Opinie

  1. Maggie ★☆☆☆☆

    Ostatnio odwiedziłam Hebe i zauważyłam, że obsługa nie zachowywała się profesjonalnie. Konsultant razem z koleżanką rozkładał kosmetyki, rozmawiając głośno i chodząc we dwójkę po przejściu, zmuszając klientów do schodzenia im z drogi. Takie zachowanie było niekomfortowe

  2. Aneta Antosz ★☆☆☆☆

    Miałam przyjemność , kupić perfumy z tej drogerii przez aplikację he be , które przyszły mi do paczkomatu niestety odpakowane , bez folii. Perfumy kupiłam na prezent, dlatego zależało mi żeby były zafoliowane. Panie które pracują w Zakopanem w Hebe próbowały mi pomóc ,dzwoniąc do sklepu . Pani z Hebe w Sandomierzu powiedziała , że ma nagranie były zafoliowane podczas sprzedaży i ja sama napewno je odpakowałam . Nagranie kiepskiej jakości , a Ja nie mam czasu ich reklamować. Mam takie same perfumy już nie pierwsze nie mam potrzeby odpakowania tych perfum , ale to jak zostałam potraktowana gdzie robię naprawdę dużo zakupów w Hebe , pozostawia mi nie smak do tej drogerii. Po takiej sytuacji pozostaje kupować, perfumy na Notino bo zawsze mam dobrze zapakowane , miłą obsługa i nikt nie robi ze mnie oszustki. A tam Panie po prostu wcisnęły mi perfumy, których na sklepie nie sprzedadzą . Bardzo dziękuję Pani , która pakowała te perfumy i tak mnie oszukała .

  3. Kinga ★★★★★

    Aż miło wejść do tej drogerii. Zawsze bardzo miła obsługa chętna do pomocy do do radzenia uśmiechnięta i serdeczna. Na tle pozostałych drogerii znajdujących się w galerii królewskiej ta bardzo pozytywnie zaskakuje szczególnie obsługą. Dlatego zawsze lubię robić tam zakupy

  1. Ewa Choda ★★★★★

    Jestem pod wrażeniem uczciwości pracownic tego sklepu. W tygodniu przed świętami kupowałam między innymi płatki pod oczy, które zapomniałam zabrać ze stanowiska samoobsługowego. Mogłam pójść do sklepu dopiero po kilku dniach. Płatki na mnie czekały. BRAWO POLECAM TEN SKLEP

  2. Dominika ★☆☆☆☆

    Nie jestem zadowolona z obsługi jaka panuje w tym Hebe. Chodziłam po sklepie znaczną ilość czasu. Żadna z Pań nie podeszła i nie zapytała jak może doradzić. A szkoda, bo byłam w stanie dużo więcej wydać niż za produkty, ktore sama wybrałam. Dziewczynom chyba nie zależy na wyrobieniu budżetu i chcą zarabiać najniższą krajową. Zero jakichkolwiek chęci do pracy, zero usmiechu na twarzy jakby pracowały tam za karę.

  3. Dominika Bernaś ★☆☆☆☆

    Niektóre Panie to pracują jakby za karę, robią ogromną łaskę, ze podejdą do kasy obsłużyć, bo chyba w ich założeniu, każdy klient ma pójść do samoobsługowej. Nie zliczę ile razy doradca miał tego świadomość, ze ktoś stoi przy kasie, a mimo wszystko Panie nadal zajmowały się rozkładaniem towaru czy czymś innym, gdzie dodam to nie była chwila czekania w celu dokończenia czynności, tylko po prostu zwykle olanie klienta

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hebe?

Hebe znajduje się przy Armii Krajowej 10, 27-600 Sandomierz, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hebe?

Można skontaktować się z Hebe pod numerem +48 222 065 400

Jak można dotrzeć do Hebe?

Do Hebe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements