Opinie

  1. Mariola Wysocka ★★★★★

    A ja jestem zadowolona.W niedzielę kupiłam a już we wtorek szafy miałam w domu.

  2. Marzena Skrzat ★☆☆☆☆

    Usługa transportowa nie profesjonalna. Niszczą i tłuką wszystko . Reklamacji nie uwzględnili bo to niby w strefie przejścia. Nigdy więcej zakupów w Agata Meble

  3. Mateusz Stańko ★☆☆☆☆

    Niestety, zamiast sklep internetowy obrywa sklep stacjonarny. Składając zamówienie na każdym kroku byłem zapewniany że realizacja potrwa 14 dni od zaksięgowania. Drugiego października dostałem maila że zamówienie będzie do odbioru do 14 października. Do 15 października była cisza więc zadzwoniłem zapytać się za co zapłaciłem ponad 15 dni temu. Byłem zbywany dwa dni. W końcu dowiedziałem się że to nie jest wina Agata meble wylko producenta materacy i producenta stelażu do łóżka. Sprawdzając na własną rękę powiedziałem w których sklepach w pobliżu mogę odebrać stelaż i materac. Agata meble nie zasługuje na dobrą ocenę nie dlatego że się spóźnili z realizacją zamówienia, nie dlatego że nie chcieli pozwolić mi odebrać części zamówienia w innym sklepie. Agata meble nie zasługuje na dobrą ocenę że względu na to że nie raczyli przez 15 dni odezwać się co się dzieje z moim zamówieniem. Nie raczyli zadzwonić do mnie że zamowienie sie opóźnia. Nie byli skłonni odpowiedzieć mi rzeczowo co się dzieje z moim zamówieniem przez dwa dni jak do nich dzwoniłem. Obsługa połączeń telefonicznych jest niekompetentna i arogancka. Na domiar wszystkiego w ramach zadość uczynienia zaproponowano mi 4 złote 95 groszy. Pierwszy i ostatni raz robiłem zakupy w Agata meble i każdemu będę odradzał zakupy w tej sieci. Pracowników sklepu stacjonarnego przepraszam że muszą cierpieć za pracowników centrali.

  1. Magda Sawicz ★☆☆☆☆

    Szafa zamówiona 26 sierpnia, dostawa miała być do miesiąca, do dzisiaj ani szafy ani informacji i kasy oczywiście też nie ma. Ja wszystko rozumiem ale nie zadzwonić i nie poinformować o opóźnieniu??? Nie polecam zakupu mebli.

  2. Andrzej Lajfert ★☆☆☆☆

    Kolejny raz niemiła obsługa. Dnia 20.06.2025 r. sprzedawczyni odmówiła mi sprawdzenia nowego zegara sciennego twierdzac, że sklep nia ma baterii i mogę zareklamować, jeśli w domu okaże się niesprawny. Dzieli mnie od marketu 100 km. o czym powiadomiłem niemiłą kobietę. Kupiłem więc za chwilę w kasie tego wlaśnie sklepu 4 (kpl.) baterie i sam sprawdziłem zegar. Myślę, że tej "pani" nie zależy na pracy , gdyż moja prośba jest wszędzie powszechnie stosowaną zasadą sprzedaży.

  3. Michał K ★☆☆☆☆

    Jeżeli chodzi o reklamację fotela Panie są tylko pozornie mile.Ok 10 telefonow o różnej porze nawet w weekend. Proba naprawy na miejscu oraz oddanie fotela w gorszym stanie.

  1. Sebastian ★★☆☆☆

    Nie cierpię wystawiać niskich opinii. Przy totalnie pustym sklepie żadna z Pań nie zainteresowała się nami, mimo kilkukrotnego przechodzenia w pobliżu. Przyjechaliśmy z zamiarem zakupu ale podejście sprzedawców bardzo nas zniechęciło. Gwiazdka na plus za to że można obejrzeć meble na żywo.

  2. kamilo0066 ★☆☆☆☆

    Wystawianie mebli na ekspozycję, których nie mają na stanie i trzeba czekać 2 tygodnie. Obsługa też nie raczy podejść i zainteresować się potencjalnym klientem.

  3. Anna Krupa ★☆☆☆☆

    Totalny brak profesjonalizmu i braku znajomości regulaminów promocji przez pracowników co generuje nieporozumienia przy zakupach. Szafa Adbox zakupiona w stalowej jest nie warta żadnej zł. Oglądając wystawkę w sklepie a to co otrzymałam są dwie zupełnie różne pod względem wykonania rzeczy. Szafa jest z najgorzej jakości sklejki która się rozsypuje przy dotyku.. Instrukcja złożenia jest zupełnie nie zrozumiała i dotyczy innych mocowań niż posiada szafa. A jako wisienkę na torcie dostałam zaślepki w różnych kolorach oprócz białych do białej szafy i jeszcze mi mówią że tak powinno być! Proponuję zrobić zakupy w Bogart meble i tam zobaczycie co znaczy jakość i obsluga! Od pół roku reklamuje szafę i wciąż dostaje najgorszej jakości korpusy. A pomysł nie wiem kogo, że rozkręca mi wystawkę i dostarczą przeszedł już wszelkie rozmiary głupoty! Nie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Agata (Agata Meble)?

Salon Agata (Agata Meble) znajduje się przy Chopina 40, 37-450 Stalowa Wola, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Agata (Agata Meble)?

Można skontaktować się z Salon Agata (Agata Meble) pod numerem +48 158 888 100

Jak można dotrzeć do Salon Agata (Agata Meble)?

Do Salon Agata (Agata Meble) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements