Opinie

  1. Rafał Terkner ★★★★★

    Kaplica wybudowana w 1905 r. jako zbór ewangelicko- augsburski dla osadników niemieckich. W 1946 r. przejęta przez kościół katolicki przebudowana w latach 1949-50 obecnie pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej Świątynia Przebudowany w latach 1949 – 50. Obecnie kaplica filialna parafii Zwiastowania NMP w Żelechowie. W ostatnich latach odrestaurowana

  2. Paweł Brzostek ★★★★★

    Piękny zabytkowy Kościółek

  3. Konrad Wojda ★★★★★

    Piękny kościół

  1. kakoste ★★★★★

    Ładna stylowo zadbana kaplica.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jak można dotrzeć do Kościół Rzymskokatolicki?

Do Kościół Rzymskokatolicki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements