Bardzo niemiła obsługa pani większych rozmiarów wyzywa klientów i sprawia wrażenie jakby pracowała za karę. Podgrzanie panini to dla niej wielki problem. EDIT :problem rozwiązany pani zwolniona
Zdjęcia
Opinie
-
Dragon 66 ★★★★★
-
Pawulon P ★★★★★
Świetni ludzie aktualnie tam pracują, ceny jak to w żabce, nikogo dziwić nie powinny, ogólnie bardzo polecam.
-
Daniel blabla ★☆☆☆☆
Napiszę prosto żeby było wiadomo o kogo chodzi. Wczoraj wstąpiłem rano do żabki, po wejściu usłyszałem od pani w okularach z bardzo dużą wagą cytuję - Już mi tu będą się szlajać od rana. Kiedy to usłyszałem odłożyłem towar i wyszedłem. Współczuję takich pracowników pani chyba myśli że w biurze pracuje.
-
Karolina Kosior ★☆☆☆☆
Pani ekspedientka ma problem z każdym klientem, który przychodzi do sklepu. Robi zimne hot-dogi, nie potrafi odgrzać panini (jeszcze nigdy nie było ciepłe), za każdym razem jak ktoś chce kupić kawę, to się nie da, bo nie wyczyściła ekspresu. Do tego sapie nad jedzeniem, kurwia pod nosem na klientów, myśląc, że oni tego nie słyszą. Strasznie długo czeka się na nią przy kasie, jak coś robi na sklepie, ma minę jakby chciała zabić każdego, kto ma czelność przeszkodzić jej w wykładaniu towaru. Czasami ma też problem z odpowiedzią na dzień dobry. Pani z czarnymi włosami i filigranowa szatynka są bardzo miłe, a ta jedna ciut okrąglejsza od standardowego człowieka jest po prostu chamska i pozbawiona jakiejkolwiek kultury.
-
Oreo Beng ★☆☆☆☆
Żabka otwarta do 20 ale pani sobie zamknęła 10 minut przed końcem bo ona musi sobie odebrać przerwę każdy normalny by to zrozumiał, ale ona otworzyła drzwi i od razu miała pretensję ze ona musi sobie odebrać przerwę wysokim tonem nastepny razem proponuję nie krzyczeć na klientów. Mam nadzieję ze kierownicy będą mieli z panią rozmowę.
-
Dzik Dzejson ★☆☆☆☆
Żabka otwarta do 20 ale pani sobie zamknęła 10 minut przed końcem bo ona musi sobie odebrać przerwę każdy normalny by to zrozumiał, ale ona otworzyła drzwi i od razu miała pretensję ze ona musi sobie odebrać przerwę wysokim tonem nastepny razem proponuję nie krzyczeć na klientów. Mam nadzieję ze kierownicy będą mieli z panią rozmowę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Lubelska 27a, 24-100 Puławy, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku