Opinie

  1. Seweryn Wagner ★★★★★

    Bardzo rzetelne doradztwo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z oferty firmy i doboru właściwych wymiarów oraz wysokiej klasy materiałów. Montaż choć daleko od siedziby firmy - odbył się punktualnie. Panowie bardzo starannie założyli okna. Polecam. To już drugi raz gdy korzystamy z oferty tej firmy

  2. Krzysztof Janeczko ★☆☆☆☆

    Firma niesolidna. Pomimo zapewnień i umawiania się na pomiar otworów okiennych nikt nie przyjechał, usługa nie została zrealizowana. Kontakt z właścicielem nie istnieje- nie odbiera telefonów. Nie polecam.

  3. Edyta Graszkiewicz ★★★★★

    Jesteśmy bardzo zadowoleni! Jesteśmy w trakcie termomodernizacji, okno wraz z niewymiarowymi drzwiami na strych nie zostały zamówione przez firmę, z którą podpisaliśmy umowę. Ze względu na terminy, potrzebowałam inną firmę na już. Namiar znalazłam w internecie, poczytałam opinie, zadzwoniłam i odetchnęłam z ulgą, bo od pierwszej rozmowy wszystko szło sprawnie, rzeczowo, kompetentnie, z troską o klienta i moje potrzeby. Za 3h miałam przysłaną mailem ofertę, następnego dnia przyjechał Pan Dariusz na pomiary, a za 3 tygodnie na montaż. W tych czasach rzadko spotyka się fachowców z sercem do swojej pracy, a Panowie Maciej w biurze i Dariusz majster, tacy są. Doradzili mi w wyborze najlepszej z możliwych opcji, wytłumaczyli z cierpliwością, rzeczowo jak mężczyzna powinien wytłumaczyć kobiecie, żebym mogła dokonać wyboru, który spełni moje potrzeby. Kulturalni, fachowi, oby takich firm i fachowców było jak najwięcej. Mało, że polecam, wręcz namawiam na wybór tej firmy. Wszystko się da, do tego uprzejmie, szybko, sprawnie, kompetentnie i tak, żeby robota była zrobiona dobrze i klient zadowolony. 100 na 100!

  1. Katarzyna Lis ★★★★★

    Szczerze polecam! Firma od początku ujęła mnie podejściem do klienta. Szeroki wybór, stały i sprawny kontakt, bezproblemowa obsługa. Zamówienie złożone niemalże bez naszego udziału- wszystkie nasze uwagi zostały uwzględnione, a pomiar był bardzo dokładny. Zaskoczył nas niesamowicie szybki czas realizacji. Naprawdę, nie spodziewaliśmy się, że tak sprawnie uda się wymienić stare drzwi na nowe. Ekipa montażowa bardzo uprzejma, dokładna i czysta. Obróbka wykonana od ręki, a ościeżnice starannie wytarte z resztek masy. Drzwi pracują cichutko, są idealnie spasowane. Nadmienię, że ze strony firmy dostaliśmy gwarancję opieki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi od A do Z. Dostaliśmy namiar na Termoplast od znajomych i się nie zawiedliśmy. Teraz podajemy dalej:)

  2. Gdy śmieje się dziecko śmieje się cały świat ★★★★★

    Jeżeli szukają Państwo firmy do stolarki okiennej polecam firmę Termoplast ze względu na indywidualne podejście do klienta, terminowość i kompetentne (i sprawne) wykonanie usługi niezależnie od warunków pogodowych. Na rynku puławskim to jedyny słuszny wybór. POLECAM.

  3. Mateusz Targoński ★★★★★

    Pełen profesjonalizm, terminowość, wiele cennych wskazówek i rad od Pana Maćka. Montaż mimo zdecydowanie mało sprzyjających warunków atomosferycznych bardzo sprawny. Jednym słowem absolutnie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres TERMOPLAST OKNA I DRZWI?

TERMOPLAST OKNA I DRZWI znajduje się przy Piaskowa 26, 24-100 Puławy, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do TERMOPLAST OKNA I DRZWI?

Można skontaktować się z TERMOPLAST OKNA I DRZWI pod numerem +48 818 873 920

Jak można dotrzeć do TERMOPLAST OKNA I DRZWI?

Do TERMOPLAST OKNA I DRZWI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements