Nie polecam. Byłam ogląda Astrę tego pana. Samochód okazał się totalnym złomem oszukanym na roczniku oraz po sprawdzeniu w systemie cofniętym licznikiem.
Opinie
-
augustyna dynkwald ★☆☆☆☆
-
DamekCC ★☆☆☆☆
Nie polecam aut od tego Pana. Kupiłem od niego astrę j w listopadzie 2022 r. Po kupnie okazało się że grzanie foteli nie dziala, po tygodniu od zakupu zaczal szarpać, i wypadal zapłon, odma była do wymiany oraz swiece. Teraz w kwietniu 2023 r. okazuje się że caly silnik do remontu, olej zaczal się dostawać dopłynu chłodniczego. Od kupna astra zrobiła tylko ponad 3000 tys km więc za dużo nie jeździła a tu caly silnik do remontu
-
Piotr Leśniak ★★★★☆
Dzień dobry kupiłem od tego Pana hjundaj i 30 kombi.Okazalo do podczas rejstracji niezgodność daty produkcji z datą rejstracji dwa podejścia do rejstracji w Mielcu . Hamulce od razu do wymiany ledwo dojechałem do Mielca 170km ponadto zepsuta wycieraczka tylnej szyby jak o otwieranie tylnych drzwi pasażera pomimo odblokowanej blokady
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto-handel Paweł Piwowarek?
Auto-handel Paweł Piwowarek znajduje się przy 24-100 Bronowice, Lubelskie, Polska
Jak można dotrzeć do Auto-handel Paweł Piwowarek?
Do Auto-handel Paweł Piwowarek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku