Opinie

  1. kuki kuk ★★★★★

    Polecam ! Bardzo miła i profesjonalna obsługa wszystkie formalności załatwione bez problemu auto sprawuje się bardzo dobrze pozdrawiamy

  2. Cezary ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa, auto sprawuje się bardzo dobrze

  3. kam p ★★★★★

    Sprzedawca godny polecenia , od początku do zakończenia całej transakcji zakupu auta sprzedawca miły i pomocny, auto ładne nie żenione bez problemu przebyło ponad 200km trasę do domu . Polecam sprzedającego.

  1. Michau ★★★★★

    Chciałbym serdecznie podziękować Panu za profesjonalną obsługę oraz wyjątkowe zaangażowanie. Pomimo tego, że była niedziela — dzień, w którym większość osób odpoczywa — poświęcił nam Pan swój czas, aby umożliwić nam zakup samochodu. Doceniamy nie tylko elastyczność i dyspozycyjność, ale także rzetelność, uprzejmość i cierpliwość, z jaką odpowiadał Pan na wszystkie nasze pytania. Dzięki Panu cały proces przebiegł sprawnie i w miłej atmosferze. Z czystym sumieniem polecam każdemu kontakt z tym sprzedawcą – pełen profesjonalizm i ludzkie podejście! Pozdrawiam serdecznie rodzinka od kia Rio

  2. Dominik Stępień ★★★★★

    Polecam! Właściciel sympatyczny, szczery. Wszystkie formalności załatwione bez problemu. Super kontakt telefoniczny. Jesteśmy zadowoleni.

  3. Dorota Świątek ★★★★★

    Gorąco polecam to miejsce. Bardzo miła obsługa, szczera i pomocna ze wszelkimi formalnościami. Ze względu na znaczną odległość i brak możliwości dokładnych oględzin w miejscu sprzedaży, sprzedający dokonał wizualizacji samochodu i udostępnił nagranie na WhatsAppie, za co z mężem jesteśmy bardzo wdzięczni. Ciągły kontakt telefoniczny zapewniony. Sprzedający informował na bieżąco o wszelkich czynnościach związanych z rejestracją i ubezpieczeniem samochodu. Samochód spełnił nasze oczekiwania, mamy nadzieję, że będzie nam długo służył bez żadnych usterek!. Gorąco pozdrawiamy właściciela i życzymy samych sukcesów zarówno w rozwoju Firmy jak i życiu prywatnym !!!

  1. Ewelcia xx ★☆☆☆☆

    Sprzedawca owszem i miły bo chce opchnąć samochód. Nie polecam pana kupowałam samochód w lutym i za niemała kwotę bo 13 tysięcy. Miał być bezwypadkowy a okazało się się pozadnie ktoś gdzieś przydzwonil.Naokraglo coś wychodzi usterka za usterka i chyba wybiorę się do prawnika bo czuje się oszukana przez tego Pana nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto Handel Opole Lubelskie?

Auto Handel Opole Lubelskie znajduje się przy Szkolna 6, 24-300 Opole Lubelskie, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto Handel Opole Lubelskie?

Można skontaktować się z Auto Handel Opole Lubelskie pod numerem +48 530 536 858

Jak można dotrzeć do Auto Handel Opole Lubelskie?

Do Auto Handel Opole Lubelskie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements