Opinie

  1. augustyna dynkwald ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Byłam ogląda Astrę tego pana. Samochód okazał się totalnym złomem oszukanym na roczniku oraz po sprawdzeniu w systemie cofniętym licznikiem.

  2. DamekCC ★☆☆☆☆

    Nie polecam aut od tego Pana. Kupiłem od niego astrę j w listopadzie 2022 r. Po kupnie okazało się że grzanie foteli nie dziala, po tygodniu od zakupu zaczal szarpać, i wypadal zapłon, odma była do wymiany oraz swiece. Teraz w kwietniu 2023 r. okazuje się że caly silnik do remontu, olej zaczal się dostawać dopłynu chłodniczego. Od kupna astra zrobiła tylko ponad 3000 tys km więc za dużo nie jeździła a tu caly silnik do remontu

  3. Piotr Leśniak ★★★★☆

    Dzień dobry kupiłem od tego Pana hjundaj i 30 kombi.Okazalo do podczas rejstracji niezgodność daty produkcji z datą rejstracji dwa podejścia do rejstracji w Mielcu . Hamulce od razu do wymiany ledwo dojechałem do Mielca 170km ponadto zepsuta wycieraczka tylnej szyby jak o otwieranie tylnych drzwi pasażera pomimo odblokowanej blokady

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto-handel Paweł Piwowarek?

Auto-handel Paweł Piwowarek znajduje się przy 24-100 Bronowice, Lubelskie, Polska

Jak można dotrzeć do Auto-handel Paweł Piwowarek?

Do Auto-handel Paweł Piwowarek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements