Po wpłynięciu pisma do Sądu w sprawie prawomocności wyroku czeka się tygodniami na odpowiedź, mimo iż pani urzędniczka kierownik wydziału zapewnia w rozmowie telefonicznej, że odpowiedź zostanie wysłana na następny dzień. Najgorsze jest to, nie ma dla niej znaczenia że naobiecywała osobie niepełnosprawnej, która potrzebuje pomocy i oczekiwana odpowiedź jest realną pomocą. Wesołych świąt dla pani urzędniczki i uznanie dla jej empatii!
Opinie
-
John Bloom ★☆☆☆☆
-
Daria ★☆☆☆☆
To co tam się odgrywa to cyrk Odpowiedzi znikają, na przekazanie pism sędziemu czeka się wieczność, wydanie wyroku miesiąc po sprawie niemożliwe bo dalej nie ma prawomocnosci, sędzia chyba czeka aż może coś się jeszcze,, wydarzy " zapewne aż się cofnę w czasie i odwołam sprawę wszystko z wielką łaską, podają jakieś terminy które nie mają nic z prawdą wspólnego, tak leniwego i opieszalego sądu to chyba w województwie nie ma. Sprawa za porozumieniem stron a ciągnie się jak sprawa o morderstwo z tuzinem świadków. Dramat.
-
n l ★★★★★
Chciałabym serdecznie podziękować Pani z Biura Obsługi Interesantów za wyjątkowo miłą i pomocną postawę. Oddzwoniła do mnie z własnej inicjatywy, uznając, że rozmowa telefoniczna będzie dla mnie łatwiejsza i wygodniejsza – to naprawdę rzadko spotykane zaangażowanie! Pani była nie tylko uprzejma i cierpliwa, ale też przekazała mi więcej informacji, niż się spodziewałam. Rozwiała wszystkie moje wątpliwości i zrobiła to w przemiłej atmosferze. Oceniam jej pomoc na 11/10 – oby więcej takich osób w instytucjach publicznych!
-
Dinniel11 ★☆☆☆☆
To że polskie sądy zawodzą słyszałam nieraz. Teraz się o tym przekonałam, gdy na rozprawie przeciwko ZUS, sąd wydał wyrok dla mnie niekorzystny cytując "nie daję wiary w zeznania", gdzie w sposób jasny i spójny przekazane były wszystkie dowody stanowiące o mojej niewinie. W tych czasach to urzędy powinny udowodnić winę, a nie obywatel ma się bronić z bezpodstawnych oskarżeń. 21 wiek, a wyroki są orzekane na podstawie widzimisie czy sędzia daje wiarę czy nie, mając niezbite dowody.
-
Arass Hater ★★★★★
Bardzo sympatyczna pani w VI Wydziale Ksiąg Wieczystych, dzięki niej wszystko poszło szybko i sprawnie. Pan z ochrony przy bramkach profesjonalny i pełen kultury osobistej, z fajnym podejściem do ludzi. Pozdrawiam.
-
Arkadiusz Janczara ★☆☆☆☆
Nie dostaniecie pozytywnej opinii ani w doczesności ani w wieczności czyli po śmierci bez sprawy Policja zamknęła mi dziewczyne w Zagnańska 155 i zwalają winę was że to wasza wina, o mało samobójstwa nie popełniła jestem świadkiem bo widziałam pocięte ręce gdy po Nią pojechałem oczywiście do dziś nikt nie przeprosił dlatego Pan Jezus jest Bogiem tylko On jest Dobry i ja i każdy człowiek zrozumie że nie jest gdy Powróci Sądzić sprawiedliwie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu?
Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu znajduje się przy Henryka Sienkiewicza 27, 39-400 Tarnobrzeg, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu?
Można skontaktować się z Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu pod numerem +48 156 882 500
Jak można dotrzeć do Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu?
Do Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku