Kaplica wybudowana w 1905 r. jako zbór ewangelicko- augsburski dla osadników niemieckich. W 1946 r. przejęta przez kościół katolicki przebudowana w latach 1949-50 obecnie pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej Świątynia Przebudowany w latach 1949 – 50. Obecnie kaplica filialna parafii Zwiastowania NMP w Żelechowie. W ostatnich latach odrestaurowana
Opinie
-
Rafał Terkner ★★★★★
-
Paweł Brzostek ★★★★★
Piękny zabytkowy Kościółek
-
Konrad Wojda ★★★★★
Piękny kościół
-
kakoste ★★★★★
Ładna stylowo zadbana kaplica.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jak można dotrzeć do Kościół Rzymskokatolicki?
Do Kościół Rzymskokatolicki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku