Polecam, dostawa na czas, świetna komunikacja, wszystko przejrzyste. Kurier przy uszkodzeniu przedmiotu (z winy producenta) został na zrobienie zdjęć, sam również wykonał fotografie uszkodzeń. Panowie bardzo mili, punktualni i profesjonalni☺️
Zdjęcia
Opinie
-
Kana Styl ★★★★★
-
Patrycja Piotrowska ★★★★★
Pierwszy raz miałam okazję korzystać z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Wiadomości są bardzo czytelne, mail wysłany kilka dni wcześniej w razie gdyby trzeba było zmienić datę odbioru przesyłki i przede wszystkim punktualność. Panowie kurierzy bardzo mili i uprzejmi. Zdecydowanie polecam!
-
Edyta Krusa ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z dostawy z obsługi wszystko było w komplecie produkty które były zakupione zostały podłączone fachowo zabezpieczone sprawdzone nie mam żadnych zastrzeżeń polecam z czystym sercem
-
Klaudia jankowska ★★★★★
Polecam, dostawa bez problemów. Wcześniej przychodziły powiadomienia , godzinę przed dostawą zadzwonił pan jeszcze dokładnie poinformować , że za godzinkę będą .
-
Barbara Paapke ★★★★★
Pierwszy raz zamawiałam przez tą firmę i powiem ze jestem bardzo zadowolona przesyłka nie naruszona przyjechała na czas i bardzo miła obsługa kuriera . Bardzo dobra komunikatywność.Polecam
-
Paulina Cywińska ★★★★★
Przesyłka dostarczona w wyznaczonym czasie, dobry kontakt z kurierem, paczka wniesiona pod drzwi, szczegółowe określenie godziny pomaga w organizacji swojego czasu. Serdecznie polecam.
-
Aga Kawczynska ★☆☆☆☆
Tragedia!!!Panowie przynieśli mi elementy połamane najdłuższe elementy antresoli.Kazano mi złożyć reklamację i zrobic zdjęcia odmówił napisanie jakiekolwiek dokumentu o uszkodzeniu bo oni tylko dostarczają, Pan stwierdził że odebrał taki element z magazynu a był pewien że to elementy w klepkach.Dzwonilam 1.5h na infolinii nikt nie odbierał złożyłam reklamację mailową oraz u producenta.Dziecko płacze że nie ma łóżka a tu maja14dni na rozpatrzenie!!Pokoj zagracony elementami.Nigdy w życiu tej firmy nie zatrunie.Będę opinie edytowała po rozpatrzeniu reklamacji!!A jak nie uwzględnią będę gotowa nawet iść do sądu,moja cierpliwość się skończyła!!Jak bym weszła w opinie w Google to tam jest szok
-
Piotr Orłowicz ★★★★★
Panowie którzy przynieśli zamówioną paczkę byli bardzo pomocni, zaangażowani w swoją pracę, weseli, uśmiechnięci jakby praca sprawiała im przyjemność i satysfakcję z kontaktu z klientami mimo dożej i ciężkiej paczki którą dostarczyli. Pozdrawiam tych kurierów.
-
Anna Pluskota ★★★★★
Dostawca godny polecenia. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bez zbędnej zwłoki. Począwszy od szczegółowych informacji o etapach dostawy z możliwością zmiany terminu i godziny na bardziej dogodne dla mnie, poprzez bezpośredni kontakt kuriera w dniu dostawy z informacją o której będzie na miejscu, aż po wniesienie zamówionego towaru we wskazane miejsce z dbałością o przestrzeń aby nic nie zostało uszkodzone. Panowie życzliwi i kulturalni. Jak do tej pory, najlepszy dostawca z jakim miałam do czynienia. Pełen profesjonalizm od początku do końca. Polecam.
-
Marta Rado ★★★★★
Firma Zadbano zasługuje na najwyższe pochwały! Dwóch panów, którzy realizowali dostawę, było wyjątkowo miłych, pomocnych, uśmiechniętych i życzliwych. Profesjonalizm i pozytywne nastawienie od pierwszej chwili. Dostawa przebiegła sprawnie i na medal – wszystko z troską o klienta. Inne firmy kurierskie mogłyby się od nich wiele nauczyć. Zdecydowanie polecam i dziękuję za świetną obsługę! Hotel będzie polecał Panów i firmę na przyszłość. Gratulacje to się nazywa profesjonalizm.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Punkt odbioru Zadbano?
Punkt odbioru Zadbano znajduje się przy Mokra 32, 85-834 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Punkt odbioru Zadbano?
Można skontaktować się z Punkt odbioru Zadbano pod numerem +48 525 119 687
Jak można dotrzeć do Punkt odbioru Zadbano?
Do Punkt odbioru Zadbano można dotrzeć, korzystając z poniższego linku