Opinie

  1. Milena Wadlewska ★★★★★

    Trafiłyśmy tu zupełnie przypadkiem i nie żałujemy. Jedzenie pyszne, duże porcje i przyjemna, spokojna okolica .

  2. Mariola ★★★★☆

    Schabowy z zasmażaną kapustą, pieczone pierogi (5 szt.) z kurczakiem i sosem koperkowym. Smaczne, duże dania. W tej restauracji powiela się trend - brak surówek. Nie odpowiada nam to, bardzo. Brak miejsca dla palaczy, a co za tym idzie mieliśmy palacza przy naszym stole, bo twierdził, że pali na dworze (siedzieliśmy na tarasie). Rezerowaliśmy stolik telefonicznie, ale były wolne miejsca, a kelnerka niechętnie przyjęła od nas rezerwację. Na zamówienie czekaliśmy 35 minut. Ceny średnie.

  3. Agnieszka Ko ★★☆☆☆

    Od lat jeździmy rowerami po różnych miejscowościach i w każdej staramy się coś zjeść sugerując opiniami innych. I do tej pory nigdzie się nie zawiedliśmy. Tym razem pierwszy raz opinie nie poszły w parze z jedzeniem. Chyba trafiliśmy na zły dzień kucharza albo stres przed imprezą jaka miała się odbyć w lokalu bo takiej ilości soli nie spożyliśmy w żadnym posiłku. Zastanawia mnie jak można tak zepsuć młode kartofelki prosto z wody, które otoczone były słoną panierką. Zamówiliśmy tradycyjnie schab z kością i filet drobiowy w porach. Pierwszy raz w życiu jadłam schab z kością, który był suchy jak wiór...i słony, filet drobiowy jeszcze bardziej słony, sos przy filecie smakował jak z papierka i też był słony. No cóż kiedyś musi być ten pierwszy raz gdy jedzenie nie jest smaczne. Chyba z tego wszystkiego najsmaczniejsze bylo piwo rzemieślnicze. PS.Panie z obsługi chyba wiedziały, że coś jest nie tak z jedzeniem bo żadna nie podeszła zapytać czy wszystko smakuje jak to zawsze bywa w każdej restauracji....

  1. Dag ★★★★★

    Dobre jedzenie i wszustko ładnie podane. Miejsce na uboczu miasteczka. Z minusów to jakby kaloryfer z toalecie odmalować, to by wizualnie podniosło wrażenia. Najlepszą czernina jaką jadłem. Porcje niepotrzebnie tak wielkie.

  2. Martyna Cukrowska ★★★★★

    Jedzenie pyszne. Porcje ogromne. Ceny normalne. Obsługa miła. Polecam.

  3. rafallster ★★★★★

    Byliśmy pod wrażeniem jakości, smaku i ceny za tak fajne jedzenie ! Zdecydowanie polecam !

  1. Karolina Liegmann ★★★★★

    Zarezerwowaliśmy stolik na 15:30 w niedzielę, gdzie był spory ruch. Zostaliśmy poinformowani przez obsługę, iż czas oczekiwania wynosi około godzinki. Zamówiliśmy herbaty, wodę i zupki, które przyszły wcześniej. Jednym słowem PRZEPYSZNE, wszystko było naprawdę dobre. Każdemu smakowało! Naprawdę, polecam zajrzeć do tej restauracji. Wystrój ciepły, czysto a jedzenie jest pyszne - bez żadnych udziwnień, po domowemu. Napewno zjawimy się jeszcze nie raz. Dziękujemy! :)

  2. Karolina Krawczyk ★★★★★

    Zarezerwowaliśmy stolik na 15:30 w niedzielę, gdzie był spory ruch. Zostaliśmy poinformowani przez obsługę, iż czas oczekiwania wynosi około godzinki. Zamówiliśmy herbaty, wodę i zupki, które przyszły wcześniej. Jednym słowem PRZEPYSZNE, wszystko było naprawdę dobre. Każdemu smakowało! Naprawdę, polecam zajrzeć do tej restauracji. Wystrój ciepły, czysto a jedzenie jest pyszne - bez żadnych udziwnień, po domowemu. Napewno zjawimy się jeszcze nie raz. Dziękujemy! :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przystań Nad Wdą?

Przystań Nad Wdą znajduje się przy Wodna 30, 86-100 Świecie, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przystań Nad Wdą?

Można skontaktować się z Przystań Nad Wdą pod numerem +48 661 263 445

Jak można dotrzeć do Przystań Nad Wdą?

Do Przystań Nad Wdą można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements