Chiński market ale wybór produktów bardzo duży i ceny konkurencyjne polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Daniel Herliczka ★★★★★
-
Aleksandra Gorczyca ★☆☆☆☆
Kupiłam labubu coca cola na opakowaniu poazuje że są białe pluszowe labubu powiem że nie kosztowały one mało bo 22.90 za nawet nie 10cm labubu otwieram pudełko wszystko wygląda ok ale w foliowej torbie był jakiś tandetny breloczek NIEBIESKI la ubu który nawet nie stal obok normalnego labubu z aliexpres doslownie moim zdaniem lezal w koszu na smieci takie tandectow pan w sklepie powiedział że kosztuje 15 zł a nie 22.90 zł to jest wielka różnica cenowa kupiłam też małe labubuza 10 zł to jest 1000 razy lepsze niż to 2 razy droższe nie polecam ceny mają jak z kosmosu i fake rzeczy no i najważniejsze słabą jakość.
-
Paweł O ★★★★☆
Bardzo dużo towaru i Bardzo duży asortyment sklep bardzo duży parter i mniejsze piętro wszystko średniej jakości za nie duże pieniądze czyli prawidłowo zachowany stosunek jakości do ceny prosty dojazd i spory parking miejsce znajdzie się bez trudu
-
Marcin Pisarski ★★★★☆
Szeroki asortyment, nawet bardzo, mają chyba wszystko. Jakość wiadomo - chińszczyzna niskich lotów, za to bardzo atrakcyjne ceny. Dałbym trzy gwiazdki, ale dodaję jedną za miłą obsługę :) Dla wędkarzy: jeżeli znasz się na rzeczy i szukasz produktów dobrej jakości to nie tutaj, ale jeżeli wędkujesz rekreacyjnie, a najdroższą wędką w Twoim asortymencie jest teleskop Mikado to jest to miejsce dla Ciebie :)
-
Tomasz Jarosz ★★☆☆☆
Sklep ok, ceny do przełknięcia, towaru różnego dużo. Byłaby ocena pozytywna, tylko prosiłbym by pracownicy narzekając na pracodawcę wzięli pod uwagę to, że ktoś jest w sklepie, szczególnie używając tyłu wulgaryzmów tak głośno. Nie pisaliśmy się na to, że nasze dzieci będą na słuchanie rynsztoku skazane. Chociaż można byłoby tabliczkę ostrzegającą zawiesić. Przykre doświadczenie.
-
Mateusz ★★★☆☆
Sklep nawet fajny jednak ostatnio przestałem często do niego chodzić - wychodząc ze sklepu zawsze ma się wrażenie jak by myślano że jest się złodziejem... Stoi w okolicach wejścia lub na schodkach starszy chińczyk i patrzy na każdego wychodzącego jak by był potencjalnym złodziejem co zniechęca mnie i narzeczoną do chodzenia tam.Inna sprawa buty które kupiłem tam.Po około dwóch dniach chodzenia (po suchych nawierzchniach,nie zamoczone) poczułem ból na stopach i okazało się ze wkładki już prawie nie ma i na stopie odbija się kratka plastikowa z podeszwy .Kupiłem wkładkę też w tym sklepie i po kilku dniach ona też się poddała.Z innymi produktami nie było problemów.Szeroki asortyment.Butow już tam nie kupię a jak już coś będę chciał kupić to mam nadzieję ze nikt mnie nie będzie pilnował na wyjściu jak jakiegoś złodzieja
-
Maja Wojtan ★☆☆☆☆
Nie polecam, pracownicy mają pretensje że ktoś ogląda rzeczy w sklepie i "nic nie kupuje". No chyba żeby coś kupić to najpierw trzeba coś obejrzeć (logiczne no nie)... Ale żeby wyganiać klientów tylko dlatego, że oglądają produkty? Śmiechowarte... Gdyby nie było tej sytuacji, opinia byłaby inna.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Super City?
Super City znajduje się przy Przemysłowa 2C, 37-450 Stalowa Wola, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Super City?
Można skontaktować się z Super City pod numerem +48 602 702 067
Jak można dotrzeć do Super City?
Do Super City można dotrzeć, korzystając z poniższego linku