Opinie

  1. Kana Styl ★★★★★

    Polecam, dostawa na czas, świetna komunikacja, wszystko przejrzyste. Kurier przy uszkodzeniu przedmiotu (z winy producenta) został na zrobienie zdjęć, sam również wykonał fotografie uszkodzeń. Panowie bardzo mili, punktualni i profesjonalni☺️

  2. Patrycja Piotrowska ★★★★★

    Pierwszy raz miałam okazję korzystać z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Wiadomości są bardzo czytelne, mail wysłany kilka dni wcześniej w razie gdyby trzeba było zmienić datę odbioru przesyłki i przede wszystkim punktualność. Panowie kurierzy bardzo mili i uprzejmi. Zdecydowanie polecam!

  3. Edyta Krusa ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z dostawy z obsługi wszystko było w komplecie produkty które były zakupione zostały podłączone fachowo zabezpieczone sprawdzone nie mam żadnych zastrzeżeń polecam z czystym sercem

  1. Klaudia jankowska ★★★★★

    Polecam, dostawa bez problemów. Wcześniej przychodziły powiadomienia , godzinę przed dostawą zadzwonił pan jeszcze dokładnie poinformować , że za godzinkę będą .

  2. Barbara Paapke ★★★★★

    Pierwszy raz zamawiałam przez tą firmę i powiem ze jestem bardzo zadowolona przesyłka nie naruszona przyjechała na czas i bardzo miła obsługa kuriera . Bardzo dobra komunikatywność.Polecam

  3. Paulina Cywińska ★★★★★

    Przesyłka dostarczona w wyznaczonym czasie, dobry kontakt z kurierem, paczka wniesiona pod drzwi, szczegółowe określenie godziny pomaga w organizacji swojego czasu. Serdecznie polecam.

  1. Aga Kawczynska ★☆☆☆☆

    Tragedia!!!Panowie przynieśli mi elementy połamane najdłuższe elementy antresoli.Kazano mi złożyć reklamację i zrobic zdjęcia odmówił napisanie jakiekolwiek dokumentu o uszkodzeniu bo oni tylko dostarczają, Pan stwierdził że odebrał taki element z magazynu a był pewien że to elementy w klepkach.Dzwonilam 1.5h na infolinii nikt nie odbierał złożyłam reklamację mailową oraz u producenta.Dziecko płacze że nie ma łóżka a tu maja14dni na rozpatrzenie!!Pokoj zagracony elementami.Nigdy w życiu tej firmy nie zatrunie.Będę opinie edytowała po rozpatrzeniu reklamacji!!A jak nie uwzględnią będę gotowa nawet iść do sądu,moja cierpliwość się skończyła!!Jak bym weszła w opinie w Google to tam jest szok

  2. Piotr Orłowicz ★★★★★

    Panowie którzy przynieśli zamówioną paczkę byli bardzo pomocni, zaangażowani w swoją pracę, weseli, uśmiechnięci jakby praca sprawiała im przyjemność i satysfakcję z kontaktu z klientami mimo dożej i ciężkiej paczki którą dostarczyli. Pozdrawiam tych kurierów.

  3. Anna Pluskota ★★★★★

    Dostawca godny polecenia. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bez zbędnej zwłoki. Począwszy od szczegółowych informacji o etapach dostawy z możliwością zmiany terminu i godziny na bardziej dogodne dla mnie, poprzez bezpośredni kontakt kuriera w dniu dostawy z informacją o której będzie na miejscu, aż po wniesienie zamówionego towaru we wskazane miejsce z dbałością o przestrzeń aby nic nie zostało uszkodzone. Panowie życzliwi i kulturalni. Jak do tej pory, najlepszy dostawca z jakim miałam do czynienia. Pełen profesjonalizm od początku do końca. Polecam.

  1. Marta Rado ★★★★★

    Firma Zadbano zasługuje na najwyższe pochwały! Dwóch panów, którzy realizowali dostawę, było wyjątkowo miłych, pomocnych, uśmiechniętych i życzliwych. Profesjonalizm i pozytywne nastawienie od pierwszej chwili. Dostawa przebiegła sprawnie i na medal – wszystko z troską o klienta. Inne firmy kurierskie mogłyby się od nich wiele nauczyć. Zdecydowanie polecam i dziękuję za świetną obsługę! Hotel będzie polecał Panów i firmę na przyszłość. Gratulacje to się nazywa profesjonalizm.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Punkt odbioru Zadbano?

Punkt odbioru Zadbano znajduje się przy Mokra 32, 85-834 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Punkt odbioru Zadbano?

Można skontaktować się z Punkt odbioru Zadbano pod numerem +48 525 119 687

Jak można dotrzeć do Punkt odbioru Zadbano?

Do Punkt odbioru Zadbano można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements