Bardzo przyjemny hotel w zacisznym miejscu, dwadrans pieszo od centrum Kazimierza. Pobyt poza sezonem zarezerwowaliśmy przez Booking w bardzo korzystnej cenie, a komfort pokoju i w szczególności śniadania zostawily na nas bardzo pozytywne wrażenie. Te ostatnie, nawet jeśli nie super różnorodne, były z bardzo dobrej jakości produktów i nawet gdy w hotelu pojawila się większa grupa na jakąś korporacyjną impreze szwecki stół był odpowiednio uzupełniany. Zakwaterowanie było błyskawiczne mimo że przyjechaliśmy teoretycznie przed początkiem doby hotelowej (13:30), obsługa bardzo kulturalna i pomocna. Ze strefy wellness nie korzystalismy, więc się na jej temat nie wypowiem, ale sala rekreacyjna z bilardem i pingpongiem była stałe dostępna. Wi-Fi i inne udogodnienia bez zarzutu. Ogólnie hotel spełnił nasze oczekiwania i trudno nam się do czegokolwiek przyczepić. Gdyby się doszukiwać na siłę minusów dojście do starego Kazimierza jest częściowo po drodze gruntowej, i nie na całej trasie jest obecny chodnik, ale nie był to dla nas realny problem, plus to położenie na uboczu gwarantowało ciszę i brak smogu. Dla każdego komu zależy na komforcie i spokoju mogę zdecydowanie to miejsce polecić.
Zdjęcia
Opinie
-
Jan Bajor ★★★★★
-
Agata Z ★★★★★
Rewelacyjny hotel w malowniczej okolicy z własnym wąwozem.Duży parking przed hotelem.Pokoje czyste, wygodne łóżka.Smaczne śniadanie i pyszna kawa. Niesamowita obsługa i to chyba największy plus tego hotelu.Mąż z ich pomocą zorganizował mi niespodziankę , którą na zawsze zapamiętam. Dziękuję za świetny pobyt.
-
Żaneta Acalska ★★★★★
Rewelacyjny hotel! Trochę dalej od centrum Kazimierza, ale w malowniczej i cichej okolicy. Duży parking przed hotelem. Do centrum 12-15 minut pieszo. Pokoje czyste, zadbane, wygodne łóżka i poduszki. Strefa spa niewielka, ale idealna na wieczór. Fajnie, że można ją mieć dla siebie. Śniadania bardzo smaczne i obfite! Byliśmy na szybkiej kolacji w restauracji- przepyszny żurek! A co jest chyba największym plusem- obsługa! Mam nadzieję, że wszyscy zarabiają adekwatne pieniądze, bo to dzięki nim to miejsce będę tak miło wspominała. Pani, która przywitała nas wczoraj na recepcji, przemiła i pomocna, już dawno nie spotkaliśmy się z taką serdecznością! Obsługa restauracji też fantastyczna i uprzejma. Zostaliśmy tylko na jedną noc i żałujemy, ze tylko tyle mogliśmy tam spędzić !
-
Dawid Szydliński ★★★★★
Hotel przyjemny. Mieliśmy spory pokój z działającą klimatyzacją. Czysto. Wygodne łóżka. Śniadanie urozmaicone. W cenie możliwość skorzystania z sauny i jacuzzi (45 minut). Kawałek od rynku w Kazimierzu, ale przynajmniej można było trochę pospacerować. Hotel w spokojnym miejscu, cisza, z tyłu las. Jedyny mały minusik, to słaba droga dojazdowa.
-
AGNIESZKA G ★★★★★
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu. Jest kawałek do centrum, ale dla nas to było na plus, cisza i spokój, a spacer do centrum sama przyjemność. Śniadania bardzo smaczne, urozmaicone, obsługa serdeczna i pomocna. Można za darmo wypożyczyć rowery, skorzystać z sauny. Parking dla gosci bezpłatny. Mieliśmy piękny dwupoziomowy pokój.
-
Tadeusz Skalik ★★★★★
Hotel profesjonalnie zorganizował wyjazd integracyjny pracowników mojej firmy. Szukaliśmy hotelu położonego na ładnym terenie, ale jednocześnie z możliwością szybkiego dotarcia do atrakcji Kazimierza Dolnego i ten hotel to strzał w 10. Zadbany i bardzo nowoczesny, ale jednocześnie ma swój klimat. Do tego urokliwa okolica. Przemiła obsługa i dobre jedzenie. Bardzo polecam!
-
Małgorzata Zimnicka ★☆☆☆☆
Oceniam tylko i wyłącznie restaurację i jedzenie. Do obsługi nie mam zarzutu. Trafiliśmy tam przypadkowo wracając z wycieczki wąwozem. Zamówiliśmy tatar wołowy, sałatkę z awokado i 2 schabowe. Niestety tatar był obrzydliwy. Jadłam wiele tatarów i nigdy nie spotkałam tak jasnego mięsa. Po czasie zastanawiam się, czy na pewno była to wołowina. Mięso bez smaku, jałowe, po wymieszaniu ze wszystkimi składnikami było to danie zjadliwe, ale w kategorii tatarów najgorszy jaki jadłam. Sałatka z awokado, gdzie awokado miało grać główną rolę, też była niewypałem - awokado w środku jasne - wręcz białe, baliśmy się je zjeść. Schabowe poprawne i one ratowały trochę sytuację. Do schabowego była podana "mizeria". Zdziwiliśmy się, gdy jako mizerię przyniesiono nam pokrojone ogórki z malutką łyżeczką śmietany na wierzchu. Skończyło się tak, że jedliśmy praktycznie same ogórki (bez śmietany, bez soli, bez pieprzu). Do poprawy.
-
Joanna ★★★★★
Byliśmy tutaj w dniach 6-9.05.2025 po raz pierwszy (pokój 21). Spotkaliśmy się z bardzo miłą, życzliwą i kompetentną obsługą, zarówno w recepcji jak i w restauracji. W hotelu było bardzo czysto , cicho, posiłki bardzo dobre ,duży wybór, wszystko świeże i ładnie podane. Atmosfera życzliwości wśród pracowników wpływała pozytywnie na nasz pobyt. Wrócimy tutaj niebawem , bo już rezerwujemy kolejny pobyt we wrześniu. J. i W. Wójcik.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Berberys Park Hotel?
Berberys Park Hotel znajduje się przy Szkolna 29, 24-120 Kazimierz Dolny, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Berberys Park Hotel?
Można skontaktować się z Berberys Park Hotel pod numerem +48 534 590 599
Jak można dotrzeć do Berberys Park Hotel?
Do Berberys Park Hotel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku