Bardzo miła obsługa! Panie zawsze sa pomocne na sklepie i przy kasach samoobslugowych. Czysto, świeżo, duży parking, duża dostępność artykułów. Polecam serdecznie tego Lidla! Chętnie wrócę tu na zakupy. Polecam !
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Adamczak ★★★★★
-
Urszula Godek ★★★★★
Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Panie bardzo miłe i pomocne. W sklepie przejrzycie i czysto świeżość na najwyższym poziomie. Arykuly promocyjne zawsze dostepne. Bardzo chętnie tu wrócę. Super sklep.
-
Olx ★☆☆☆☆
Byłam już kilka razy w tym sklepie Zawsze chaos i bałagan. Nie ma na promocji rzeczy z aktualnej gazetki. Obsługa pozostawia wiele do życzenia. Oczywiście nie tyczy się to wszystkich są tam i miłe panie. Chodzi mi głównie o młoda panią o czarnych włosach nie miła,pretensjonalna opryskliwa. Zapytałam ją tylko o produkt z promocji bo nie mogłam go znaleźć a pani od razu zła i pretensje jakbym jej matkę łyżką zabiła. Zaczęła że produktu nie ma jeszcze na promocji że pewnie będzie w przyszłym tygodniu a ja nie sprawdzam dokładnie i mi się pomyliło ( dodam tylko że sytuacja miała miejsce w piątek a gazetka na przyszły tydzień w aplikacji pojawia się w niedzielę, słabo że pracownik tego nie ogarnia) Ogólnie pani była zła bo zadając pytanie przerwałam jej bajerowanie z jakimś panem. Chwilę później jak poszłam dalej widziałam też jak kłóci się ze starszą Panią, bo też zadała pytanie. Ogólnie porażka, więcej tam nie pójdę dodam tylko że mogą brać przykład z Lidla w Opatowie bo tam zawsze czysto, jest wszystko co jest w gazetce na promocji, no i oczywiście obsługa przemiła. Tyle w temacie.
-
Kamila Sudoł ★☆☆☆☆
Dość niekomfortowa sytuacja która miała miejsce 29.09.2025 między godziną 9 a 10 rano. Gdy przy oddawaniu butelek PET obsługa (asystenka kas oraz pan w okularach od serwisu technicznego) w dość nie miły sposób komentowali osoby oddające butelki do automatu. Jako "darmowych pracowników Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)". Jest to zachowowanie co najmniej nie na miejscu . Popracujcie nad kulturą osobistą pracowników podczas pracy.
-
Robsoon R ★☆☆☆☆
21.07.2025 godzina 19. Bardzo niekulturalna Pani w kasie nr 1. Przy stanowisku samoobsługowym potrzebna była pomoc, niestety Pani olała temat bo sie nie chciało wstać z fotela, dodatkowo ma pretensje. Widać że Pani pracuje jak za kare
-
Martino V ★★★★★
Zajebista obsługa, pomimo tego że płace karta i mógłbym zapłacić na kasie samoobsługowej, to zawsze z uśmiechem przywita mnie prze miła Pani na kasie nr 1. Ogólnie sklep czysty, nie to co biedronka zawalona w paletach że wózkiem się nie da przejechać. Świeży towar, estetyka, kulturka. Lubię tam chodzić na zakupy.
-
Agata Szczypek ★★★★★
Polecam zakupy w tym sklepie . Są tam produkty których nie dostanę w innym sklepie w bardzo dobrej jakości . Warzywa i owoce są zawsze świeże . Jeśli chodzi o obsługę nie zdążyło mi się by ktoś był nie miły zawsze służą pomocą i zaprowadza do produktu którego szukam . Na kasach Panie zawsze uśmiechnięte i pomocne .
-
Paulina Obara ★☆☆☆☆
Niemiła i opryskliwa obsługa. Czepiają się starszych osób, nie wyjaśniając spokojnie z odrobiną empatii.. nie każdy starszy człowiek, ma aplikację oraz umie aktywować kupony .. panie zamiast rozmawiać na prywatne tematy oraz śmiać się przez słuchawkę powinny nawzajem dokształcać się z empatii.
-
Barbara S. ★☆☆☆☆
Organizacja pracy personelu w tym sklepie stoi na bardzo niskim poziomie albo po prostu obsługi jest za mało, notorycznie tylko jedna kasa otwarta , ta sama kasjerka obsługuje problemy na kasach samoobsługowych... Druga kasę otwierają dopiero jak kolejkowicze zaczynają się upominać. Mi się już znudziło ... dam lidlowi odpoczać od siebie tym bardziej , że łupią klientów w Polsce na maksa , porównywalan ceny z lidlem w Niemczech i tecsame produkty tam są taniej nawet o 30 procent.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lidl?
Lidl znajduje się przy Generała Władysława Sikorskiego 6a, 39-400 Tarnobrzeg, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lidl?
Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000
Jak można dotrzeć do Lidl?
Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku