie posiłku. Obsługa w restauracji była bardzo profesjonalna i uprzejma, co dodatkowo umiliło cały pobyt. Restauracja Sezam to miejsce, do którego z pewnością wrócę. Polecam wszystkim, którzy szukają smacznych dań i miłej atmosfery!

  2. Ewww G ★★★★★

    Jestem pozytywnie zaskoczona, jedzenie przepyszne bardzo ładnie podane, obsługa bardzo miła. Bardzo duży plus za mleko bez laktozy do kawy. Wystrój nowoczesny, schludny. !!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja sezam?

Restauracja sezam znajduje się przy Komisji Edukacji Narodowej 51, 37-450 Stalowa Wola, Podkarpackie, Polska

Jak można dotrzeć do Restauracja sezam?

Do Restauracja sezam można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements