Dzisiejsze roladki drobiowe to jakies nie porozumienie , widać że stare z lodówki na dodatek zimne, twarde .. jedynie zupka dobra, niestety więcej już nie przyjadę, jedzenie na początku było smaczne później już coraz gorsze na ilość.
Opinie
-
Kamil Szewczyk ★☆☆☆☆
-
Oskar Mądry ★★★☆☆
Krokiety z mięsem zakupione z lodówki na wynos w domu okazały się krokietami z kapustą i grzybami, za co odejmuję dwie gwiazdki, bo produkt otrzymany nie był zgodny z tym o co poprosiłem i co kupiłem. Ostatecznie krokiety zjadłem i okazały się być smaczne i dobrze doprawione.
-
Karolina Stępień ★★☆☆☆
Jadłam dziś u Państwa po raz pierwszy i w sumie żałuję, że nie zwróciłam uwagi na miejscu, ale byłam naprawdę głodna. Zupa krem z cukinii była smaczna, poprawna. Ale zapiekanka makaronowa to masakra - dosłownie wór przypraw zmieszany z makaronem, a to wszystko jeszcze polane sosem typu BBQ. Ktoś na kuchni ewidentnie nie ma poczucia smaku, a czasem mniej znaczy lepiej, serio.
-
Szumi ★★★★★
Zamówiłem ostatnio na wynos schabowe, z ziemniakami i surówką. Mega duże i smaczne. Naprawdę dobre jedzonko. Polecam. A dodam jeszcze że obsługa znakomita. Oby tak dalej. :)
-
cypis43 ★★☆☆☆
Niestety popsuli się z jedzeniem. Schabowy miał 1mm ogólnie parcja mała i kolejna podwyżka. Kiedyś porcję były duże i ludzi pełno. Dziś jak na lekarstwo. Poprawcie się bo stracicie resztę klientów.
-
michał korwin-szymanowski ★★★★★
Bardzo dobra kuchnia polska w wydaniu barowym. To nie jest elegancka restauracja tylko bar ale jakość jedzenia I wielkość porcji powodują, że przebija większość restauracji i w Puławach i w Lublinie. Ceny niskie, jakość świetna, wszystko świeże I szybko podane. Minusem jest lokalizacja na obrzeżu Puław oraz fakt, iż po 15 mało co jest dostępne do jedzenia bo jest taki ruch. Niemniej jednak to tylko potwierdza świeżość dań. Panie pracujące przemiłe, gdzie zaparkować jest, stoliki na zewnątrz są.
-
Cezary D ★★★★★
Lokal bardzo niepozorny, nie przykuwający żadnej uwagi. W środku czysto i dość dużo miejsca. Wybrałem danie dnia i zapłaciłem 22zł. Jedzenie dostałem od razu. Schabowy genialny w smaku. Idealnie przypieczony, dużo mięsa, brak chrząstek. Surówka z czerwonej kapustu również bardzo dobra. Ziemniaki odrobinę przegotowane. Całość świetnie się ze sobą łączyła. Warto spróbować wybrać się tutaj na niedrogi obiad.
-
Arc Sim ★★★★☆
Zacna domowa kuchnia w przystępnej cenie. W ofercie również garmażerka. Porcje słuszne. Smacznie, relacja cena jakość Ok.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bistro w Geesie?
Bistro w Geesie znajduje się przy Lubelska 55, 24-100 Puławy, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bistro w Geesie?
Można skontaktować się z Bistro w Geesie pod numerem +48 782 004 008
Jak można dotrzeć do Bistro w Geesie?
Do Bistro w Geesie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku