Opinie

  1. M&M ★★★★★

    Niewielki, jakby trochę zapomniany... ciekawe miejsce na mapie miasta. Warto przyjść i pospacerować alejkami, ciesząc się z piękna przyrody. Miejscami klimat romantyczny, miejscami sprawia wrażenie zwyczajnie zaniedbanego. Taka mała perełka wymagająca oszlifowania. Świetne miejsce na spacer i chwile oddechu. Ciekawa jest książkodzielnia w "pniu". Polecamy odwiedzić, zwłaszcza, ze wstęp jest bezpłatny, w pobliżu są miejsca parkingowe, więc każdy może tu zagościć.

  2. Tomek Gwizdała ★★★☆☆

    Każde takie miejsce jak ten Ogród Botaniczny to oaza spokoju czas na relaks oraz spotkanie z roślinnością czy zapachem kwiatów. To kolejny ogród który w ostatnim czasie zwiedzam. Może tak ma wyglądać jak ten w Bydgoszczy. Trochę taki na dziko rosnący lekko zachwaszczony. Brak to wypieszczenia roślinności większej dbałości o elementy drewniane. Ławki czy ogrodzenia z drewna wymagają już wymiany. Oczko wodne mocno zarośnięte. Tylko jedno wejście na teren ogrodu. Tylko 70 km jest do Grudziądza i tamtejszy ogród Botaniczny weźcie za przykład dbałości o takie cudowne miejsca w naszych miastach.

  3. Atina M. ★★★★★

    To magiczne, kameralne miejsce w centrum miasta, pełne rozmaitych ścieżek, ławeczk, zapachów, roślin i ptasiego śpiewu. Ogród gromadzi różne odmiany drzew i roślin zielonych. Doskonałe miejsce, w którym można się zrelaksować w ciszy otoczonej zielenią. To oaza spokoju w ładnym, dobrze utrzymanym zakątku miasta.

  1. Rafał Pakuła ★★★★★

    Piękna i nieoczywista atrakcja Bydgoszczy. Prawdę mówiąc sam trafiłem tu dopiero po niemal dziesięciu latach mieszkania w tym mieście :) bujna zieleń, ogromną ilość kwiatów, widowiskowa fontanna w blasku zachodzącego słońca, rzeźby, mural. Jest tu naprawdę sporo rzeczy do zobaczenia i warto wybrać się na spacer, pokręcić się parę razy wszystkimi alejkami. Polecam wędrówkę, oby więcej takich miejsc z duszą. Dołączam zdjęcia z aktualnymi godzinami otwarcia ogrodu.

  2. Aleksandra Rugieł ★★★★★

    Fajne miejsce na spacer, niewielki ale świetnie zagospodarowany teren.

  3. Monika Fiszer ★★★★★

    Nieduży ogród botaniczny oddalony odrobinę od ścisłego centrum Bydgoszczy. Bezpłatne wejście, ładne alejki spacerowe. Jak zwykle w ogrodach botanicznych rośliny są podpisane i można się trochę doedukować że znajomości botaniki.

  1. Tatiana Mittmann ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce. Teren do spacerów, podziwiania przyrody i słuchania ptaszyny. Można odpocząć na ławkach, poczytać czy po prostu odciąć się od codzienności. Polecam

  2. Людмила Рябоконь ★★★★★

    Ogród botaniczny na uniwersytecie to po prostu rozkosz! Przytulny, niesamowicie piękny i cichy. Najlepszy park w mieście! Małe, kwiaty zmieniają się w zależności od pory roku. Jest wiele ławek, na których można usiąść i cieszyć się pięknem. Wstęp wolny.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ogród Botaniczny UKW?

Ogród Botaniczny UKW znajduje się przy 85-064 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ogród Botaniczny UKW?

Można skontaktować się z Ogród Botaniczny UKW pod numerem +48 523 419 293

Jak można dotrzeć do Ogród Botaniczny UKW?

Do Ogród Botaniczny UKW można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements