Uważam że komentarze obrażające personel w sklepie zabka w Przyszowie sa nie na miejscu.Klienci sa bardzo zadowoleni z obslugi o czym świadczy fakt że jest bardzo duży ruch.Trudno zadowolic wszystkich.Jednakze obsługa klienta to również uprzejmość z drugiej strony lady.Wszystkiego dobrego w Nowym roku .Bądźmy życzliwi.
Zdjęcia
Opinie
-
Małgorzata Łacka ★★★★★
-
Dariusz Tarka ★☆☆☆☆
Ogólnie lubiłem jeździć do tego sklepu po otwarciu i dałbym lepsze noty gdyby nie obsługa. Nawet nie odpowiedzą na dzień dobry czy dowidzenia. Nie wiem co tam się dzieje tam na zapleczu ale zasada klient nasz Pan obowiązuje.Pozdrawiam mimo wszystko.
-
Benymdg ★☆☆☆☆
Najgorszy sklep w Przyszowie. Nawet w niedziele wolę jechać do ABC (do Kidy), a jak ma zamknięte to Stalowej Woli. Wchodząc do Żabki czujesz się jak na cmentarzu. Osobom za kasą brakuje podstawowych cech związanych z tym miejscem pracy. Wziąłem kilka rzeczy, podchodzę do kasy(brak pracownika), po chwili z pomieszczenia wychodzi Pani nie odzywając się, skasowała towar i w pośpiechu wyszła do pomieszczenia, w którym siedziała wcześniej. Brak kultury, moja noga tam więcej nie stanie.
-
Eustachy Motyka ★☆☆☆☆
Nie polecam, Panie nie wydają się zbyt miłe i chętne do obsługi. Jeśli poprosi się o zamówienie jednej rzeczy(nie jakiejś egzotycznej, chodzi o papierosy), która ma być tego samego dnia lub najpóźniej jutro to nie ma jej już od dwóch tygodni. Ogólnie kiepskie doświadczenie.
-
Natka M. ★☆☆☆☆
Niestety nigdy nikomu nie polece tego sklepu obsługa tragedia panie arogancie a właścicielka zawsze nabormuszona brud na sklepie podłoga cala sie klei panie wykładając pieczywo nie używaja rękawiczek i gdy bułka spadnie na ziemie wkładana jest dalej do podajnika z pieczywem
-
Jw Pw ★☆☆☆☆
Tragedia ten sklep.Włascicielka arogancka wrecz bezczelna poucza klientów każę szukać towaru po sklepie bo nie wie czy jest
-
Aukcje do poprawy ★☆☆☆☆
Nie mogę polecić tego sklepu, obsługa na niskim poziomie, sklep często zamknięty w godzinach pracy. Produkty nie są poukładane na pólkach z dbałością, ceny mocno zawyżone.
-
Kaszmir EsZ ★★☆☆☆
Niestety jestem rozczarowany przede wszystkim obsługą w tym sklepie. Pani na kasie albo nic nie mówi albo potrafi coś odburknąć pod nosem. Byłem świadkiem jak na zapleczu "chyba właścicielka" krzyczała na pracownika że jeśli zrezygnuje z pracy to pożałuje. Kupiłem gotową kanapkę typu fast food i okazała się ona przeterminowana. Podłoga była nie umyta mimo że było wcześnie rano, co wskazuje na to że brud pochodził z dnia poprzedniego. Byłem tam dwa razy i za drugim razem sklep był zamknięty w południe mimo że powinien byś otwarty, czekałem pod drzwiami 30 minut i nikt nie przyszedł, nie otworzył. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka | Prosto z pieca?
Żabka | Prosto z pieca znajduje się przy Jana Pawła II 45, 37-433 Przyszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka | Prosto z pieca?
Można skontaktować się z Żabka | Prosto z pieca pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka | Prosto z pieca?
Do Żabka | Prosto z pieca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku