Opinie

  1. Bartlomiej Sztando ★☆☆☆☆

    Nie pochwałę pani blond gdzie widzę co opinia to minus na tą panią.. Z wielką łaską i komentarzem wydała mi dziś paczkę pytając czy paczkomatow nie ma ? Powiedziałem że jak taki problem to niech się usuną z opcji wydawania paczek... Drogi sklepie o jednego klienta mniej przez tą panią...

  2. Oliwia ★☆☆☆☆

    W życiu nie spotkałam się z tam chamska Panią pracująca tam. Niska, krótko ścięta blondynka, TRAGEDIA. Wiecznie ma ze wszystkim i do wszystkich problem, jakby można było to chyba trzeba by było jej usługiwać. Wydając mi paczkę powiedziała „żeby se zamawiac kuriera do domu”.. CYRK PO PROSTU. Sklep jest punktem odbioru paczek, a ta Pani wiecznie ma problem z tymi paczkami i wieczne pretensje. Niestety pracownik bardzo obniża jakość zakupów oraz wprowadza duży niesmak robienia tam zakupów. Jestem tak zła i zniesmaczona ta Panią, ze na prawdę, w życiu na gorszego pracownika nie trafiłam. Sytuacji z ta Panią miałam już multum w trakcie pobytu w tym sklepie.

  3. Iga ★☆☆☆☆

    Okropnie opryskliwa blond kasjerka w okularach. Wstyd zatruniać tak niemiłą osobę, pani chamska do starszych ludzi, pracuje za karę i głośno strwierdza że klienci to ostatnio sami nienormalni, komentuje pod nosem klientów którzy już wyszli ze sklepu. Dramat i szczyt bezczelności. Pani nie powinna pracować z ludźmi tylko skrobać gumy z chodnika z takim nastawieniem.

  1. Paulina Obara ★☆☆☆☆

    Pracownik - niższa blondynka w okularach to bezczelny człowiek jakich mało. Mając świadomość, że przychodzi tam większość starszych osób, zachowuje się chamsko i wulgarnie. Dnia dzisiejszego w ostentacyjny sposób KAZAŁA pokazać starszej kobiecie "babci" jej osobistą jak to nazwała "siatkę na zakupy". Kobieta pytając w jakim celu dostała odpowiedź : Bo ginie nam coraz więcej rzeczy. Serio??? Może wredny człowieku zamiast posądzać o kradzież ledwo chodząca starszą kobiete, zacznij patrzeć na ręce tym trzęsącym się (na pewno nie z zima) panom, którym mimo, że nie schodzą z fazy nigdy - sprzedajesz alkohol! Wszystkie PANIE pracują tam jakby za karę.

  2. Paulina ★☆☆☆☆

    Pracownik - niższa blondynka w okularach to bezczelny człowiek jakich mało. Mając świadomość, że przychodzi tam większość starszych osób, zachowuje się chamsko i wulgarnie. Dnia dzisiejszego w ostentacyjny sposób KAZAŁA pokazać starszej kobiecie "babci" jej osobistą jak to nazwała "siatkę na zakupy". Kobieta pytając w jakim celu dostała odpowiedź : Bo ginie nam coraz więcej rzeczy. Serio??? Może wredny człowieku zamiast posądzać o kradzież ledwo chodząca starszą kobiete, zacznij patrzeć na ręce tym trzęsącym się (na pewno nie z zima) panom, którym mimo, że nie schodzą z fazy nigdy - sprzedajesz alkohol! Wszystkie PANIE pracują tam jakby za karę.

  3. Katarzyna Kruk ★★☆☆☆

    Pani ekspedientka blondynka z grzywką jest bardzo niesympatyczna i niepomocna, co przeczy idei pracowania w sklepie spożywczym. Dodatkowo panie kasjerki chodzą bez maseczek na nosie, co w dzisiejszych czasach jest podstawą. Przy kasie są wyłożone owoce i warzywa, które nie powinny zostać przeznaczone do sprzedaży. Asortyment sklepu jest dobry, natomiast jeśli chodzi o obsługę i podejście do klienta, bardzo wiele rzeczy jest do poprawy.

  1. A Kopeć ★☆☆☆☆

    Sklep jest mały a nastawiane jest tyle półek, że ciężko przejść, z wózkiem to już e ogóle tragedia. Panie obsługujące są tam jakby za kare, gdy zwróci się im uwage robia się bardzo niemiłe wręcz agresywne. Odbiór paczki w tym sklepie to koszmar, cztery osoby nie potrafią wydać jednej paczki. Polecam omijać szerokim łukiem

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Delikatesy Sezam?

Delikatesy Sezam znajduje się przy Stanisława Wyspiańskiego 13, 39-400 Tarnobrzeg, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Delikatesy Sezam?

Można skontaktować się z Delikatesy Sezam pod numerem +48 725 994 552

Jak można dotrzeć do Delikatesy Sezam?

Do Delikatesy Sezam można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements