Informacje

MH-Dent. Gabinet stomatologiczny to gabinet stomatologiczny zapewniający spokojne i rzeczowe podejście. Zakres usług obejmuje leczenie zachowawcze, higienizacja. Priorytetem jest życzliwa atmosfera, rzetelna opieka nad pacjentem.

Advertisements

Opinie

  1. Paweł ★★☆☆☆

    Brak widocznego cennika w środku i na stronie, za plombę bez znieczulenia 700zl za 25min. Jak na warunki dla oczekujących pacjentów bardzo skromne. Pacjent oczekujący jeden na drugim stoi lub siedzi w ciasnym pomieszczeniu. Jakościowo usluga standard jak wszędzie do tego nie można się przyczepić.

  2. Ewelina Nowakowska ★★★★★

    Bardzo polecam ten gabinet. Ekstrakcja trudnej do usunięcia ósemki przebiegła szybko i bezboleśnie. Pani Doktor wszystko dokładnie wyjaśniła, a atmosfera była bardzo spokojna i profesjonalna. Zdecydowanie polecam ten gabinet!

  3. Paulina Rybak ★★★★★

    Zostaliśmy przyjęci z synem do MH-Dent z urazem zębów po uderzeniu- profesjonalna opieka, skrupulatne badanie oraz dokładne opisanie jakie kroki zostaną podjęte i jak będzie przebiegać leczenie co uspokaja zarówno rodziców jak i samo dziecko! Wszystko bezboleśnie z dbaniem o komfort pacjenta. Świetna atmosfera, gabinet dobrze wyposażony a Pani Halinka to specjalista w swoich fachu oraz ma super podejście do pacjenta w każdym wieku. Bardzo polecam i serdecznie dziękuje całemu personelowi! Do zobaczenia w MH-Dent

  1. Iwona Jędruszczak ★★★★★

    Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości pracy, jaką wykonuje Pan Maciej. Wykonał u mnie leczenie kanałowe przez koronkę w naprawdę krótkim czasie i bez bólu. Wszystko dokładnie wytłumaczył od początku do końca. Pani z recepcji z warkoczykiem była bardzo miła i pomocna. Świetne podejście do pacjenta ze strony całego personelu. Polecam w 100%.

  2. Wiktoria Wika ★★★★★

    MH-Dent to miejsce, które wyróżnia się nie tylko profesjonalizmem, ale też niezwykłą atmosferą i podejściem do pacjenta. Od momentu przekroczenia progu gabinetu czuć, że trafia się w dobre ręce – i to dosłownie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pani Klaudia – osoba o niezwykłej empatii, ogromnej wiedzy i serdecznym podejściu. Pani Klaudia to prawdziwy anioł w fartuchu – już od pierwszych chwil otacza pacjenta troską i spokojem. Potrafi uważnie wysłuchać, odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiać wszelkie wątpliwości. Przed zabiegiem wszystko szczegółowo wyjaśnia, dzięki czemu stres znika niemal całkowicie. W trakcie zabiegu jest obecna, czujna i uważna – daje poczucie bezpieczeństwa i pełnego wsparcia. A po wszystkim nie zapomina o pacjencie – kontaktuje się, pyta o samopoczucie, przypomina o zaleceniach i zawsze służy radą. To osoba, która nie traktuje swojej pracy jak obowiązku, ale jak misję niesienia pomocy – i to naprawdę czuć Nie sposób też nie wspomnieć o doktorze Maćku, który z precyzją i doświadczeniem ekspresowo i bezboleśnie usunął moją ósemkę – pełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta. prawdziwy fachowiec – sprawnie i niemal bezboleśnie usunął mi ósemkę, co zawsze wydawało mi się koszmarem, a dzięki niemu szybkim i dobrze przeprowadzonym zabiegiem. Gabinet MH-Dent jest nowoczesny, czysty, sterylny – wszystko na najwyższym poziomie. Polecam każdemu, kto szuka nie tylko leczenia, ale też prawdziwej opieki i życzliwości.

  3. Ewelina ★★★★★

    MH-Dent to miejsce, które wyróżnia się nie tylko profesjonalizmem, ale też niezwykłą atmosferą i podejściem do pacjenta. Od momentu przekroczenia progu gabinetu czuć, że trafia się w dobre ręce – i to dosłownie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pani Klaudia – osoba o niezwykłej empatii, ogromnej wiedzy i serdecznym podejściu. Pani Klaudia to prawdziwy anioł w fartuchu – już od pierwszych chwil otacza pacjenta troską i spokojem. Potrafi uważnie wysłuchać, odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiać wszelkie wątpliwości. Przed zabiegiem wszystko szczegółowo wyjaśnia, dzięki czemu stres znika niemal całkowicie. W trakcie zabiegu jest obecna, czujna i uważna – daje poczucie bezpieczeństwa i pełnego wsparcia. A po wszystkim nie zapomina o pacjencie – kontaktuje się, pyta o samopoczucie, przypomina o zaleceniach i zawsze służy radą. To osoba, która nie traktuje swojej pracy jak obowiązku, ale jak misję niesienia pomocy – i to naprawdę czuć Nie sposób też nie wspomnieć o doktorze Maćku, który z precyzją i doświadczeniem ekspresowo i bezboleśnie usunął moją ósemkę – pełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta. prawdziwy fachowiec – sprawnie i niemal bezboleśnie usunął mi ósemkę, co zawsze wydawało mi się koszmarem, a dzięki niemu szybkim i dobrze przeprowadzonym zabiegiem. Gabinet MH-Dent jest nowoczesny, czysty, sterylny – wszystko na najwyższym poziomie. Polecam każdemu, kto szuka nie tylko leczenia, ale też prawdziwej opieki i życzliwości.

  1. Karol Bakiera ★☆☆☆☆

    Zapisano mnie na wizytę mimo, że mój przypadek nie jest leczony w tym gabinecie. Można było to zweryfikować przez telefon jednak za powiedzenie tego na miejscu pobierana jest opłata w wysokości 200zł. Nie polecam.

  2. Małgorzata Rejmak ★★★★★

    Zdecydowanie polecam gabinet Pani Doktor Halinki Matysiak. Od lat korzystamy. Jest bardzo dokładna, precyzyjna, profesjonalna a przy tym bardzo miła i sympatyczna. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, ma dużą wiedzę. Najlepszy gabinet stomatologiczny w Puławach

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MH-Dent. Gabinet stomatologiczny?

MH-Dent. Gabinet stomatologiczny znajduje się przy Wojska Polskiego 1, 24-100 Puławy, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MH-Dent. Gabinet stomatologiczny?

Można skontaktować się z MH-Dent. Gabinet stomatologiczny pod numerem +48 818 868 704

Jak można dotrzeć do MH-Dent. Gabinet stomatologiczny?

Do MH-Dent. Gabinet stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements